Skocz do zawartości

    Zamknięty #80 Szybka Szóstka -> Bushido :)


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Zapraszam do czytania. W dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @ Bushido  opiekun naszego Only Mirage ?        1. Opisz siebie w 5 zdaniach.    Heja, z tej strony Bu

    @ #Demolka gj ?   @ Bushido tez mialem chorobe lokomocyjna w tym wieku ,jadac na wycieczki szkolne rzygalem ciagle jak kot ??? ...i poprosze te zlota rybke ??

    bQYNF7L.png

     

    Zapraszam do czytania. W dzisiejszej Szybkiej Szóstce -> @ Bushido

     opiekun naszego Only Mirage ? 

     

     

     

    1. Opisz siebie w 5 zdaniach.

     


     Heja, z tej strony Bushi prywatnie znany jako Paweł :D 23 lata (24 w czerwcu) Pochodzę i mieszkam w Rzeszowie. 

    Lubię sobie śmieszkować i dużo gadać (kto miał okazje ze mną grać ten na pewno się o tym przekonał), w realnym życiu jest podobnie, z taką różnicą, że zamiast dużo mówić to dużo myślę (Jestem niespełnionym filozofem chyba :D )

    Cóż mogę dodać, raczej jestem pozytywnym człowiekiem i bardzo cierpliwym, niektórzy mówią, że tez pomocnym. Kończę o mnie bo ja skryty chłopak jestem, Peace^Love i nie dajcie się zabić na ulicy.

     

     

    2. Najbardziej żenujący moment w twoim życiu?

     


    Jak byłem młodszy (8-9 lat) miałem chorobę lokomocyjną, pewnego dnia musiałem podjechać z moją rodzicielką na koniec miasta starym autobusem i jak możecie się domyślić, puściłem potężnego pawia na środku autobusu XD Nie pamiętam reakcji ludzi bo zaraz po wydaleniu tego z siebie dojechaliśmy na przystanek i uciekłem XD

     

     

    3. Złowiłeś „złotą rybkę”, jakie teraz masz 3 życzenia?

     


    Nie jestem chytry, wystarczy jedno.

    -Każdemu DOBREMU człowiekowi (Taki który posiada wrażliwość i szacunek do innych osób) Złotą rybkę mogącą spełnić 3 życzenia.

     

     

    4. Co sprawia, że czujesz satysfakcję? 

     


    Każda rzecz którą mi się uda zrobić dla innych/siebie, nie wiem pomóc komuś popchać auto, wnieść komuś zakupy do auta/autobusu jak widzę że sobie nie radzi, Wywołanie uśmiechu na czyjejś twarzy. Cieszmy się z małych rzeczy i je doceniajmy ludzie :D

     

     

    5. Co od dłuższego czasu pragniesz zrobić, a jeszcze Ci się nie udało?

     


    Wrócić do treningów, odkąd zamknęli nas w domach przytyłem dobre kilka kilo. Czytać co najmniej 2 książki miesięcznie (jestem w trakcie!)

     

     

    6. Jaka jest pierwsza rzecz, jaką zauważasz u przeciwnej płci?

     


    Jako facet jestem wzrokowcem więc naturalnie najpierw Wizualnie  - twarz (oczy włosy uśmiech!) figurę (Pośladki uda piersi). Natury nie oszukasz :D 

    Starałem się nie rozpisywać, serio z tym walczyłem XD

     

    Pozdrawiam Serdecznie! 

     

     

     

    • Lubię to! (+1) 3
    • Super! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 1
    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!