Jump to content

OFF TOPIC TURNIEJOWY - o wszystkim i o niczym :)

Recommended Posts

• Cała zawartość 40
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jak byś z gniazda pierdolnęła to by wszyscy popadali 😅   Was to strach się bać xD

Ja mysle, ze my to wygramy i nie chcemy zebyscie potem płakali  

@ cajmert rozdupimy te miernoty @ Dzaastine bierz @ R3M!K  pod pachę i szalejcie w turnieju   A @ KaZiu :] z @ Lipny mogą razem akurat pasują hehe 

Jako, że nie ma topicu, który po prostu można się wygadać to zakładam 🤣

Na dziś zapisało się coś mało drużyn, z początku deklarowało się znacznie więcej osób... wołam osoby które w poprzednich wątkach wyrażały chęć uczestniczenia, a jeszcze nie widzę żeby zgłosiły swoje teamy 🤣

@ Hesz3K @ Dzaastine @ LUZIK @ (1)`SzYMI -.^ @ Kuna @ Ogen Dogen @BartaS @ FD GOD @ cajmert @ Sw33toLcIa @ M@fioz@ @ Czekoladka. @Paweł Frąckiewicz

Czy równolegle do turnieju zrobimy może "Ligę Typera", gdzie będzie można obstawiać mecze? :D

By Ogen Dogen,

no właśnie, takie tłumy chętnych były :D

Ja będę tylko sędziować 😉 nie nadaję się na taki turniej, bo bym Was zniszczyła 😂

By dymeek,

Mądrze prawi, dajemy wam szanse młodym talentom się wykazać :))

Ja I Olka sie trochę przestraszyłyśmy, bo chyba będziemy najsłabszym składem 😂

1 godzinę temu, Dzaastine napisał:

Ja będę tylko sędziować 😉 nie nadaję się na taki turniej, bo bym Was zniszczyła 😂

Jak byś z gniazda pierdolnęła to by wszyscy popadali 😅

Godzinę temu, Czekoladka. napisał:

Ja I Olka sie trochę przestraszyłyśmy, bo chyba będziemy najsłabszym składem 😂

Was to strach się bać xD

• Lubię to! 2
  • Ja pierd*le 1
  • Haha 2

Ja mysle, ze my to wygramy i nie chcemy zebyscie potem płakali :D 

• Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 1
  • Haha 3
By Dzaastine,

Czekamy na Wasze zgloszenie ^^

Godzinę temu, FD GOD napisał:

@ cajmert rozdupimy te miernoty :D

@ Dzaastine bierz @ R3M!K  pod pachę i szalejcie w turnieju ^_^ 

A @ KaZiu :] z @ Lipny mogą razem akurat pasują hehe 

Tak, już widzę jak gramy z Remikiem na shoxa i dziamdziaka 🤣🤣🤣

@ Dzaastine widzisz oczami wyobraźni, ale czy w rzeczywistości mieliście okazję zagrać przeciwko nam w formule 2vs2? nie, więc może warto teraz spróbować 😉 

Jak sama nazwa wskazuje - wypalone z nas emeryty, więc do gry w turnieju podchodzimy z dużym dystansem i uśmiechem. 

Pozdrawiam, D.

Edited by Gjallarhorn
1 godzinę temu, Gjallarhorn napisał:

@ Dzaastine widzisz oczami wyobraźni, ale czy w rzeczywistości mieliście okazję zagrać przeciwko nam w formule 2vs2? nie, więc może warto teraz spróbować 😉 

Jak sama nazwa wskazuje - wypalone z nas emeryty, więc do gry w turnieju podchodzimy z dużym dystansem i uśmiechem. 

Pozdrawiam, D.

