Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Ja też narzekam. Beznadziejny jest... Ostatnio admin daje same mute za obrażanie graczy. To jakiś skandal. Czasem można sobie przeklnąć, ale jak ktoś kampi to nie można go zwyzywać, bo admin ma b

Admin Lay Low dyskryminuje graczy na serwerze "nie wszystkich". Używa admina "jego możliwości" w niestosownych sytułacjach  . Za szybko robi za wolno myśli  :). Podczas rozgrywki spotkałem się z parom

Admin Lay Low dyskryminuje graczy na serwerze "nie wszystkich". Używa admina "jego możliwości" w niestosownych sytułacjach  . Za szybko robi za wolno myśli  :). Podczas rozgrywki spotkałem się z paroma osobami co też narzekają na tego admina

• Dzięki! 1

Uzupełnij post według wzoru: 

Ja też narzekam. Beznadziejny jest...

Ostatnio admin daje same mute za obrażanie graczy. To jakiś skandal. Czasem można sobie przeklnąć, ale jak ktoś kampi to nie można go zwyzywać, bo admin ma ból dupy. Ponad to czasem "slapuje/slayuje" innych graczy za niewykonywanie celów mapy lub kampienie, a czasami tego nie robi. To tak jak z pogodą w marcu, na dwoje babka wróżyła. Za szybko robi, za wolno myśli, dlatego potem tyle bezpodstawnych nadużywań możliwości admina, co mija się oczywiście z jego obowiązkami. W dodatku taki hipokryta, że głowa mała.
Kolesiostwo, ignornactwo i prostactwo. xD

Podsumowałem czy o czymś jeszcze zapomniałem? 

Pozdrawiam.

H07t0qA.png 😉 nic nie szkodzi kolego, nikogo to nie obchodzi 

• Lubię to! 2
  • Dzięki! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Brak wzoru.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...