Jump to content

cs:go Prośba o ub (druga szansa)

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick podczas gry: ᴉnɥoſ Data Bana: Serwer: 22.03.2021r. Powód Bana: Wallhack Screeny (paczka .zip): - Twoje IP / SteamID:541155808 Wycinek z konsoli / link do bana: http://so

Nick podczas gry: ᴉnɥoſ

Data Bana: Serwer: 22.03.2021r.

Powód Bana: Wallhack

Screeny (paczka .zip): -

Twoje IP / SteamID:541155808

Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:541155808&Submit

3:18 wcelowywujesz się w shorta po czym oddajesz strzał do typa dosłownie 0.5 sekundy przed tym jak wyszedł.

A wiec tak. Czy to czasem nie powinno być tak, że jak oddaje strzał to juz chyba po fraga. Który gracz z wh strzelił by wczesniej jak i tak nic z tego nie bedzie jak strzał bedzie nietrafny.

4:24 znowu akcja na shorcie odpuszczasz okno bo wiesz ze nikogo tam nie ma po czym zabijasz chlopa przez smoke na shorcie

Jak nikogo nie ma w oknie po ok 5-6s to odpuszczam sobie i ide gdzie indziej a, że znowu poszedłem patrzec shorta gdzie tym razem był smoke to strzeliłem LOSOWO i trafiłem za pierwszym razem. Drugi raz ta sama sytuacja, gdzie nie było nikogo w oknie gdzies po 5-6s to poszedłem patrzec shorta i znowu oddałem losowy strzał tym razem trafny. 

4:33 nie wiem czy masz coś zle ustawione ale ewidentnie myslales ze chlop stoi w oknie a tak naprawde stał w kuchni po czym oddajesz do niego strzał

W tej sytuacji byłem na kanale gdzie oglądaliście moje demo(nie wiem czy tak można ale byłem) i to był naprawde fart że on tam stał.

Jeszcze dodam, że to była jedna z pierwszych sytuacji(jak nie pierwsza) gdzie oddaje strzał i gosciu zaraz przebiega. Znalazłem ten z kolegą serwer dlatego, że na innym nas zwyzywali więc przyszlismy tu gdzies z 2,5 miesiąca temu. Po co miałbym sie odpalac na serwerze gdzie: admini przychodzą jak trzeba, jest fajna atmosfera(jeszcze nikt tu mnie nie zwyzywał za to że gram słabo), podniosłem swoje umiejętności i to dużo bo bardziej doświadczeni gracze doradzają czego nie robic a co robić. Myśle, że moja prośba zostanie rozpatrzona dla mnie na plus.

Sory za brak wzoru do drugiej szansy ale tak mi doradził Eissu. Dzięki wielkie mordeczko za pomoc 🙂

• Zmieszany 1

To prosisz o drugą szansę czy się odwołujesz? Poza tym i tak już chyba za późno, bo 48h minęły.

23 godziny temu, Jasiulek123 napisał:

A wiec tak. Czy to czasem nie powinno być tak, że jak oddaje strzał to juz chyba po fraga. Który gracz z wh strzelił by wczesniej jak i tak nic z tego nie bedzie jak strzał bedzie nietrafny.

Czy ja wiem czy takie sensowne wytłumaczenie. Mógł to być zwykły falstart. Może właśnie liczyłeś na to, że go zabijesz, ale zbyt szybko strzeliłeś.

Jak nikogo nie ma w oknie po ok 5-6s to odpuszczam sobie i ide gdzie indziej a, że znowu poszedłem patrzec shorta gdzie tym razem był smoke to strzeliłem LOSOWO i trafiłem za pierwszym razem. Drugi raz ta sama sytuacja, gdzie nie było nikogo w oknie gdzies po 5-6s to poszedłem patrzec shorta i znowu oddałem losowy strzał tym razem trafny. 

Słowem losowo można wytłumaczyć wiele akcji xD. I tu ok. Mógł to być losowy strzał, ale następne akcje raczej temu zaprzeczają.

W tej sytuacji byłem na kanale gdzie oglądaliście moje demo(nie wiem czy tak można ale byłem) i to był naprawde fart że on tam stał.

