Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Patryka znam jest miły, pomocny i aktywny też jest, a komend może się nauczyć z pomocą innych adminów a godziny powinny być dobre 🙂  jestem na TAK

Nick: Karol lat 11 powiedz coś  Imię: Patryk  Wiek: 18 Czy przeszedłeś mutację?: Tak Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): 5/10, szybko się uczę i jestem chętny do nauki 

Uważam że przy współpracy z innymi admianmi nauczy się sourcemoda. Miły, sympatyczny chłopak lecz kiedy trzeba to pokaże pazur. Ma duże doświadczenie w grze. Jestem na Tak

Nick: Karol lat 11 powiedz coś 

Imię: Patryk 

Czy przeszedłeś mutację?: Tak

Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): 5/10, szybko się uczę i jestem chętny do nauki 

Ilość przegranych godzin w CS:GO: 2800

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199007835396/

Kontakt: discord tylooo#6963

SteamID: STEAM_1:0:523784834

Coś o sobie: Miły ze mnie chłopak, bardzo pomocny, jestem aktywny koło 5-6 h dziennie jestem aktywny na serwerze. Po ilości przegranych godzin w csgo jestem w stanie rozpoznać cheatera. W wolnym czasie lubię pojeździć na motocyklu. 

• Lubię to! 1

Często widuję Cię na serwerze, jesteś miły i całkiem nieźle strzelasz. Doświadczenie i aktywność w grze zdecydowanie na plus, a komendy to żadna filozofia także jestem na TAK. 🙂

• Super! 1

Całkiem dobry gracz więc nie będzie bezpodstawnych banów, często cię spotykam na serwerze, wydajesz się spokojny a komend z czasem i naszą pomocą się nauczysz :D Jestem na TAK

Admini wypowiedzieli się pozytywnie więc nic nie szkodzi dać Ci szansę, odezwij się do Whyttiego w sprawie płatności. Przyjęty

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Lubię to! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...