Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 11
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick: Wolfiee Imię: Patryk Wiek: 17 Czy przeszedłeś mutację?: Tak Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): Piąte przez dziesiąte, ale to do ogarnięcia myślę Ilość przegranych godzin w C

Nick: Wolfiee
Imię: Patryk

Czy przeszedłeś mutację?: Tak
Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): Piąte przez dziesiąte, ale to do ogarnięcia myślę
Ilość przegranych godzin w CS:GO: Na tym koncie 500h łącznie ponad 2,5k
Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/xWolfiee1/
Kontakt: Steam / Discord: Wolfiee#0244

SteamID: STEAM_0:0:546938103

Coś o sobie: Z reguły jestem spokojny, chyba, że ktoś już naprawdę przesadza to potrafią ponieść mnie emocje. Ogólnie jestem bezkonfliktowy, staram się nie wchodzić w głupie dyskusje. Serwer poznałem dzięki Leszkowi, gram na nim głównie podczas lekcji, ale po południu też zdarzy się wbić coś postrzelać z nudów.

• Zmieszany 1
  • Super! 1

-Aktywny 
-Spokojny
-Duża ilość godzin 
Jestem na Tak

Nie komunikujesz sie z graczami, rzadko widzę Cię na serwerze. Na razie jestem na NIE.

Niestety, jestem na nie. Wybacz, ale nie komunikujesz się z graczami. Nigdy Twojego głosu nie słyszałem, na serwerze nie jesteś za często.
Kończąc, muszę być na nie.

Nie słyszałam Cię ani razu, zero komunikacji na serwerze. Jeżeli chodzi o aktywność również znikoma, widziałam cię tylko kilka razy. Jak na razie jestem na nie.

Grasz całkiem dobrze i raczej  nie ma na ciebie skarg, lecz niezbyt często spotykam cię na serwerze i nie przypominam sobie żebyś się odzywał. Jak na razie moje zdanie jest na NIE .

Szczerze mówiąc dzisiaj widziałem Cię drugi, może trzeci raz na serwerze, nie pamiętam żebyś się odzywał. Póki co jestem na nie.

Odrzucam, po odpowiedziach wiesz nad czym możesz i powinieneś popracować jeśli chcesz w przyszłości zostać adminem.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...