Jump to content

#80 Szybka Sz贸stka -> Bushido :)

Recommended Posts

• Ca艂a zawarto艣膰 2
  • Temat zosta艂 za艂o偶ony
  • Ostatnia odpowied藕

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Zapraszam do czytania. W dzisiejszej Szybkiej Sz贸stce -> @聽Bushido 聽opiekun naszego Only Mirage 馃檪聽 聽 聽 聽 1. Opisz siebie w 5 zdaniach. 聽 聽Heja, z tej strony Bu

@聽#Demolka gj 馃 聽 @聽Bushido tez mialem chorobe lokomocyjna w tym wieku ,jadac na wycieczki szkolne rzygalem ciagle jak kot 馃あ馃ぎ馃槹 ...i poprosze te zlota rybke 馃悹馃槑

bQYNF7L.png

Zapraszam do czytania. W dzisiejszej Szybkiej Sz贸stce -> @Bushido

聽opiekun naszego Only Mirage 馃檪

1. Opisz siebie w 5 zdaniach.

聽Heja, z tej strony Bushi prywatnie znany jako Pawe艂 :D 23 lata (24 w czerwcu) Pochodz臋 i mieszkam w Rzeszowie.聽

Lubi臋 sobie 艣mieszkowa膰 i du偶o gada膰 (kto mia艂 okazje ze mn膮 gra膰 ten na pewno si臋 o tym przekona艂), w realnym 偶yciu jest podobnie, z tak膮 r贸偶nic膮, 偶e zamiast du偶o m贸wi膰 to du偶o my艣l臋 (Jestem niespe艂nionym filozofem chyba :D )

C贸偶 mog臋 doda膰, raczej jestem pozytywnym cz艂owiekiem i bardzo cierpliwym, niekt贸rzy m贸wi膮, 偶e tez pomocnym. Ko艅cz臋 o mnie bo ja skryty ch艂opak jestem, Peace^Love i nie dajcie si臋 zabi膰 na ulicy.

2. Najbardziej 偶enuj膮cy moment w twoim 偶yciu?

Jak by艂em m艂odszy (8-9 lat) mia艂em chorob臋 lokomocyjn膮, pewnego dnia musia艂em podjecha膰 z moj膮 rodzicielk膮 na koniec miasta starym autobusem i jak mo偶ecie si臋 domy艣li膰, pu艣ci艂em pot臋偶nego pawia na 艣rodku autobusu XD Nie pami臋tam reakcji ludzi bo zaraz po wydaleniu tego z siebie dojechali艣my na przystanek i uciek艂em XD

3. Z艂owi艂e艣 鈥瀦艂ot膮 rybk臋鈥, jakie teraz masz 3 偶yczenia?

Nie jestem chytry, wystarczy jedno.

-Ka偶demu DOBREMU cz艂owiekowi (Taki kt贸ry posiada wra偶liwo艣膰 i szacunek do innych os贸b) Z艂ot膮 rybk臋 mog膮c膮 spe艂ni膰 3 偶yczenia.

4. Co sprawia, 偶e czujesz satysfakcj臋?聽

Ka偶da rzecz kt贸r膮 mi si臋 uda zrobi膰 dla innych/siebie, nie wiem pom贸c komu艣 popcha膰 auto, wnie艣膰 komu艣 zakupy do auta/autobusu jak widz臋 偶e sobie nie radzi, Wywo艂anie u艣miechu na czyjej艣 twarzy. Cieszmy si臋 z ma艂ych rzeczy i je doceniajmy ludzie :D

5. Co od d艂u偶szego czasu pragniesz zrobi膰, a jeszcze Ci si臋 nie uda艂o?

Wr贸ci膰 do trening贸w, odk膮d zamkn臋li nas w domach przyty艂em dobre kilka kilo. Czyta膰 co najmniej 2 ksi膮偶ki miesi臋cznie (jestem w trakcie!)

6. Jaka jest pierwsza rzecz, jak膮 zauwa偶asz u przeciwnej p艂ci?

Jako facet jestem wzrokowcem wi臋c naturalnie najpierw Wizualnie 聽- twarz (oczy w艂osy u艣miech!) figur臋 (Po艣ladki uda piersi). Natury nie oszukasz :D

Stara艂em si臋 nie rozpisywa膰, serio z tym walczy艂em XD

Pozdrawiam Serdecznie!聽

• Lubi臋 to! 3
  • Super! 4