Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick: Rembrandt Imię: Szymon Wiek: 18 Czy przeszedłeś mutację?: no pewnie Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): 8/10 Ilość pr

Jestem na tak, bardzo ogarnięty , dojrzały, i miły chłopak. Bardzo dobrze sobie radzi na serwerze i często pomaga w ogarnianiu serwera. 

Ja Szymona znam bardzo długo jest ogarnięty, miły i kulturalny wobec nowych osób lub tych których nawet nie zna. Od jakiegoś czasu pomaga z ludźmi, którzy cheatują na serwerze. Ja jestem na TAK

Nick: Rembrandt

Imię: Szymon

Czy przeszedłeś mutację?: no pewnie

Znajomość sourcemoda (podstawowe komendy): 8/10

Ilość przegranych godzin w CS:GO: 1688

Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198150855816

Kontakt: nick discord MuzzlE#6456

SteamID:STEAM_0:0:95295044

Coś o sobie: Jestem miły, sympatyczny, siedzę średnio 6/7h dziennie na serwie. Mam czas aby siedzieć na serwerze. Słyszałem ,że trzeba mieć minimum 30h lecz mając prawie 25h jestem na 100%  pewien ,że  je dobije w ciągu 24h. Przykładem jest 25 marca aktywność 10h. Mam kwarantannę więc nie ma to dla mnie problemu aby posiedzieć trochę więcej na serwerze pilnując aby gracze nie narzekali na cheaterów. Jeśli trzeba wejść późno to nie ma problemu. Pozdrawiam  🙂

[23:32]
STEAM_0:0:95295044
  • Lubię to! 1
  • Zmieszany 1

Widziałem go 3 dni na serwerze, jest ogarnięty. Jednak wydaje mi się że nie odnajdzie sie na serwerze. Jestem na tak.

• Lubię to! 1
By Whytti,

Tak/nie?

Poznałem Szymona stosunkowo niedawno, ale mogę powiedzieć: ogarnięty, przyjazny, ludzie go na serwerze znają.
Potrzebujemy więcej adminów, więc jestem bardzo na tak.

• Lubię to! 1

Miły człowiek co prawda nowy na serwerze lecz trafił w dobre miejsce bardzo aktywny siedzi do późnych godzin gdy brakuje administracji koło 1 w nocy jestem na Tak

• Super! 1

Przyjęty, odezwij się priv lub steam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...