Wystarczy, ze wiem jak shox gra i nawet na publiku nie fajnie sie z nim gra 😂

Jakby co przyjmuje zakłady na turniej 😛

Musi się odbyć.  Chcę do emerytury dorobić xd

Macie sporo adminow na sieci, nikt nie ma ochoty pyknac 2x2 dla zabawy? Mozna stworzyc watek "zagram +1 / poszukuje +1", niech solisci sie zglosza i polacza sie w pary jak ktos nie ma kolegow / jest niesmialy. Jesli kwestia finansowa dla kogos tez jest problemem - mozemy to zniesc, zrobic wpisowe na zasadzie wolontariatu. Ewentulnie moge zasponsorowac 2 druzyny ktore jako pierwsze po tym poscie sie zarejestruja. 

Wydaje mi się, że to był błąd tak po części tzn. 

Byl mix z PB gdzie każdy się zapisywał później wylosowano składy, nikt nie musiał nic wpłacać ani szukać sobie ludzi do drużyny. Może by lepiej żeby ludzie się zapisywali i później wylosowano drużyny. Większość osób pewnie tu wchodzących nie chce grać bo dobrali się np. shox co ma 16k godzin na steamie  z dziamdziakiem co nie wiem ale widziałem, że coś strzela (w skrócie dobrały się katy z ostrej) 

i nikomu się nie chce grać 

W dniu 30.03.2021 o 12:33, Dzaastine napisał:

Wystarczy, ze wiem jak shox gra i nawet na publiku nie fajnie sie z nim gra 😂

A to właśnie przykład.. 

Ja tam się nie chce za bardzo wypowiadać bo ja nie mogę grać.. A nie ważne w sumie jak ktoś ciekawski to mogę napisać na pv ale wydaje mi się, że większy fun i jakieś fair play by było jakby wylosowano tak mniej więcej po równo żeby każdy miał szanse 

Edited by dymeek
By Hesz3K,

Ileeee??? 16 k? XD

By Ogen Dogen,

raz zorganizowaliśmy turniej bez wpisowego to połowa nie przyszła ;) dlatego jest to wpisowe, bo inaczej ludzie nie podchodziliby do tego poważnie

3 godziny temu, dymeek napisał:

Wydaje mi się, że to był błąd tak po części tzn. 

Byl mix z PB gdzie każdy się zapisywał później wylosowano składy, nikt nie musiał nic wpłacać ani szukać sobie ludzi do drużyny. Może by lepiej żeby ludzie się zapisywali i później wylosowano drużyny. Większość osób pewnie tu wchodzących nie chce grać bo dobrali się np. shox co ma 16k godzin na steamie  z dziamdziakiem co nie wiem ale widziałem, że coś strzela (w skrócie dobrały się katy z ostrej) 

i nikomu się nie chce grać 

Mix PB a Turniej PB to dwie inne rzeczy, jak był turniej PB jakiś czas temu to również ludzie dobierali się sami i też było wpisowe! (to normalne na turniejach) 🙂 Już nie pamiętam kto z kim grał, ale pamiętam tyle, że np. na vegaza z kimś nie było mocnych i każdy dobrze wiedział, że vegaz to jeden z lepszych graczy i marne były szanse na pokonanie go. Czy to był turniej 1vs1? A już nie pamiętam.

Wszędzie są lepsi i gorsi gracze, to co, mamy zakazać takiemu @ shox czy @Gjallarhorn brania udziału w turnieju bo są za dobrzy na resztę drużyn ? No nie, bo to jest tak zwana dyskryminacja. Jedni grają lepiej, jedni grają gorzej... Ja oczywiście pisałam ironicznie z tym, że nie fajnie się z nim gra na publiku, bo jest jak każdy inny gracz, do ugrania 😛 a jak fajnie płacze kiedy się go bije ^^ i to samo jest z Dziamdziakiem xD też jest do ugrania :D tylko trzeba wiedzieć jak ich podejść i znać ich słabe i mocne strony. Ci co z Nimi grają to wiedzą, że nie są niezniszczalni... 

@ dymeek gdybyś mógł zagrać to za pewne zagrałbyś z vegazem, a co by to oznaczało? Że stworzylibyście kolejny mocny team w turnieju 😉 

GRAMY 4FUN!!! Nie wiem na co czekają drużyny, które chciały się zgłosić... gdzie są te osoby, które były chętne do gry ;> Czasu coraz mniej na zapisy... 

