Skocz do zawartości

    Zamknięty #75 Wywiad z Yogae :)


    #ToxicGirl.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    @ TOKSYNA: Hejka Hyzio, Dyzio i Zyzio:) fajnie że zgodziłeś się na wywiad. Powiedz Nam w takim razie coś o sobie ?    @ yogae: Witaj, Nie wiem od czego zacząć ponieważ chyba nikt nie lu

    @ TOKSYNA @ yogae Mega wywiad ! ?

    Super wywiad! Brawo Somsiad @ yogaeI @ TOKSYNA ❤️

    uvd64GK.png

     

     

    @ TOKSYNA: Hejka Hyzio, Dyzio i Zyzio:) fajnie że zgodziłeś się na wywiad. Powiedz Nam w takim razie coś o sobie ? 

     

    @ yogae: Witaj,

    Nie wiem od czego zacząć ponieważ chyba nikt nie lubi pisać (mówić) o sobie, ale przedstawię się, mam na imię Konrad i przeżyłem 31 wiosen. Mieszkam w miejscowości Dębica, która jest kolebką Polskich zapasów. Urodziłem się w sportowej rodzinie gdzie moja mama była łyżwiarką i lekkoatletką, a mój tata zapaśnikiem. Jak łatwo się domyślić od najmłodszych lat miałem wpajany ruch, sport oraz ambicje. Próbowałem wielu sportów zaczynając od zapasów w wieku 5lat lecz jednak to nie było to. Następnie była piłka nożna, jazda na rowerze, rolki, koszykówka, hokej itd. jednak w wieku 11 lat postanowiłem spróbować jeszcze raz z zapasami za namową taty bo sam trenował 20lat i do dziś jest związany z zapasami. Po kilku pierwszych treningach oraz występie w 1 zawodach postanowiłem spróbować sił i się zakorzenić i tak po 12 latach treningów musiałem wybrać pomiędzy pracą, studiami i rodziną, a dalszym trenowaniu i nie mieć za co żyć bo jak wiadomo sport mało promowany nie daje korzyści finansowych. Oczywiście do dziś jestem związany z zapasami i sportem jednakże wybrałem wykształcenie i rodzinę ?

     

    @ TOKSYNA: No no ? jaki miałeś pomysł na siebie ? Rodzice wywierali  duży wpływ na Ciebie czy sam chciałeś trenować?:) wiesz jak to czasem bywa.. jakieś niespełnione ambicje rodziców przelewane  na dzieci itp...

     

    @ yogae: Oj zdecydowanie nie. Nie w tym rzecz. Rodzice wspierali mnie we wszystkim i nie naciskali. Trenować chciałem sam tylko musiałem poszukać odpowiedniej dyscypliny, w której jak wspomniałem odnalazłem się w wieku 11lat. Wpływ na aktywność fizyczną miało również środowisko w jakim się wychowywałem i rówieśnicy. Na osiedlu, na którym mieszkałem 10lat od urodzenia bo później była przeprowadzka większość dzieci coś trenowała i była aktywna fizycznie dość mocno. Z resztą nie od dziś wiadomo, że "dawniej" (przyjmijmy) dziecko ciężej było zagonić do domu niż wygonić z domu jak to ma miejsce obecnie. Pomysł na siebie? W takim wieku ciężko mieć jakiś plan na siebie lecz dążyłem do doskonałości sportowej i nic innego się nie liczyło. Z wiekiem człowiek obiera inne cele, do których dąży i stąd też założyłem rodzinę i mam żonę ( która krzyczy jak gram wieczorami- wiele obecnych tutaj osób słyszało) oraz wspaniałego synka Maksymiliana, który w tym roku skończył 6 lat.

     

    @ TOKSYNA: No tak xd nasze roczniki coś o tym wiedzą, że karą był powrót do domu a nie wyjście z niego ?
    Fajnie, że miałeś od małego pasje i to taką, którą sam wybrałeś. 
    Co do krzyków  żony to fakt xd bywa czasem ostro ? Jak się poznaliście? Jakaś ciekawa historia się za tym może  kryje? 

