Jump to content

#78 Szybka Szóstka - Bolo^


Recommended Posts

  • Cała zawartość 3
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Dziś dowiemy się trochę o @ Bolo^ 🙂    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~   1. Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej

Nf84FpW.gif

 

Dziś dowiemy się trochę o @ Bolo^ 🙂 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

1. Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś? 

 

Zacznijmy może od tego, mam na imię Łukasz (dla znajomych "Strażak" lub "FILIP" - od nazwiska, którego tutaj nie podam, z wiadomo jakich względów)

Mam już 38 wiosen i duży bagaż życiowych doświadczeń 🙂 W dorobku życiowym mam syna i córkę.

Jak każdy z Nas ukończyłem jakieś szkoły. W moim przypadku podstawówkę i  Technikum Samochodowe, ale nie pracuję w zawodzie wyuczonym.

Pracuję w zawodzie strażaka od 15 lat, jestem ratownikiem - kierowcą.


2. Hmmm.. Nasza przyszłość była planowana juz od  bobasa. Jednak bardzo duża część naszych planów oraz marzeń nie wypaliła z różnorodnych przyczyn. Dlatego chciałabym abyś spojrzał kilkanaście lat wstecz, a po chwili na swoje dotychczasowe życie. Żyjesz tak jak sobie to wymarzyłaś?

 

Podobnie jak w pierwszej odpowiedzi wspomniałem, ukończyłem szkołę, której zawód jakoś mnie nie pociągał, choć nie powiem, pewne rzeczy ze szkoły zostały w głowie, i przydają się w życiu. Potrafię zrobić trochę rzeczy przy swoim aucie 🙂 i nie tylko.

Co do marzeń, zawsze chciałem pracować w mundurze. Przyszłość wiązłem z Wojskiem Polskim, ale stety - niestety, szybko założona rodzina, była powodem do zmiany planów życiowych i tak wylądowałem w Straży Pożarnej, która do tej pory cieszy moją buzię, jak tylko rano wychodzę na służbę. Daje mi bardzo dużo radości i ogromnej satysfakcji z racji wykonywanej pracy 🙂


3. To, jak się zachowujemy, co robimy, w jaki sposób zostaliśmy wychowani – mówi o tym, co jest dla Nas ważne i cenne. Dlatego postanowiłam zadać Ci pytanie - Jakie są najważniejsze wartości w Twoim życiu?

 

Myślę, że w większości Nas, (przynajmniej w moim kręgu) przede wszystkim stawiamy na rodzinę. U mnie jest tak samo, później zdrowie i praca, która daje satysfakcję i pieniążek, za który możemy wykarmić Nasze rodziny. Pewne wzorce wynosimy z domu, które zostały przekazane przez Starszyznę w domu rodzinnym. Każdy z Nas ma inny charakter, ale jakoś potrafimy się w większości razem dogadać i wspólnie umilić sobie czas, nawet w postaci walenia buły w lepszych od siebie na serwerze 🙂


4. Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

 

Marzeń jakichś specjalnych nie mam. Będę w tym temacie przyziemny - zdrowie. Szczęście już mam. Poznałem wspaniałą Kobietę swojego życia, mam rodzinę, pracę oraz świetną rozrywkę, na którą czasami nie starcza chwili w ciągu dnia, aby na spokojnie usiąść do komputera i postrzelać z Ekipą CSKATOWICE 🙂  Oprócz błękitnego nieba, nic mi więcej nie potrzeba 🙂


5. Czy jest coś, co robisz zupełnie inaczej niż reszta społeczeństwa?

 

Staram się żyć w zgodzie z istniejącymi zasadami ogólnie pojętymi, jestem spokojnym człowiekiem, nie potrzebuję jakichś mega rozrywek, wrażeń dość mam w pracy, a po pracy potrafię się wyluzować. Weekendowo w wolnej chwili walnę "bronka" lub "drina". Jednym słowem. NORMALNY ZIUTEK 🙂

ps. trochę sportu też nie zaszkodzi 🙂


6. Czy jesteś osobą, którą chciałbyś mieć za przyjaciela? Za co ceniłbyś siebie jako przyjaciele? Co by Ciebie w Tobie denerwowało?

 

Przyszedł czas na samokrytykę - jak każdy z Nas, mamy wady i zalety.

Jestem zaradny w wielu dziedzinach, potrafię w gospodarstwie domowym zrobić wiele rzeczy, fachowcom dziękujemy i mówimy stanowcze NIE !!!  🙂 Remont? Szpachlowanko, malowanko, kafelki, panele, elektryka, hydraulika? No problem. Człowiek uczy się całe życie, ja przejąłem to chyba w genach po Ojcu.

Wielką frajdę sprawia mi gotowanie, lubię to i dużo umiem - Kobita, rodzina, znajomi zadowoleni 🙂  i to jest dla mnie najważniejsze.

A czy to jest wada to oceńcie Sami - nie umiem się gniewać na innych, jestem otwarty dla ludzi, co jest czasami zgubne, bo potrafią wykorzystać to przeciwko Tobie samemu.

Pomocny i zaradny, tego potrzebowałbym u innych, życzliwością też nie pogardzę. Choć co do życzliwości, to niektórzy Nam życzą, abyśmy zdechli , bo Nam się lepiej powodzi z takiej czy innej przyczyny, Sami wiecie o co chodzi.

Reasumując, to w sumie mam kilku takich znajomych o podobnym charakterze, trzymamy się za rękę od przysłowiowej "piaskownicy" i jakoś razem kroczymy przez ten Nasz ciężki żywot, czego dalej i sobie i Wam szczerze życzę, abyście trud własnych zmagań pokonali i szli z podniesioną głową do przodu  u boku wymarzonej Wam osoby.

Dziękuję i serdecznie Was pozdrawiam

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  • Lubię to! 2
  • Super! 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...