By shox,

Haha, do ugrania... Koniec z dawaniem się zabijać, od dzisiaj do 0 jazda :*

Chyba macie lepsze zdanie o naszej grze niż my sami - tzn. wypowiadam się za siebie 🙂

Nie wiem jak Wy macie, ale mi się zdarzy zagrać mocno poniżej średniej krajowej, jak wrócę po 14 godzinach z pracy i na nic tak naprawdę nie mam chęci. Zgodnie z tym co napisała @ Dzaastinenikt nie jest nieśmiertelny. Wydaję mi się, że powoli to chyba przestaje być gra For Fun, pomijając fakt wydania całych 20 zł... 

Edit. Z Shoxem wpłaciliśmy więcej, moją część w takim przypadku można przekazać na utrzymanie serwera. 

Edited by Gjallarhorn
By Dzaastine,

Oczywiście jeżeli turniej nie dojdzie do skutku to pieniądze zostaną każdemu zwrócone :)

Przypominam o wpisowym, zapisy się kończą jutro i wtedy też chcielibyśmy ruszyć z terminami (będzie akurat 8 drużyn) 😉  Plus weźcie pod uwagę, że w poniedziałek mamy święto i zwykłe przelewy będą dłużej iść, więc w wtorek spodziewałbym się wpłat (chyba, że wyślecie Paypalem to pójdzie bez opóźnienia) inaczej ruszymy w mniejszej ilości drużyn lub całkowicie odwołamy turniej (no bo skoro Wy nie podchodzicie do tego poważnie, to dlaczego my mielibyśmy?)

@ Kuna @ Hesz3K @ Henio1995 @Andrzej DS @ veegaz @ dymeek

Szczerze, ograniczanie na mapach do 1 bs jest bez sensu, już tłumaczę dlaczego.

Po 1 . CT broni we 2 zwyczajowo 2 max 3 wejść na site.

Po 2 . CT startuje od razu przy bs, gdy grałem ESL, nie było czegoś takiego jak ograniczanie bs, CT ustawiało się albo na bronienie 1 site albo agresja na oba.

Jak mus to mus ale przy mapach typu dust 2 i mill TT ma praktycznie małe szanse na zdobycie bs, chyba że cały czas na shift.

Takie moje skromne zdanie.

4 godziny temu, de0 napisał:

Po 2 . CT startuje od razu przy bs, gdy grałem ESL, nie było czegoś takiego jak ograniczanie bs, CT ustawiało się albo na bronienie 1 site albo agresja na oba.

Jak mus to mus ale przy mapach typu dust 2 i mill TT ma praktycznie małe szanse na zdobycie bs, chyba że cały czas na shift.

Już tak graliśmy i zdało to egzamin 🙂

Nie przejmujcie się na zapas... zobaczycie, że nasz system też jest dobry. Są mapy, które nie każdy zna, a nawet niektórzy nie wiedzą gdzie jaki bs... 

Już za późno na zmiany, dajcie Nam szanse, zagrajcie naszym systemem, jeżeli nie będzie Wam się podobało to przy następnym turnieju kiedyś zmienimy zasady gry 🙂

14 godzin temu, de0 napisał:

Odsyłam tutaj

Dziwne, że w tamtym temacie jest zupełnie odwrotne zdanie, że to duża przewaga dla atakujących, a ty twierdzisz, że BS nie do zdobycia 😛  Przypominam, że poruszać się można po całej mapie 😉

Jak BS może być nie do zdobycia, skoro przy całej mapie masz zdecydowanie więcej spotów do pilnowania?

@shmileeedo pilnowania masz 1 BS bo tylko tam kładziemy pakę, @ Ogen Dogen ja tylko dorzuciłem tutaj swoje zdanie, nie chcę zmieniać regulaminu bo nie o to mi chodziło 😛 , ale fajnie gdyby w przyszłości byłaby możliwość plantu na obu BS.

By Ogen Dogen,

no to zobaczymy, na pb się to sprawdziło, jak będzie tragedia to zmienimy na następnym turnieju