     

    @ yogae: Historia niech zostanie historią bo dla jednych może być ciekawa dla drugich zaś odwrotnie ?  Wy kobiety macie w sobie taki wrodzony ogień zaczepki bo zauważyłem, że jak kobieta spędza dużo czasu w łazience to nie oznacza w cale, że się ogarnia, poprawia, Wy obmyślacie wówczas o co się przyczepić i zrobić awanturę haha :D 

     

    @ TOKSYNA: Hahahaha xd nie zawsze tak jest xddd zdarza się ale ta 2 strona musi zasłużyć ? Okey niech tak będzie :D Twoje życie jakby od zawsze było związane ze sportem, nie chciałeś spróbować czegoś innego ? Czy wiedziałeś że chcesz to robić i Cię to uszczęśliwia? ? 

     

    @ yogae: Jak wspominałem próbowałem kilku dyscyplin sportowych lecz satysfakcję "całościową" czerpałem właśnie z zapasów. Uwielbiam każdy rodzaj sportu. Staram się zarażać ludzi, którzy mnie otaczają aktywnością fizyczną bo jest to coś fajnego- endorfiny szaleją ! W zimie wiele osób ma wytłumaczenie "a tam, zimno jest" ja odnalazłem pasję zimową i jeżdżę od ponad 15lat na nartach. Polecam każdemu! Ten sport jest genialny !! Nic naprawdę nic Cię nie interesuje na stoku prócz tego jak pojechać, gdzie skręcić, gdzie przyspieszyć jakby nagle cały świat nie istniał, coś wspaniałego ? Znikają problemy i troski. Udało mi się nawet namówić żonę na naukę i po podaniu argumentów za i wyeliminowaniu tych przeciw od 4lat sama mnie męczy aby pojechać na stok. Życie moje jest związane ze sportem, liceum sportowe, studia wychowania fizycznego, instruktor kulturystyki, fitness, ratownik wodny, doradca suplementacyjny. Jednak uwielbiam też grać bo to mój jeden ze sposobów na odstresowanie i tym samym po kilkunastoletniej przerwie postanowiłem zainstalować cs 1.6 i poszukać Polskiej sieci serwerów. Tak właśnie znalazłem się tutaj ! ? Mega atmosfera, świetni ludzie, wysoka grywalność oraz poziom gry- nic tylko zostać. 

     

    @ TOKSYNA: Super, że masz ale powiedz mi jak radzisz sobie w tych ciężkich czasach epidemii i z tym że wszystko praktycznie pozamykane??
    Mega Nas to cieszy, że spodobało Ci się na  CsK i że zostałeś na dłużej ?
     

     

    @ yogae: Generalnie przy pierwszym lockdown'ie faktycznie było wszystko zamknięte i zrobiłem sobie przerwę od treningów i tym samym poświęciłem ten czas synkowi aby nauczył się jeździć na dwóch kółkach na rowerze. Udało się ! Jestem z Niego dumny bo wystarczyły 2 podejścia. W związku z tym, że nie lubię biegać, a zostałem zmuszony to kupiłem rolki i jeździłem za Nim by Miśka asekurować. Zamknięcie stoków również jakoś udało się ominąć ponieważ "Polak potrafi" i zaraz na początku lutego udałem się z całą rodzinką na narty. Oczywiście są skutki pandemii, z którymi walczę do dziś bo tych dodatkowych kg nie udało mi się pozbyć gdyż uwielbiam jeść ? 

     

    @ TOKSYNA: Pewnie czekasz z niecierpliwością aż otworzą całą resztę:) widzę, że masz z synkiem  bardzo dobry kontakt. To naprawdę super z Twojej strony że nie jesteś tatą tylko z nazwy ale z powołania:) (Nie będzie to zbyt mocne pytanie jak zapytam o to czemu tylko syn? I czy nie myśleliście o jeszcze jednym dziecku?)

     

    @ yogae: O nie ! Przesadziłaś !! Kończymy...

    No no żartuję. Obecnie Maksiu robi za trzech także jedna pociecha w zupełności wystarcza. Oczywiście myślimy o kolejnym dziecku ale .. no właśnie zawsze jest to jakieś "ale".. z pewnością Misiu doczeka się rodzeństwa w swoim czasie bo już nawet żonę zaczął pytać kiedy urodzi mu siostrzyczkę bo z braciszkiem będzie się kłócił o zabawki ? dzieci są rozbrajające.

