Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick: czajnik Staż w CS: 2900h (+/- Ze wszystkich kont) Umiejętność rozpoznawania cheatera: Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): N Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): T Czy spełniasz wymagania ?

Na nie.   Przecież jak byłeś BL'em, to grałeś codziennie w jakąś gierkę + dostałeś VAC'a na (chyba) main koncie na cs:go.   Brak jakiejkolwiek aktywności od czasu bycia na randze

Nick: czajnik
Staż w CS: 2900h (+/- Ze wszystkich kont)
Umiejętność rozpoznawania cheatera:
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): N
Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): T
Czy spełniasz wymagania ?(T/N): T
Doświadczenie: Na różnych serwerowniach pracowałem (byłem) jako tzw. BL , UBTeam i inne różne nazwy ludzie wymyślali sam też trochę cheatowałem dokładniej testowałem jak i te darmowe i płatne typu : EZFrags , Osiris , Onetapu.su , Aimwere , Aimjunkies , Skeet.cc i wiele innych więc racze mam całkiem duże rozpoznanie. Praktycznie każdego rodzaju cheat potrafię wykryć jeszcze około 6 miesiące temu robiłem tzw. drogę do globala na legit hackingu i udało się więc raczej będę mieć doświadczenie.
Dlaczego Ty: Duże doświadczenie, staż i chęci. (Miałem przerwę, ponieważ musiałem nadrobić trochę z nauką).
Imię: Radosław
Kontakt: (steam, gg): Steam, Discord.
Twój SteamID: STEAM_0:1:599752719

P.S Miałem całkiem sporą przerwe, ponieważ musiałem nadrobić z nauką i się praktycznie odciąłem od świata CS etc. 

• Haha 1
  • Zmieszany 2

Na nie.

2 godziny temu, czajnikk napisał:

P.S Miałem całkiem sporą przerwe, ponieważ musiałem nadrobić z nauką i się praktycznie odciąłem od świata CS etc.

Przecież jak byłeś BL'em, to grałeś codziennie w jakąś gierkę + dostałeś VAC'a na (chyba) main koncie na cs:go.

Brak jakiejkolwiek aktywności od czasu bycia na randze.

2 godziny temu, czajnikk napisał:

Czy spełniasz wymagania ?(T/N): T

Nie spełniasz. Brak aktywności, czyli w sumie najważniejsze wymaganie z podanych xD

Gdyby ktoś chciał, to tutaj konto z Vaciem: https://steamcommunity.com/id/czajnikk/

• Lubię to! 1

na NIE

-brak aktywności na forum

-VAC na mainie...

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...