Skocz do zawartości

    Zamknięty Prosba o uban Wyjaśnienia


    BlackQuu
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Nick podczas gry: InSiGNE Data Bana: 2021.04.10 Serwer: Cskatowice mirage Powód Bana:  multihack Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatow

    Nick podczas gry: InSiGNE

    Data Bana: 2021.04.10

    Serwer: Cskatowice mirage

    Powód Bana: 

    multihack
    Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:571621178&advType=steamid&Submit
    

     IP / SteamID: STEAM_1:1:571621178

    06:54 - Wcelowanie się na gościa przy rampie, gdzie nie wiedziałeś, że on tam jest. Jedynie uciekając z A można było usłyszeć ze 2/3 tupnięcia, ale to nie mogło dać ci pewności, że idzie gość za tobą, gdzie po jakimś czasie shifta trzyma. - Słyszałem i to jest normalne ze się wceluje ? a nie bo shifta potem trzyma proste ze jak słyszę kroki to patrze się tam gdzie ostani raz je słyszałem 

     

    07:45 - Wcelowanie się na Mr.Xf na CT, gdzie go NIE było słychać.-Zostałem info ze jest jungla patrzę dłuższy czas po czym ide po bombe . Zacząłem ją plantować i wtedy gapie sie na CT nikt nie wychodził to zacząłem sprawdzać spowrotem jungle . Nie wychodził nie słyszałem go nigdzie to zacząłem sprawdzać CT po czym usłyszałem kroki i jest to na demku proszę se PODGŁOŚNIĆ pozdrawiam jakbym miał wh to bardziej się w niego wcelował a mój celownik był bardziej na środku CT niż z skąd wychodził ;D 

    Edytowane przez BlackQuu
    Zle napisałem xD
    • Lubię to! (+1) 1
    • Ja pierd*le 1
    • WOW! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!