Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 12
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Sytuacja z Mirage - dostałeś gaga przez przypadek, który był zdjęty po dosłownie minucie, może dwóch. Na początku pytałeś "kto tutaj jest admem", poźniej kolejno "jakiś pet dał mi gaga" i "jakiś cwel

Wyzywanie mnie, oraz prowokowanie nie było najlepsze. Jeśli chcesz być traktowany poważnie, zachowuj się jak człowiek. Co do całej sytuacji jedyne co robiłem to uciszałem w o wiele grzeczniejszy sposó

Nawet jeśli rzeczywiście nie znam sytuacji bo nie była na naszym discordzie nie usprawiedliwia cię to od wyzywania go od pedałó* cwe** oraz mówienia, żeby wylizał dupę dla administracji, powinieneś zn

Twój nick: Dziedzic
Nick admina/gracza: Wikaa
Steam_id admina/gracza:---------------------
Serwer: Discord
Data i godzina: 13L50
Opisz sytuację/zdarzenie: Prosze o rozmowe z opiekunem nagle wchodzi opiekun z ta pomylak zyciowa prosze go o przejscie na prywatny kanal, nagle wchodzi 
do nas Whyttii i zaczyna sie cala sytuacja. Zadaje pytanie do whyttiego nagle odzywa sie Wika mowie ze to nie do niego i ma sie nie wtracac on zaczyna cos gadac
rozumiem ponioslo mnie uzylem nie wlasciwych slow ale administrator nie byl lepszy.

Moim zdaniem jezeli ja otrzymalem kare jaka jest wyrzucenie z dc to ten administrator za to co tam mowil pownienie otrzymac degrada nastepnym razem to sie nie wtracaj jak 
jestes nie proszony  

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): No to administracja dc moga klamac ale nie powinni choc u nich nie wiadomo 
  • Lubię to! 1

Wyzywanie mnie, oraz prowokowanie nie było najlepsze. Jeśli chcesz być traktowany poważnie, zachowuj się jak człowiek. Co do całej sytuacji jedyne co robiłem to uciszałem w o wiele grzeczniejszy sposób niż ty Mnie. Kara jaką otrzymałeś jak najbardziej słuszna. Chętnie bym z Tobą porozmawiał prywatnie, ale jesteś niedojrzały i nadwyraz agresywny. Nazywanie mnie "Jebanym pedałem", "cwelem" i mówienie "Możesz wylizać dupe pedale"  Jest dziecinne i żałosne. Poza wyzywaniem mnie, wyzywałeś też innych administratorów. Podsumowując:

1 Wyzywanie administracji 

2 Nie przestrzeganie regulaminu 

3 Zakładanie nowych ticketów mimo iż prosiliśmy Cię żebyś tego nie robił.

• Super! 3

Byłem przy całej sytuacji i jestem w stanie stwierdzić, że twoje zachowanie było bardzo nie dojrzałe i nie będę tego tolerował. Co do całej sytuacji wikaa rzeczywiście nie potrzebnie się odzywał, ale nie zrobił nic złego chciał po prostu powtórzyć to co powiedział Whytti a ty odrazu wyjechałeś z tym, że wkurwi* cię już od jakiegoś tygodnia, nie wiedząc dlaczego skoro praktycznie go nie znasz i nie wiesz jakim jest człowiekiem więc nie powinieneś wyjeżdżać do niego ze słowami typu jeban* pedal*, zamkni* mord* bo już mnie wkurwias*. Szczególnie, że jakąś godzinę temu zwyzywałeś jednego z adminów only mirage od petów i cwel* @ Where's Diana? proszę wypowiedz się.
Każdy z nas się tutaj szanuje na wzajem i każdy jest traktowany tak samo, więc uważam, że twoja kara jest odpowiednia, co do wiki napewno też zostanie ukarany, ale nie degradem. 
Poczekam jeszcze na wypowiedź @ Whytti bo również był przy tej sytuacji.

3 godziny temu, Wikaa napisał:

Jeśli chcesz być traktowany poważnie, zachowuj się jak człowiek.

Mowi mi to osoba ktora caly czas jak gralem na mirku mnie prowokowala opanujmy sie zwyzywalem cie bo ci sie nalezalo dostalem bana ale ty masz admina  po takim zachowaniu to ci powinni go zabrac ale 
pewnie ci nie zabiora bo powiesz ale ty whytti ladnie wygladasz 

Opiekun mowil ze nie ma kolezenstwa wszystko jest trzymane twarda reka  to co ty tam robisz juz dawno degrada powinienes dostac tacy admini to tylko serwer psuja 

Poza wyzywaniem mnie, wyzywałeś też innych administratorów.

