Jump to content

cs 1.6 Skarga na Młody Krzysiek

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Skoro już wspomniałeś o mnie w swojej skardze, to wyjaśnię, bo ostatnio zrobił się jest straszny chaos.   Oczywiście nie było to bezpodstawne mute. Obraziłeś gracza na voice chat, bo kampił. Na

Po pierwsze  (napisał jak "pizda na shifcie chodzisz", ostrzegłem żeby się ogarnął). nie było słów jak pizda tylko chodzisz na shifcie jak cipa, zbjc nie był urażony ale ty wielce sie uraziłeś nie wie

Widzisz może Lexy i Hyzio nie reagują na takie teksty, ja w sumie na słowa "kurwa" też nie reaguje puki, puty nie kierowane są do danej osoby. Jak napisał to @ CZARODZIEJ BABA nie pozwolę, żeby ludzie

Twój nick: SHATU
Nick admina/gracza: Krzysiek Młody jakoś tak
Steam_id admina/gracza: Nie posiadam
Serwer: PB
Mapa: de_cbble
Data i godzina: 18/03/2021
Opisz sytuację/zdarzenie: Gram sobie i pisze z graczem Zbjca o jego grze ( napisalem cytuję "ze gra jak cipa bo caly czas na shicie chodzi") a Krzysiek mowi zebym sie ogarnal wiec powiedzialem do niego ze Kolejny admin ktory da mi Mute za nic a on ze nie bo bana mi da to mu powiedzialem z niech banuje bo nie ma zadnych podstaw zeby mnie zbanowac a on na to ze obrazam graczy, wiec odpowiedzialem ze nie obrazam jego w stylu ze jest downem zjebem czy cos takiego tylko mowie o jego grze po czym dostaje bana Obraza Admina/Gracza. Wczesniej podobna sytuacja z Adminem LayLow ktory dal mute bez podstawnie.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): Nie posiadam
  • Przykro mi 1

Od razu odpowiem, bo pewnie ktoś z góry mnie oznaczy.

Prawie wszystko się zgadza (napisał jak "pizda na shifcie chodzisz", ostrzegłem żeby się ogarnął).

Później gracz odpowiedział, że wg niego to nie jest obraza, bo niby nikogo nie obraża.

Następnie napisał coś w stylu "kolejny pizdusiowaty admin jak Ley Low (czy coś takiego).

Jak na początku powiedział "dasz mi mute jak Lay Low"? odpowiedziałem, że nie, od razu dam bana (jeżeli wcześniej miał mute i nie nauczyło go to, to może ban go trochę czegoś nauczy.

• Lubię to! 1

Skoro już wspomniałeś o mnie w swojej skardze, to wyjaśnię, bo ostatnio zrobił się jest straszny chaos.

Oczywiście nie było to bezpodstawne mute. Obraziłeś gracza na voice chat, bo kampił. Nazwałeś go debilem i upierałeś się, mimo moich tłumaczeń i próśb, że ten gracz za kampienie właśnie sobie zasłużył na miano "debila". Dodam, że to było bardzo żałosne i prymitywne, żeby osoba dorosła zachowywała się w taki sposób.

Przepraszam, nie obchodzi mnie kim jesteś i jak się zachowujesz na co dzień, ale nie życzę sobie obrażania i poniżania innych LUDZI, w mojej obecności. 

Jakbyś zaakceptował moje upomnienie, przeprosił gracza i się nie spinał, to obyłoby się bez niepotrzebnych nieprzyjemności. Jednak Twoja reakcją były słowa, że gracz sobie sam zasłużył na obrazę, kampieniem i niby to miało Cię usprawiedliwiać, bo tak się właśnie tłumaczyłeś. Niestety sami przynosicie na serwer te negatywne emocje i potem macie pretensje, że admini wyciągają wobec was "bezpodstawnie" konsekwencje. (BEZPODSTAWNIE)

Radzę się uspokoić i żyć jak ludzie, nie jak małpy w zoo, bo ogranicza was klatka intelektualna, a winicie za to wszystkich innych dookoła. 

Polecam skorzystać z pomocy psychiatrycznej, gdyż obawiam się, że w tym wypadku może to być niezbędne, abyś wrócił do prawidłowego funkcjonowania. Jeżeli jednak byś się nie zdecydował, to życzę zdrowia i współczuję takiej patologii.

