Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 34
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Cóż, macie rację, krótko mówiąc 😉 obserwuję sytuację na serwerze od dłuższego czasu, kieruję się Waszymi opiniami...  Pomysł 3mapsa faktycznie był dobry na początku bo każdy chciał coś innego, al

Nie będę zakładać nowego tematu i postanowiłem wrzucić swoje przemyślenia tutaj. Jak zapewne większość z Was pamięta to ja zacząłem mocno cisnąć nad tym aby do dd2 dorzucić więcej mapek. Myślę, ż

Zauważyłem, że temat w którym wpisywaliśmy propozycje mapek został zamknięty to tworzę nowy. W tym tygodniu coś nie doszło do zmiany map i gramy to co ostatnio czyli inferno i tuscan. Moja p

Popieram wasz pomysl,wraca DD2 i można RTV zrobić na inerno i Mirka. Nad powrotem 3 mapsa można znowu pomyśleć w grudniu jak będzie zima i ludzie wrócą do domów przed komputery.mysle że era cs 1.6 wymiera i trzeba być elastycznym.ludzie ostatnio do grania w Tibie wrócili a cs się znudził.

Widzę, że opiekunowie są ZA. Prosimy w takim razie o szybki update ustawień serwera.

A druga kwestia to reklama, niestety się skończyła, więc na dniach postaramy się aby serwer znowu się rozruszał 🙂

Ale czy mozecie zmienić tylko na d2? Jest tragedia a nikt nie reaguje już od kilku dni...

@ Kill0lNie jestem ekspertem, ale po przeanalizowaniu tego wpisu od początku do końca, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i możliwości bazujące na moich zdolnościach intelektualnych i rozległej wiedzy, od samego początku taktycznie i dokładnie sprawdzając, doszedłem do konkretnego, jednoznacznego i uzasadnionionego wniosku, że nie mogę nic powiedzieć, bo jak wspomniałem na początku nie jestem ekspertem. Stara, działaj @ Dzaastine

• Ja pierd*le 2

@ shox duży procent ludzi co grało systematycznie poszło grać na innych sieciach, od kilku dni im mowie ze wróci only D2 a tu dalej dalej nic.

Jak ktoś już zacznie grać sobie w innym miejscu (gdzie jest dużo ludzi) to już widzę jak szybko do nas wróci...

Nie oszukujmy się,  grałem dłużej na dd2 niż Ty i szczerze? Bez reklamy, stałymi graczami serwera nie zaludnisz. Jest ich po prostu garstka. Wystartuje reklama, to nawet gdyby byly "śmieciowe" mapy, serwer stanie na nogi, ale.. na jak długo? Do końca reklamy. Oto cała smutna tajemnica serwera 😉

• Lubię to! 2

Już jest samo dd2. 

W maps.ini zostawiłam mirage i inferno w razie gdyby się nudziło. 

Postaramy się na dniach zakupić reklamę. 

• Lubię to! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Lubię to! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...