Jump to content

cs 1.6 Skarga na Admina MEFFUS

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Skarga na admina mefuss, przy tym adminie nie da się grać zostałem sam z całej drużyny, a ct zostało z sześćiu,  więc zamiast biec postanowiłem się skradać aby nie być zauważonym przez ct, co sie nie

Byłem świadkiem tego wydarzenia 🙂 Kolega wyżej skradał się tak jak napisał wyżej ale nie zamierzał iść po pake i wykonywać celi mapy które do niego należały w tym momencie więc admin meffus zrobił sla

Skarga na admina mefuss, przy tym adminie nie da się grać zostałem sam z całej drużyny, a ct zostało z sześćiu,  więc zamiast biec postanowiłem się skradać aby nie być zauważonym przez ct, co sie nie spodobało adminowi i zaczął mną rzucać po mapie a jak mu napisałem żeby się odczepił dostałem bana na godzinę za obrazę admina. No rozumie że jak kogoś zabiją to nie można się doczekać na kolejną grę ale to nie powód aby wymuszać na graczu aby dał się zabić następnemu jaki tylko się pojawi aby rozpocząć kolejna grę. Żądam ukarania admina.

Zdążenie miało miejsce 05.04.2021 około godziny 19:40 na mapie kabul ( paintball), mój nik PEAKY BLINDERS

• Lubię to! 1
By Hesz3K,

https://cskatowice.com/topic/4257-wz%C3%B3r-skargi-na-gracza-admina/ Dostosuj sie do wzoru

Byłem świadkiem tego wydarzenia 🙂 Kolega wyżej skradał się tak jak napisał wyżej ale nie zamierzał iść po pake i wykonywać celi mapy które do niego należały w tym momencie więc admin meffus zrobił slapa a gracz wyżej napisał "odpierdol się " więc za takie zachowanie został ukarany przez meffusa

• Lubię to! 1

Do jutra do rana widzę temat z uzupełnionym wzorem, albo zamykamy 🙂

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Brak wzoru.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...