Pozdrawiam.

• Lubię to! 3
  • Super! 3

Po pierwsze  (napisał jak "pizda na shifcie chodzisz", ostrzegłem żeby się ogarnął). nie było słów jak pizda tylko chodzisz na shifcie jak cipa, zbjc nie był urażony ale ty wielce sie uraziłeś nie wiem czym.

Po drugie "kolejny pizdusiowaty admin jak Ley Low (czy coś takiego). Nie przekręcaj po raz kolejny moich słów bo takich nie było jak dobrze pamietam uzyłem słow kolejny poczuty admin jak Lay Low

Jak na początku powiedział "dasz mi mute jak Lay Low"? odpowiedziałem, że nie, od razu dam bana (jeżeli wcześniej miał mute i nie nauczyło go to, to może ban go trochę czegoś nauczy.\

Tak powiedziałem tak bo ten mute tez bym bez podstawy zaraz opisze sytuacje lecz nie pamietam konkretów.

Oczywiście nie było to bezpodstawne mute. Obraziłeś gracza na voice chat, bo kampił. Nazwałeś go debilem i upierałeś się, mimo moich tłumaczeń i próśb, że ten gracz za kampienie właśnie sobie zasłużył na miano "debila".

Tak racja powiedziałem ze jest debilem bo kampi po czym ty odpowiedziales do mnie w stylu ze zaraz ja cie zwyzywam cos tam cos tam a ja do ciebie ze smiało mi to nie przeszkadza po czym dostałem mute (Opisuje to co pamiętam bez szczegółów)

Radzę się uspokoić i żyć jak ludzie, nie jak małpy w zoo, bo ogranicza was klatka intelektualna, a winicie za to wszystkich innych dookoła. 

Polecam skorzystać z pomocy psychiatrycznej, gdyż obawiam się, że w tym wypadku może to być niezbędne, abyś wrócił do prawidłowego funkcjonowania. Jeżeli jednak byś się nie zdecydował, to życzę zdrowia i współczuję takiej patologii.

Ty tutaj możesz mnie obrażać i nie wyciągną konsekwencji a ja po jednym napisanym/powiedzianym słowie jestem karany gdzie ten gracz do którego to kierowałem brał wszystko na luzie i z dystansem a wy jako ze macie admina za bardzo sie poczuwacie. Np Lexy normalnie mozna pogadac użyc Kurwa czasami przy Hyziu to samo a przy was to chłopak co nie ma mutacji nikomu nie przeszkadza cos tam powie czasmi to mute mu dajecie bo byłem kilka razy przy takiej sytuacji (Dodam ze mamy na serwie /mute gdzie kazdy sam decyduje o tym kogo chce zmutowac jak ktos komus przeszkadza więc nie bądzcie jak Kowboje bo to tylko cs )

Tą skargę napisałem tylko i wyłącznie dlatego że nadużywacie swoich praw w moim mniemaniu.

• Ja pierd*le 2
  • Super! 1
5 godzin temu, shatu napisał:

Ty tutaj możesz mnie obrażać i nie wyciągną konsekwencji a ja po jednym napisanym/powiedzianym słowie jestem karany gdzie ten gracz do którego to kierowałem brał wszystko na luzie i z dystansem a wy jako ze macie admina za bardzo sie poczuwacie. Np Lexy normalnie mozna pogadac użyc Kurwa czasami przy Hyziu to samo a przy was to chłopak co nie ma mutacji nikomu nie przeszkadza cos tam powie czasmi to mute mu dajecie bo byłem kilka razy przy takiej sytuacji (Dodam ze mamy na serwie /mute gdzie kazdy sam decyduje o tym kogo chce zmutowac jak ktos komus przeszkadza więc nie bądzcie jak Kowboje bo to tylko cs )

Tą skargę napisałem tylko i wyłącznie dlatego że nadużywacie swoich praw w moim mniemaniu.

Widzisz może Lexy i Hyzio nie reagują na takie teksty, ja w sumie na słowa "kurwa" też nie reaguje puki, puty nie kierowane są do danej osoby. Jak napisał to @ CZARODZIEJ BABA nie pozwolę, żeby ludzie obrażali innych w mojej obecności.

• Lubię to! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...