     

    @ TOKSYNA: Hahahaha xd no to do roboty !xd 
    Jak już weszli na temat jedzenia tooo  masz jakąś ulubioną potrawę? Masz jakieś upodobania  co do kuchni? Polska jest bliska Twojemu żołądkowa czy inne też preferujesz ?xd

     

    @ yogae: Lubię przede wszystkim kuchnię Polską, lecz jeśli miałbym wybrać rodzaj kuchni jaki znalazłby się na 2 miejscu to zdecydowanie wybrałbym kuchnię azjatycką i tajską. Gruzińska kuchnia wydaje, mi się że jest bardzo dobra ale miałem przyjemność spróbowania tylko 3 dań także ciężko się wypowiedzieć. Nie lubię z pewnością owoców morza i kiełbasy z konia czy też język byka (miałem przyjemność spróbować w Kazachstanie) zjadliwe lecz drugi raz nie zjadłbym tego. 

     

    @ TOKSYNA: Patriotycznie! Lubisz podróżować? W jakim miejscu na świecie chciałbyś zamieszkać i dlaczego? Gdybyś miał taki wybór ?

     

    @ yogae: Nie oszukujmy się kto nie lubi kotlecika z młodymi ziemniaczkami namaszczone koperkiem i do tego mizeria czy młoda kapustka ?

    mniam ! 

    Oj tak uwielbiam podróżować. Na chwilę obecną nie mam miejsca na świecie gdzie chciałbym zamieszkać bo sporo jest miejsc do zwiedzania i jak mnie urzeknie jakiś kraj to wówczas mógłbym się wypowiedzieć.  Na chwilę obecną z krajów jakie odwiedziłem chciałbym zamieszkać w Hiszpanii. Piękny kraj, życzliwi ludzie, wspaniała pogoda i przepiękne krajobrazy, nie wspominając o gorących kobietach :x . Od kilku lat prócz wakacji z rodziną, wyjeżdżamy z ekipą na MŚ lub ME w zapasach aby kibicować "Naszych" co jest fajną alternatywą do zwiedzania. Ostatnio miałem przyjemność właśnie być w Kazachstanie, Rzymie i niestety przez pandemię nie udało się pojechać do Rosji trasą transsyberyjską ?
    W planach teraz mamy z rodziną zwiedzić Madagaskar lecz pandemia daję w kość i musieliśmy przełożyć wakacje z tamtego roku na ten i ... jak widać dalej to nic pewnego bo jakąś dziwną 3falę zapowiadają : / . Moim wymarzonym kierunkiem do zwiedzania są kraje gdzie jest dużo roślinności i zwierząt ponieważ uwielbiam dziką przyrodę tak jak Kenia, Tajlandia, Australia itp. 

     

    @ TOKSYNA

    Cytat

    nie wspominając o gorących kobietach :x


    Masz jakiś swój "ideał" kobiety? Co cenisz w kobietach a  czego nie jesteś w stanie zaakceptować?

     

    @ yogae: Nie mogłoby być inaczej jak napisanie, że mój ideał to żona ? - pomimo, że się gorączkuję gdy gram wieczorami ? 
    Dla mnie najważniejszą cechą u kobiet to bycie ciepłym-rodzinnym , następnie to poczucie humoru, inteligencja oraz zaradność. 
    Do chwili gdzie postanowiłem się związać z żoną myślałem, że moim typem kobiet są czarne, brunetki bo z takimi się wcześniej spotykałem, jednak życie lubi płatać figle i o to tak się skończyła przygoda młodego żonkosia ? 
    Nawet jeden z moich tatuaży to motto " Rodzina jest dla człowieka korzeniami, przyjaciele łodygą, a miłość kwiatem"

     

    @ TOKSYNA: Oooo♡ uroczo! Lubisz tatuaże? Dużo ich masz ? 

