Jump to content

Recommended Posts

• Ca艂a zawarto艣膰 6
  • Temat zosta艂 za艂o偶ony
  • Ostatnia odpowied藕

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Ja jestem na tak na pewno jeste艣 w stanie rozpozna膰 cheatera, a dodatkowa para r膮czek si臋 przyda do pomocy. @聽Wikaa ci zaraz podrzuci jakie艣 demko.

Nick: MrXf 馃槅 Sta偶 w CS: 6 lat Umiej臋tno艣膰 rozpoznawania cheatera: Potrafi臋 rozpozna膰 cheatera Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): N Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): T Czy spe艂niasz wymagania

Nick: MrXf 馃槅
Sta偶 w CS: 6 lat
Umiej臋tno艣膰 rozpoznawania cheatera: Potrafi臋 rozpozna膰 cheatera
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): N
Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): T
Czy spe艂niasz wymagania ?(T/N): T
Do艣wiadczenie: Adminem na ONLY MIRAGE jestem ju偶 p贸艂 roku (wsm jestem od jego powstania)
Dlaczego Ty: Chc臋 pom贸c, a wydaje mi si臋 偶e potrzebujecie kolejnej聽pary r膮k do pracy 馃槈
Imi臋: Jan
Kontakt: Discord: MrXf#8374, Steam:聽https://steamcommunity.com/id/MrXfGames/
Tw贸j SteamID:聽STEAM_1:0:202384238

• Super! 1

Ja jestem na tak na pewno jeste艣 w stanie rozpozna膰 cheatera, a dodatkowa para r膮czek si臋 przyda do pomocy.
@Wikaa ci zaraz podrzuci jakie艣 demko.

• Lubi臋 to! 1
  • Super! 1

Ma艂a rozpiska z mojej strony:

28:38 - Apartamenty B. W ruchu strza艂 w g艂ow臋. W czasie spowolnionym, mo偶na zauwa偶y膰, 偶e ten strza艂 by艂 flickiem.
30:29 - Van B.聽Strzela艂 do przeciwnika przez 艣cian臋 (w apartach). De facto, m贸g艂 zobaczy膰 przeciwnika. Ogl膮daj膮c demko, przeciwnika nie widzia艂em.
36:24 - Spawn CT. - Moim zdaniem, bardzo podejrzany strza艂 do przeciwnika przez smoke (przeciwnik sta艂 na drewnie). Podejrzany nawet nie celowa艂 na g艂ow臋 przeciwnika.
36:44 - Standard A. - Po obejrzeniu 3 razy tej akcji, mog臋 powiedzie膰, 偶e strza艂 by艂 stosunkowo szybki. W spowolnieniu, mog艂em zauwa偶y膰 ma艂y najazd (taki bardziej mechaniczny) celownikiem na g艂ow臋 przeciwnika, stoj膮cego na Tetrisie.

38:35 - Connector - Jedna z najbardziej podejrzanych akcji (moim zdaniem). Bardzo szybko nakierowa艂 celownikiem na przeciwnika (kt贸ry sta艂 na Top Midzie), trafiaj膮c go w g艂ow臋. Wiedz膮c, 偶e nie zabi艂 swojego celu, wr贸ci艂 na Mida doko艅czy膰 robot臋 (zabijaj膮c go w g艂ow臋 przez skrzyni臋).

Ostateczny werdykt:

Moim zdaniem, podejrzany ma (w niekt贸rych sytuacjach widocznego) AimBota i mo偶liwego Wallhacka (lub te偶 Radarhacka).

To tyle z mojej strony.

• 2 weeks later...

Przyjmuj臋 na okres pr贸bny.

Odezwij si臋 do Whytti na steam.

Wiadomo艣膰 wygenerowana automatycznie:

Pow贸d: Podanie zosta艂o zaakceptowane.

Temat zosta艂 zamkni臋ty przez moderatora lub administratora, je偶eli si臋 z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...