Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 6
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick: AimBot.exe Nick admina/gracza: @ Wikaa Steam_id admina/gracza: @ Wikaa Serwer: CS go om Mapa: mirage Data i godzina: nie pamiętam 11-15 okolo Opisz sytuację/zdarzenie: tam coś rozmawiałem i

Prawdopodobnie dostałeś muta za nadużywanie mikrofonu.Nie pamiętam żebym cię mutował.Jednak jeśli to zrobiłem,miałem powód. Chcę tylko przypomnieć że to że twoje "coś tam rozmawiałem" mogło przes

Twój nick: AimBot.exe
Nick admina/gracza: @ Wikaa
Steam_id admina/gracza: @ Wikaa
Serwer: CS go om
Mapa: mirage
Data i godzina: nie pamiętam 11-15 okolo
Opisz sytuację/zdarzenie: tam coś rozmawiałem i się przyprół że mikro +16 a co się mutaccja nie liczy? Nwm 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):nie wiem 

Ode mnie to admin się nie nadaje ponieważ zamiast zachęcać do gry na serwerze to mnie zniechęcił więc przykro ukarajcie go w jakiś sposób żeby też nie prowokował powodzenia 

//EDIT bo zapomniałem że mówiłem że jestem nowym graczem w cs go itp i postanowiłem wbić więc no

Edited by GAMINGwithMichu"Key-Drop.pl"
Zapomniałem napisać wczoraj
  • Ja pierd*le 1

Prawdopodobnie dostałeś muta za nadużywanie mikrofonu.Nie pamiętam żebym cię mutował.Jednak jeśli to zrobiłem,miałem powód.

Chcę tylko przypomnieć że to że twoje "coś tam rozmawiałem" mogło przeszkadzać tym którzy grali i chcieli się skupić.Pozdrawiam. 😃

• Lubię to! 1

Brak dowodów, brak konkretów, brak czegokolwiek. Gdyby nie było powodu Wika na pewno nie jest osobą która mutuje graczy z własnego widzimisię, zamykam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...