Czyli masz 3 fartowne sytuacje, niemalże jedna po drugiej, gdzie celujesz w typa przez ścianę/smoke? Ta akcja na krześle giga podejrzana. Najpierw tłumaczysz się, że odpuszczasz okno, bo wiesz, że tam nikogo nie ma, więc idziesz na shorta, a potem gdy typ się ustawił w kuchni (gdzie przy wh widać było jakby był w oknie za ścianą) ty nagle w niego strzelasz.

Jednak z powodu małej ilości materiału oraz fakt, że możesz być fartownym graczem, czekam na odpowiedź, może uda ci się wybornić.

Dodam to co wczesniej napisałem po antyrozpisce nie bede tego drugi raz pisał + fakt że już 4 dzień szukam tak zajebistego serwera jak ten bo poprostu takiego nie ma. kiedys myslałem własnie nad tym zeby sie odpalic(to było zaraz po restarcie) ale tego nie zrobiłem bo wiedziałbym co strace, a teraz przez 3 jakies akcje serio z dupy trace to. jak stwierdzicie ze te dowody+fakty są zbyt mało wystarczające na ub to ja sie z tym zgodze i nie bede wam głowy zawracał

Edit:

czy na serwerze byłem kiedyś 1 w tabeli na koniec meczu? raczej tak było ale nie jestem do konca pewny. po co miałbym sie odpalac w prawie połowie meczu jeszcze wtedy gdy wygrywamy(chyba). to nie jest matchmaking gdzie sie walczy o range po meczu tylko masz punkty(a później range) za kille, asysty, planta, defa itd. nie wydaje mi sie zeby osoba która grała na haxach tak walczyła o ub. choc pewnie takie osoby sie znajda ale ja jestem ta osoba która grała sprawiedliwie. jeszcze najwazniejsza ta atmosfera, nikt mnie nie wyzywał, jak wchodze na serwer to ktos powie "siema johny"(nie czuje sie tu za jakiegos króla ale tak gadaja bo mnie juz znaja tam dobrze). jak mają kase dadza dropa, jak ja mam kase to tez dam, wiec to chyba wystarczy do tego abym dostał tego ub. Mineły już 24h

Edited by Jasiulek123
W dniu 26.03.2021 o 08:23, Jasiulek123 napisał:

akt że już 4 dzień szukam tak zajebistego serwera jak ten bo poprostu takiego nie ma.

Super, ale to, że szukasz serwera nie jest żadnym dowodem twojej niewinności.

kiedys myslałem własnie nad tym zeby sie odpalic(to było zaraz po restarcie) ale tego nie zrobiłem bo wiedziałbym co strace, a teraz przez 3 jakies akcje serio z dupy trace to.

No nie do końca z dupy. Zbyt szybki pre-fire, skan przez smoke, skan na typa w kuchni, jest to giga podejrzane i nie powiesz, że nie.

czy na serwerze byłem kiedyś 1 w tabeli na koniec meczu? raczej tak było ale nie jestem do konca pewny

czy na serwerze byłem kiedyś 1 w tabeli na koniec meczu? raczej tak było ale nie jestem do konca pewny. po co miałbym sie odpalac w prawie połowie meczu jeszcze wtedy gdy wygrywamy(chyba). to nie jest matchmaking gdzie sie walczy o range po meczu tylko masz punkty(a później range) za kille, asysty, planta, defa itd. nie wydaje mi sie zeby osoba która grała na haxach tak walczyła o ub. choc pewnie takie osoby sie znajda ale ja jestem ta osoba która grała sprawiedliwie. jeszcze najwazniejsza ta atmosfera, nikt mnie nie wyzywał, jak wchodze na serwer to ktos powie "siema johny"(nie czuje sie tu za jakiegos króla ale tak gadaja bo mnie juz znaja tam dobrze). jak mają kase dadza dropa, jak ja mam kase to tez dam, wiec to chyba wystarczy do tego abym dostał tego ub. Mineły już 24h

Był kiedyś mizu, ayax, hexagon i kilku innych co pomimo swoich czitów składali prośby o ub.

Generalnie, to twoje usprawiedliwienie nie jest w żaden sposób przekonujące, to że ci zależy, nie znaczy, że jesteś czysty. Antyrozpiska też oparta na jednym argumencie - fart.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...