Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój post zainspirował mnie do stworzenia tego tematu. Może się przyda.

Witam posiadam procesor i5 8600k kart asus rx580 i 16 ramu 2666hz , najbardziej chodzi mi o fps w csgo które nie są zadowalające między 140-200 czy da się wycisnąć więcej ? Dodam ze gram na najniższyc

Jak znacie angielski, to polecam: https://djdallmann.github.io/GamingPCSetup/

Witam posiadam procesor i5 8600k kart asus rx580 i 16 ramu 2666hz , najbardziej chodzi mi o fps w csgo które nie są zadowalające między 140-200 czy da się wycisnąć więcej ? Dodam ze gram na najniższych ustawinieniach w csgo z rozdzielczością 4:3 1280-1024 chyba 😅 da się zwiększyć klatki czy na tym PC już nie ma szans ?

Czemu uważasz, że 140-200 to mało? Ciskasz na jakichś DR itp. ?

Twój post zainspirował mnie do stworzenia tego tematu. Może się przyda.

• Lubię to! 2
  • Super! 1
By Ogen Dogen,

pododawaj jeszcze trochę tagów pod SEO :D

Jeszcze ten poradnik (to samo dla win10 działa)

I drugi poradnik o optymalizacji od @ Waterovsky, którego nie umiem znaleźć 😛

Dziękuje za pomoc sprawdzę dziś to wszystko w domu , mam jeszcze jedno pytanie o 4:3 rozciągnięte  , aplikacja radeon vo karta od amd wszystko w niej ustawione jak powinno a przynajmniej tak mi się wydaje a cs otwiera się w zwykłym 4:3 😞

Dodało w okolicach 25 fps zawsze coś , ciekawym jest to ze na benchmark miałem 346 okolice tego a teraz miałem 203 ale po zmianie ustawien 227 dziękuje ❤️Dziękuje za pomoc mam jeszcze jedno pytanie o 4:3 rozciągnięte  , aplikacja radeon vo karta od amd wszystko w niej ustawione jak powinno a przynajmniej tak mi się wydaje a cs otwiera się w zwykłym 4:3 😞 przy wyłączaniu csgo przez sekunde pojawia się rozciągnięty obraz i gra się wyłącza 

a w aplikacji ustawiałem ze scałkowaniu pełny ekran itp

Edited by BaZi

cs,go jak wszyscy wiemy jest na siliku source i jest z niego wyciagniete max ile sie tylko da... da ,mozna wiecej dzieki aktualizacjia valve z tej gry zrobil sie kombajn...

Gralem na cs,go na karcie graficznej gt630 bodajze ,nie pamietam modelu dokladnie ale chodzi mi o cos innego ,kupilem karte gtx1050ti i tez mialem 150fps...

csgo lubi kozystac z "jednego rdzenia o duzej mocy" ,tak to jest morderca procesora.

Kiedy konczy sie moc obliczeniowa jedno rdzenia uruchamia sie kolejny redzen itd.. co moze powodowac szarpania w grze...

Kolega wyzej bardzo dobrze napisal aby "oblokowac go" i wymusic pelna prace procesora aby nei bylo takzwanego "parkawania" nnieuzywanych rdzeni.

Pobiera wtedy komputer wieksza moc podczas grania ,ale gry maja wtedy 100%  do obliczen tranferu przesynania danych poprzez nasz cpu

Kolejna bajka to karta graficzna ,jezelu ustawisz sobie cs,go na srednie (niby optymalne) ustawiania to sie nie dziw ,ze karta "zre" render czego nie zauwazysz ani nawet nie zwracasz na to uwagi...

x2 x4 to max co ustawiasz poniewz napierdalajac w te karabiny , potrzebujesz na odleglosc odroznic "model" gracza od innego obiektu 🤦‍♂️

grajac na kompuerze 2rdzeniowym 4gram i gt(chyba) 630 doszedlem do szeryfa... da sie ,da ...nie marudz 😋

...teraz jakie macie sprzety to bylbym na globalu (jak bymmniej pil) 🤣

Edited by Lipny