Skocz do zawartości

    Zamknięty ub


    Tomasz Garnicki
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    prosze o rozpisanie mojego demka przez amina bolo ktory mnie zbanowal na serverze  3 maps gosc wszedl poaptrzyl i zbanowal za aima to jest pojebane . wszedlem na innym koncie bez cheatow itd grajac na

    Wszedłeś na aktywnym banie.. Jak dostałeś bana powinieneś się odwołać a nie wchodzić znowu. Czy to na Steam czy bez steam to dalej jest aktywny ? jakbyś się odwołał od razu to BLowie sprawdzili b

    prosze o rozpisanie mojego demka przez amina bolo ktory mnie zbanowal na serverze  3 maps gosc wszedl poaptrzyl i zbanowal za aima to jest pojebane . wszedlem na innym koncie bez cheatow itd grajac na innym ip admin nie wiedzial ze jestem tym samym graczem ale spoleczniaczek jasiu musial sie udzielic i powiedzie  zajaczkowi ze to ja prosze o rozpatrzenie a nie zaknniecie tematu bolo dal bana niech rozpisze demko 

    • Zmieszany 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!