Kiedy?

Co do całej sytuacji jedyne co robiłem to uciszałem w o wiele grzeczniejszy sposób niż ty Mnie

No chyba zle to pamietasz

3 godziny temu, Bicek napisał:

że wkurwi* cię już od jakiegoś tygodnia, nie wiedząc dlaczego skoro praktycznie go nie znasz i nie wiesz jakim jest człowiekiem

Moze jezeli nie znasz sytuacji to slabe te argumenty gralem na serwerze mirage katowice i pan wika mzoe pan moze pani mnie prowokowal na dc wiec sytuacji nie ma na demku

Przepraszam za spam postami ale missclick

Nary cię do tego namówił bo nagle stracił wszędzie rangę i po prostu checie w jakiś sposób nam zaszkodzić. nie nary nie ma z tym nic wspolnego tylko jezeli widze ze taka osoba ma admina to sam zareagowalem  

Sytuacja z Mirage - dostałeś gaga przez przypadek, który był zdjęty po dosłownie minucie, może dwóch. Na początku pytałeś "kto tutaj jest admem", poźniej kolejno "jakiś pet dał mi gaga" i "jakiś cwel dał mi gaga". Kiedy wszedłem do twojej drużyny wyjaśnić sytuację, twierdziłeś że zachowujesz się kulturalnie a "pet" i "cwel" to nie wyzwiska

Przepraszam cie za to moj ulubiony adminie ponioslo mnie ale chcialem napsiac cos na czacie a nagle zobaczylem ze ktos mnie zgagowal w emocjach powiedzialem za duzo tak jak mowisz powinienem otrzymac muta albo bana

Cytat

Moze jezeli nie znasz sytuacji to slabe te argumenty gralem na serwerze mirage katowice i pan wika mzoe pan moze pani mnie prowokowal na dc wiec sytuacji nie ma na demku

Nawet jeśli rzeczywiście nie znam sytuacji bo nie była na naszym discordzie nie usprawiedliwia cię to od wyzywania go od pedałó* cwe** oraz mówienia, żeby wylizał dupę dla administracji, powinieneś znać jakąś granicę bo słowa, które wypowiedziałeś w jego stronę mogły go urazić lub skrzywdzić, następnym razem zważaj na słowa.
No sory ale nie będę sie tutaj z tobą pierdoli* robisz to po prostu specjalnie nigdy wcześniej się tak nie zachowywałeś może Nary cię do tego namówił bo nagle stracił wszędzie rangę i po prostu checie w jakiś sposób nam zaszkodzić.

• Super! 2
16 minutes ago, Dziedzic said:

Kiedy?

Sytuacja z Mirage - dostałeś gaga przez przypadek, który był zdjęty po dosłownie minucie, może dwóch. Na początku pytałeś "kto tutaj jest admem", poźniej kolejno "jakiś pet dał mi gaga" i "jakiś cwel dał mi gaga". Kiedy wszedłem do twojej drużyny wyjaśnić sytuację, twierdziłeś że zachowujesz się kulturalnie a "pet" i "cwel" to nie wyzwiska. 🙂 Później rozmowa przeniosła się na discorda, gdzie przy @bicek i @ Wikaadalej brnąłeś w zaparte, oczekując publicznych przeprosin na serwerze i discordzie. Tak na prawdę powinieneś wyłapać bany - pierwszy za obrazę administracji na serwerze, drugi na discordzie za ten sam powód. Jeśli masz dalsze (sensowne) argumenty to chętnie ich wysłucham, jeśli nie to kończ waść, wstydu (sobie) oszczędź.

• Lubię to! 1
  • Super! 5

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Skarga została ponownie otwarta przez moderatora lub administratora.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Podsumowując całą sytuację:

Dziedzic nie zachował się dobrze, złamał regulamin serwera i otrzymał karę na serwerze. Znając dobrze dziedzica, rozumiem jego zachowanie, ale nie usprawiedliwia go to. Po późniejszej rozmowie z Dziedzicem wynikło, że doskonale wiedział, że złamał regulamin i wiedział, że musiał ponieść karę.

Wika również nie zachował się dobrze i dostał za to upomnienie (nawet chyba dwa xD)

• Zmieszany 1

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...