Jump to content

cs:go Wyzywanie i kick bez powodu

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Po pierwsze: nie ma wzoru. Po drugie: To nie tak było. Powiedziałem "Dostałeś flesza bo patrzyłeś się na niego jak na pieprzony obrazek". Później, ten gościu zapytał czy noszę okulary, odpowiedzi

Bylem przy tym i Xf takiego czegos nie powiedzial. Bardziej powiedzial cos w stylu "no kurwa co sie dziwisz jak patrzysz sie w ten obraz"

Dzien dobry ostatnio na only mirage cs katowice spytalem sie tylko jak ja flesha dostalem to "MrXf :>" powiedzial "no co sie kurwa dziwisz debilu jebany jak sie patrzysz na tego flesha jak dziwka jebana" cos tego stylu a nastepnie poszedlem na rampe sie skampic bo mi myszka sie popsula i mnie wywalil nie podajac powodu czyli jak pisalem kick bez powodu data wydarzenie tego 09.04.2021 godzina około 1:30

Po pierwsze: nie ma wzoru.

Po drugie: To nie tak było. Powiedziałem "Dostałeś flesza bo patrzyłeś się na niego jak na pieprzony obrazek". Później, ten gościu zapytał czy noszę okulary, odpowiedziałem mu grzecznie że noszę.

Dobra zakończcie te paradę bo mi się kur*a nie chcę, ten typ nie ma więcej niż 12 lat.

PS. Kilka minut później, zaczął mnie wyzywać "jesteś ezem bocie" i wyszedł.

Ja przepraszam, ale moim zdaniem jego zachowanie było... no nie ok. Nie polecam gracza.

Edited by Excel
wyzywanie
  • Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Super! 2

Edytuj post według wzoru:

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Brak wzoru.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...