Jump to content

cs:go Obraźliwe zdanie ze strony admina

Recommended Posts

• Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nic konkretnego z tego nie wyszło, czy ban słuszny czy nie, nie mi to oceniać. Co do samej skargi - Słowa "było nie wbijać na takim drewnianym kompie na nasz serwer"" Można było sobie oszczędzić @ Exc

Stawiam się po stronie @ Excel to co zaistniało pomiędzy wami na priv zostaje tam, rozmowa na screenie, którą wysłałeś nigdy nie zaistniała na discordzie cskatowice. Teraz tylko czekać na wypowiedź

ymm, sama miałam ci dać tego bana, w tej chwili sama gram na laptopie na ktorym na początku bylo 50 fps i nie drżał mi tak celownik jak tobie. Przy niskich fps i takich lagach nie byłbyś w stanie tak

Twój nick:AdidaseQ95 / w trakcie bana HEY DADDY aktualnie RUDY GRUBAS.
Nick admina/gracza:Na discordzie MrXf, podobny nick w grze.
Steam_id admina/gracza:Nie znam, nie mogęsprawdzić ponieważ mam bana na serwerze.
Serwer:Only Mirage
Mapa:Mirage
Data i godzina:okolice godziny 16.30
Opisz sytuację/zdarzenie: Otrzymałem bana (powód fakelag), co już mnie nie obchodzi lecz admin który mi go nadał raczej dał go specjalnie, zrobiłem apelkę ale nie była ona według wzoru więc admin ten mnie wyśmiał, kiedy chciałem mu chociaż tłumaczyć dlaczego mam "fakelaga" to ten pisał abym napisał apelacje, co jest dobre ale zachowanie admina kiedy napisałem mu, że mam na tym serwerze 30fps było szydercze jednak ten usunął wiadomość jaką mi wysłał i chwilę później zablokował, wiadomość brzmiała w stylu "było nie wbijać na takim drewnianym kompie na nasz serwer", uraziło mnie jednak to, admin według mnie powinien zostać ukarany według taryfikatora (o ile takowy istnieje), wsyzstko pozostawiam jednak do rozpatrzenia i liczę na wyrozumiałość w stosunku do komputera.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

unknown.png

Stawiam się po stronie @ Excel to co zaistniało pomiędzy wami na priv zostaje tam, rozmowa na screenie, którą wysłałeś nigdy nie zaistniała na discordzie cskatowice.
Teraz tylko czekać na wypowiedź Janka

• Dzięki! 1

No to tak:
Zbanowałem tego użytkownika pod podejrzeniem "Fakelaga". Strzelał stosunkowo dobrze, jego konto było nowe stąd to podejrzenie. Banując go, jego kolega zaczął go bronić. Większość postawiło się po mojej stronie, ponieważ oni też mieli podejrzenia do ich dwójki. Do tego jeszcze, zmutowałem jego kolegę za obrażanie innych graczy. Kilka chwil później, zaczęli do mnie pisać na Discordzie CSKatowice i w dość niemiły sposób, wyjaśniali mi dlaczego zbanowany jest niewinny (jeżeli ktoś chce zobaczyć szczegóły, to wszystko jest dalej na Discordzie). Nie jestem pewny, czy jest jakiś świadek (z członków administracji) który przy tym był. Jednakże, przyznam się do jednej rzeczy. Odmówiłem rozmowy ze zbanowanym. Niestety, "dowód" naszej rozmowy prywatnej na Discordzie nic nie udowadnia.

Co znaczy "zbanował specjalnie"? Nie za bardzo rozumiem.

"Admin wyśmiewał". Jedno XD to jest wyśmiewanie? Powiedziałem, że Ci tego nie zaakceptują.
Zablokowałem go na DSC, ponieważ.... nie mam powodu.

"Wiadomość brzmiała w stylu "było nie wbijać na takim drewnianym kompie na nasz serwer". Jestem szczerym człowiekiem. Jeżeli czegoś nie powiem, to nie jest powiedziane. Nie bierz rzeczy z "contextu", ponieważ nie ładnie kłamać.

PS. Wyjaśnię Ci tak. Sam grałem na laptopie, wiem jak to jest. ALE! To nie znaczy że masz wysyłać swoich kolegów do obrażania mnie.

Tyle.

ymm, sama miałam ci dać tego bana, w tej chwili sama gram na laptopie na ktorym na początku bylo 50 fps i nie drżał mi tak celownik jak tobie. Przy niskich fps i takich lagach nie byłbyś w stanie tak dobrze strzelać. 

• Dzięki! 1

Jeśli chcecie chętnie zaprezentuje moje fpsy i spece kompa, jest tam athlon więc dużo fps nie idzie sie spodziewać 

a co do kolegi az przeproszę bo się zdenerwował ze podobno fajny serwer a z banem wyleciałem, niestety mówiłem mu np by nie gadał czegoś w stylu lubisz w dupe o co chyba pytał ale ten swoje 

przepraszam również bo na discordzie usłyszałem chyba wyzwiska w stronę serwera za niesłusznego bana, nie powinienem jednak tak ja przepraszać a on ale no... 

Nic konkretnego z tego nie wyszło, czy ban słuszny czy nie, nie mi to oceniać. Co do samej skargi - Słowa "było nie wbijać na takim drewnianym kompie na nasz serwer"" Można było sobie oszczędzić @ Excel, poza tym jednym, to już jakieś wasze prywatne wiadomości w których nie widziałem żadnych obraźliwych słów.

Reasumując:  @ Excel Następnym razem pomyśl sekundę dłużej przed wysłaniem wiadomości. @AdidaseQ95 Rozumiem, że mogło Cię to w jakiś sposób dotknąć ale nie ma co brać do siebie wszystkiego co jest/co ktoś napisze w internecie.

Zamykam

• Lubię to! 1
  • Zmieszany 1
  • Super! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...