Skocz do zawartości

    Zamknięty #79 Szybka Szóstka - Cajmert 2


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hejka! Nie mogło zabraknąć również odświeżenia szybkiej szóstki z @ cajmert   Zapraszam do czytania!     ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖   Przedstaw się nam.   Dla tych,

    to pożycz stówkę

    Ze co ty lubisz robić? Czytać książki? Nigdy u ciebie książki nie widziałam. Nie ladnie kłamać ? Mi się tu te wino nie zgadza. Zamienić na piwo i będzie git

    cajmert.png

    Hejka!

    Nie mogło zabraknąć również odświeżenia szybkiej szóstki z @ cajmert :D 

    Zapraszam do czytania! 

     

     ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

     

    Przedstaw się nam.

     

    Dla tych, którzy mnie nie znają. Na imię mam Dawid i w tym roku skończę 25 lat. Jestem chyba przyszłym inżynierem, okaże się na przełomie następnego miesiąca. Pochodzę z Kalet, to taka mała miejscowość na terenie śląska, a aktualnie mieszkam i pracuję w Rybniku w dziale logistyki i sprzedaży.  Mieszkam sobie z Kasią, nie pozabijaliśmy się. Na ogół jestem bardzo miły - pomimo, że ludzie tak nie uważają. Jestem również bardzo empatyczny na krzywdę innych, lubię pomagać bezinteresownie ?

    W wolnej chwili czytam książki (XD - nie przeczytałem @ Ogen Dogen
     dalej tego xD), gram sobie w kantera no i biznesa. Konsolą nie pogardzę jak i też dobrym winkiem i netflixem. Uwielbiam spacerować i jeździć na łyżwach, ale sytuacja aktualna mi na to nie pozwala. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytanka - zadajcie w temacie śmiało, postaram się na nie odpowiedzieć.

    PS. SZUKAM ŻONY.

     

    Gdybyś napisał książkę o sobie jaki miała by tytuł? Jak nazywałyby się rozdziały, które przeżyłeś a jak te, które chcesz przeżyć?

     

    Gdybym napisał książkę, z pewnością miałaby tytuł "Jak spaść z taborecika i nie połamać się", a rozdziały byłyby nawiązaniem do mojego życia, pozwolę sobie zacytować Lucy Dillon - Życie zmienia się jak w kalejdoskopie. Kiedy chcesz słońca, to musisz znosić deszcz, jak pewnie powiedział jakiś wielki filozof.

     

     W życiu zawsze uczono Nas, aby konsekwentnie dążyć do wyznaczonego przez siebie celu. Czy jesteś osobą konsekwentną? Potrafisz osiągnąć swój cel? Czy postawiłeś sobie jakiś cel w życiu i do niego aktualnie dążysz? 

     

    Pytanie dosyć proste, ale odpowiedź będzie bardzo skomplikowana. Owszem, staram się wyznaczać sobie co raz to nowe cele, lecz nie zawsze dążę do samego końca, aby je spełnić. Często przez lenistwo lub brak wiary w siebie rezygnuję z czegoś, co tak naprawdę wymaga jedynie systematyczności i czasu, który i tak minie. Wiele celów, dzięki moim przyjaciołom, udało się zrealizować - chociażby wyprowadzka z rodzinnego miasta i zaczęcie nowego etapu w życiu (podziękowania ogromne dla @ Czekoladka. , chyba nie ma aż tak źle - jestem świadom swoich wad). Kolejnym celem to z pewnością uzyskanie wyższego wykształcenia - czy to się stanie już teraz czy później, tak zrobię. Aktualnie staram się w pracy, może kiedyś jakiś awans będzie no i uczę się języka niemieckiego ze względu na branżę, w której pracuję. To tak z rzeczy zawodowych, a z prywatnych to z pewnością wypada się w końcu ustatkować, kupić mieszkanie i znaleźć tą jedyną na dobre i na złe ? ale wszystko w swoim czasie.

     

     Lubisz klimaty dużego miasta czy małej wsi?

     

    Pochodzę z miasta, tak Kalety to MIASTO. Ale nazwałbym to raczej "większą wsią" ze względu na klimat panujący w tym miejscu. Obcowanie z naturą to ogromny + mieszkając tam. Jednak wolę klimaty większego miasta ze względu na możliwości, jakie one daje, ale od czasu do czasu warto urwać się i zapomnieć o tym zgiełku panującym w naszym życiu i uciec w góry, odpocząć psychicznie po prostu, najlepiej z grupą osób, w gronie której najlepiej spędza się czas. ?

     

     Załóżmy, że istnieje reinkarnacja – jaką postacią z przeszłości byłbyś? Co byś robił, jakie były twoje talenty?

     

    KOT XD - nasram, nażrę się, wyśpię się i wszyscy, by mnie kochali :D

     

     Jaki sens miałoby życie bez przyjaciół? Nie miałoby żadnego sensu. Jakie według Ciebie powinien mieć cechy prawdziwy przyjaciel? Czy masz takiego przyjaciela?

     

    Mam wielu znajomych, kumpli, kumpele - ale prawdziwych przyjaciół mam tylko kilku.

    Jakie cechy? Ciężko by to opisać, ale z pewnością muszą to być osoby, które tak jak ja - zawsze znajdą czas, aby się spotkać i pogadać jeżeli coś by się działo, osoby które nie przekreślają mnie, lecz wspierają i zawsze wspólnie próbujemy rozwiązać problem. Osoba taka powinna nakierować mnie na rozwiązanie problemu, a nie rozwiązywać go za mnie ? .Osoba ta nie może być dwulicowa, powinna być empatyczna na krzywdę innych, a najważniejsza cecha  - to być po prostu sobą. 

     

    ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖ ✖

     

    Pierwsza szybka szóstka z @ cajmert KLIK

    Grafika: @ Whytti

    • Lubię to! (+1) 9
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Haha 7
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Dzięki! (+1) 1
    Ogen Dogen Ogen Dogen,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!