     

    @ yogae: Tak lubię, oczywiście ze smakiem, a nie przesadzone. Ja mam 3 tatuaże , żona 2 plus rękaw. Swój pierwszy tatuaż zrobiłem w Anglii gdzie pomimo, że mama powtarzała całe życie tatuaże są dla kryminalistów, tatuaże to głupota itp itd chyba każdy to przerabiał co się porysował, to właśnie ten 1 postanowiła zasponsorować aby mieć wpływ przynajmniej jaki sobie zrobię ? Posiadam 3 tatuaże, jeden na plecach (to motto), od żeber do uda oraz od barku do łokcia. Planuję jeszcze zrobić sobie rękaw na 2 ręce ale nie mogę się zdecydować co dokładnie i szukam odpowiedniej osoby, która jest w stanie zrobić mi tą anime na której się wychowałem ? Może kojarzysz ? Dragon Ball 

     

    @ TOKSYNA: Pewnie, że kojarzę :D mi się też kojarzy dziarka xd ale na chwile obecną robiłam sobie na twarzy xDD może na 30 walnę jakąś ^^ Oglądasz jakieś seriale/ masz jakiś swój ulubiony film który byś mógł polecić ?

     

    @ yogae: Serial to zdecydowanie DBZ. Jeżeli chodzi o film to nie mam takiego ponieważ wiele filmów mi się podobało i kilka z tego mógłbym polecić.
    Mianowicie: 

    Droga bez powrotu (wyłącznie 1część)
    Dom strasznie nawiedzony (parodia Paranormal Activity)
    Bezlitości
    Księga ocalenia
    Zapaśnik
    Transporter - klasyk
    UNDISPUTED !!!!!!!!!!
    Ip Man
    Do utraty sił
    Nie można zapomnieć o filmach dokumentalnych o Marines i sportowcach ?
    Na twarzy ? Czyżbyś robiła sobie permanentne brwi ? Czy może coś z rzęsami robiłaś? A może faktycznie jakiegoś smoka robiłaś na twarzy ?
    Masz w planach już jakąś dziarkę ? Miejsce zarezerwowane ? Czy pozostawiasz to spontanicznego "działaniu" ?

     

    @ TOKSYNA: Tak robiłam makijaż brwi i kreski :D xd 
    Myślałam o przedramieniu ale jak wyjdzie to się okaże xdd

    Czytasz książki? Czy jednak jesteś typem osoby, która woli filmy oglądać? 
    I jaki rodzaj preferujesz?

     

    @ yogae: To dodatkowo musisz wrzucić zdjęcie do galerii w "nowym wydaniu" i pokazać wszystkim zmiany ?
    Mega ! Do tego połączyć jakieś tło fajne i będzie sztos !!! 
    Tak czytam, jednak z książek wole fantastykę lub dobry kryminał najlepiej na faktach ?

     

    @ TOKSYNA: Nie ma takiej opcji xddd 
    Syna też od małego zarażasz  pasją do sportu? Trenuje już coś ? ? 

     

    @ yogae: Tak samo mówiłem o tym wywiadzie a tu proszę, udzielam go i myślę, że nawet daję radę. Może to spowodowane tym, że Pani redaktor jest taka sympatyczna i wyrozumiała ?
    Staram się Miśkowi wpajać, że ruch to zdrowie bo wiemy doskonale, że w dzisiejszych czasach dzieci są w znacznej części otyłe i leniwe. 
    Trenować nic nie trenuje lecz chodzi na naukę pływania, którą uwielbia ponieważ ogólnie lubi się "chlapać", chodził na treningi BJJ (sam chciał) jednak coś nie zagrało i na chwile obecną odpuścił. Na nartach uczył się podczas ostatniego wyjazdu, jednak powiedział ze nie podoba mu się to, także nie nasilam ani nie zmuszam gdyż nie chciałbym doprowadzić Go do zniechęcenia. Może akurat za kilka lat ponowimy próbę ? 
    Uwielbia także jeździć na rowerze, a tym bardziej jak jeździmy wspólnie ? Jednak jak wspomniałem do niczego zmuszać Misia nie zamierzam aby się nie zniechęcił i próbował sił w czym tylko chce. Tatuś jest od wspierania, doradzania, a nie do zmuszania (w tym przypadku ?

     

    @ TOKSYNA: No i to jest zdrowe podejście do tematu ;D  nic na siłę ? Masz ulubioną  porę roku? Jeżeli tak to dlaczego akurat ta A nie inną? 

     

    @ yogae: Pewnie nikogo nie zdziwi fakt, że lubię lato ponieważ jest ciepło, pogoda wiele oferuje oraz jest to przede wszystkim czas urlopów. 
    Lubię również zimę, ponieważ można pośmigać na nartach i zapomnieć o problemach i troskach ?

     

    @ TOKSYNA: No w sumie xd można się było domyśleć ? 
    Masz rodzeństwo? Czy jesteś rozpieszczonym  jedynakiem?;p  A jeżeli masz to jakie stosunki ze sobą macie ? 

     

    @ yogae: Tak owszem, 2 siostry. Jedna jest młodsza 2 lata, a druga starsza o rok. 
    Generalnie są to dobre relacje bo się rzadko widujemy haha :D 

     

    @ TOKSYNA: No co Ty gadasz xd czemu tak? W miarę mała różnica wieku  między Wami jest to powinno być ok? ?
    Macie jakieś zwierzęta?

     

    @ yogae: Nie no jest dobrze ? żarcik.

    I tak i nie. Tutaj trochę życie zakręciło bo kupiłem yorka żonie gdy była w ciąży niestety sytuacja zmusiła Nas na szybką przeprowadzkę jak Misiu miał nie cały roczek. Kupiliśmy mieszkanie do remontu i na czas remontu "Tofik" wylądował u teściów. Nieco wcześniej teściowie mieli swojego pieska, którego trzeba było uśpić więc trochę teść narzekał na nowego psa... kupno plus remont zajął prawie pół roku i teść zaczął wychodzić nawet z psem na spacery. Jak się dowiedziałem później, jeśli teść wychodzi z psem oznacza, że się przywiązał i jak Go zabierzemy to już nigdy nie będzie mógł zostać nawet na "nocowankę" (jak mówi mój synek). Dodatkowo długo pracowaliśmy i szkoda było męczyć tak młodą psinkę i postanowiliśmy Tofika zostawić skoro się zadomowił ? oczywiście odwiedzamy Go jak i On Nas ?

     

    @ TOKSYNA: A gdybyś miał przyrównać siebie, żonę i Miśka  do zwierząt to jakimi zwierzętami każde by z Was było i dlaczego ?

     

    @ yogae: Na to pytanie ciężko odpowiedzieć lecz myślę , że moglibyśmy być rodziną leniwców :D Żyją bez pośpiechu i bez większego stresu ?

     

    @ TOKSYNA: Twoja żona to bym pomyślała że lwica jakaś xdd A nie leniwce xd No ale okey ?

    Twój wymarzony zawód.? Czy czujesz się w tym co robisz spełniony  w 100%

     

    @ yogae: Żona sama się z tym zwierzakiem utożsamia także jestem usprawiedliwiony haha ?
    Jeżeli chodzi o zawód to raczej dobrze mi jako przedstawiciel handlowy choć z wykształcenia jestem nauczycielem i docelowo chciałbym nauczać w szkole. Niemniej jednak bez układów czy mega szczęścia nie ma mowy o pracy w szkole.

     

    @ TOKSYNA: Niech no zgadnę... hmm nauczyciel wychowania fizycznego?:D okey okey ;d

    Jest jakaś decyzja w Twoim życiu, której bardzo ale to bardzo żałujesz?

     

    @ yogae: Tak ? hmm ... może to, iż mój stan kawalerski tak krótko trwał ?

     

    @ TOKSYNA

    Cytat

    Tak ? hmm ... może to iż mój stan kawalerski tak krótko trwał ?

     

    Jednak? Żałujesz że za "młodu" się nie wyszalałeś?

     

    @ yogae: Nie no taka ironia ? Nie ma chyba czegoś takiego abym mega żałował bo dobrze mi w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj ?

     

    @ TOKSYNA: Wiesz w życiu  różnie bywa ? nie każdy umie docenić co dostał od "losu".

     

    @ yogae: Otóż to, dlatego warto doceniać to co się ma bo los płata figle. Pani redaktor docenia to co ma czy coś by w życiu swoim zmieniła ?  ? 

     

    @ TOKSYNA: Zależy o co pytasz ? są rzeczy które tym chciała zmienić ale bardziej wynika to z wygody nic konieczności... ?

     

    @ yogae: Zmieniając teraz role to może redaktor napiszę kilka słów o sobie ? 

     

    CDN...

    • Lubię to! (+1) 2
    • Super! (+1) 4
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Ja pierd*le 1
    • Dzięki! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!