Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 29
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Zakup serwera to nie problem Mecze rozgrywać można wieczorami, niekoniecznie trzeba wszystko rozegrać w jeden dzień To jest kluczowa sprawa, na 100% będzie niewielkie wpisowe (tylko prze

Oczywiście również jestem za 😉   Już od dłuższego czasu myślałam nad jakimś turniejem na ostrej. Tak jak niekiedy były organizowane turnieje na PB.  Regulamin, itp to najmniejszy proble

EDIT (19.03.2021) Wrzucam link do zapisów: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Cnlo4AzH6UlXDMYuna0_njNS5QZgzy7elmd8Ymb701I/edit?usp=sharing /EDIT   Na wstępie powiem, że nie wi

EDIT (19.03.2021)

Wrzucam link do zapisów: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Cnlo4AzH6UlXDMYuna0_njNS5QZgzy7elmd8Ymb701I/edit?usp=sharing

/EDIT

Na wstępie powiem, że nie wiedziałem gdzie wrzucić temat ale doszedłem do wniosku że będzie on w głównej mierze skierowany do graczy 3MAPS to podpinam tutaj.

Co Wy na to aby stworzyć małą ligę lub turniej 2on2 dla graczy CSK?

Wiem, że jak zwykle pierwsze pytanie to kasa, także jestem ze swojej strony wstanie pokryć koszty serwera na 5-6 slotów, czyli akurat na 4 graczy+htlv+jak trzeba to admin

Jakie widzę plusy?

- drobna odskocznia od grania na FFA

- integracja między graczami

- dobra zabawa i rywalizacja

- gdyby się udało zapisać kilka osób z zewnątrz byłaby to też reklama dla sieci

Minusy:

- nie widzę żadnych

Wrzucam temat jako zupełną zajawkę. Jestem ciekawy jaki będzie ogólny odzew. Jak społeczność będzie na TAK to wtedy pomyślimy o szczegółach czyli:

• regulaminy,
  • mapki,
  • może jakieś nagrody,
  • aspekty techniczne,

Proszę niech każdy czytający da znać co o tym sądzi. Fajnie by było też wiedzieć ile osób by było realnie zainteresowanych wzięciem udziału w zabawie 😇

• Dzięki! 2
  • Super! 1

Pomysl jest ogolnie dobry 🤗 ...ja to sobie nie pogram bo musze kupic internet ,a jest z tym maly problem.

• regulaminy, sie ogarnie
  • mapki, eslowe d2,inf,mirek,nuke,pociongi
  • może jakieś nagrody, talon...
  • aspekty techniczne, mamy technikow ,ktos sie zawsze zajmnie konfiguracja...

Jak ogarniesz start i znajda sie sponsorzy to sie nie ma nad czym zastanawiac 😉

Jak dla mnie fajny pomysl tylko pytanie czy bedziesz mial ludzi do tego 

Jesli bylo by to fur fun sam bym wzial udzial haha

@ Hesz3Kmówisz, że jesteś chętny do gry... czyli jest już nas dwóch, czyli połowa sukcesu... żeby matematycznie wszystko sie zgadzało potrzeba minimalnie 4 osoby 🤣

A tak szczerze to liczę, że z minimum 20osób się uda zebrać...

Oczywiście również jestem za 😉

Już od dłuższego czasu myślałam nad jakimś turniejem na ostrej. Tak jak niekiedy były organizowane turnieje na PB. 

Regulamin, itp to najmniejszy problem. Jeśli właśnie takowy turniej miałby się odbyć to najlepiej w formie 2vs2, czyli 4 graczy + 1 sędzia (admin) + hltv. Koszt myślę nie byłby duży więc tu by się ogarnęło zrzutkę z  @ [CS 1.6] Opiekun Only De_Dust2

Co do map to właśnie jakieś podstawowe, możnaby zrobić 4 mapki, drużyny grałyby np. Po 2, które zostałyby wcześniej wylosowane. 

Co do nagród, wiadomo, najbardziej do takiej zabawy zachęcają nagrody pieniężne, więc jeżeli plan by wypalił, to można zrobić zbiórkę np. 10 zł wpisowego od osoby, no i wiadomo, uzbieraną kwotę podzielić na np. 1 miejsce 70% kwoty, 2 miejsce 30% kwoty uzbieranej, a 3 miejsce nagroda może jakaś rzeczowa. A dla reszty nagrody pocieszenia w postaci vipów etc :D

Turnieje mogłyby się odbywać w niedzielę, wtedy prawie każdy jest w domu 🙂

NO JAK DLA MNIE LEGANCKO TEGO 😁

Zapraszam do dyskusji 

@ [CS 1.6] 3MAPS @ Globalny Admin 1.6 @ Moderator @ Właściciel @ Junior Admin @ Administrator

No i oczywiście wszystkich aktywnych graczy chcących wziąć udział w zabawie 🙂

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Super! 2

@ Kill0l Wyprzedziłeś mnie, też chciałem w sobotę temat poruszyć. Ja jestem jak najbardziej za, jakieś śmieciowe 30 zł mógłbym dorzucić gdyby pomysł faktycznie wypalił, no i oczywiście chciałbym brać w tym turnieju udział :D

@ shox  Co Ty na to by trochu dorobić do wypłaty? 😅

By (1)`SzYMI -.^,

Chyba alimenty na mnie 🤣

By Dzaastine,

Wy nie gracie XDDDD Przecież to wiadome, że turniej z góry przegrany 😂

6 godzin temu, Kill0l napisał:

Wiem, że jak zwykle pierwsze pytanie to kasa, także jestem ze swojej strony wstanie pokryć koszty serwera na 5-6 slotów, czyli akurat na 4 graczy+htlv+jak trzeba to admin

Zakup serwera to nie problem

4 godziny temu, Dzaastine napisał:

Turnieje mogłyby się odbywać w niedzielę, wtedy prawie każdy jest w domu

Mecze rozgrywać można wieczorami, niekoniecznie trzeba wszystko rozegrać w jeden dzień

4 godziny temu, Dzaastine napisał:

Co do nagród, wiadomo, najbardziej do takiej zabawy zachęcają nagrody pieniężne, więc jeżeli plan by wypalił, to można zrobić zbiórkę np. 10 zł wpisowego od osoby, no i wiadomo, uzbieraną kwotę podzielić na np. 1 miejsce 70% kwoty, 2 miejsce 30% kwoty uzbieranej, a 3 miejsce nagroda może jakaś rzeczowa. A dla reszty nagrody pocieszenia w postaci vipów etc

To jest kluczowa sprawa, na 100% będzie niewielkie wpisowe (tylko przelew lub paypal), bo inaczej uczestnicy nie traktują tego poważnie. Cała pula oczywiście byłaby do zgarnięcia przez zwycięzców + jeżeli znalazłby się sponsor to pula nagród byłaby powiększona o to 😉

Można też wykorzystać regulaminy z ostatniego regulaminu PB 😛

Sam turniej raczej byłby w formie 1vs1 lub 2vs2, zebranie teamów 5vs5 byłoby dzisiaj bardzo trudne.

Tylko czasowo ja nie bardzo jestem w stanie w 100% się tym zająć, bo większość czasu wolnego, który aktualnie poświęcam na csk zużywam na dwa inne projekty, więc może @ cajmert dałby radę pomóc w organizacji 😉

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 3
By Dzaastine,

Ja też piszę się do pomocy w razie co ^^

Jestem jak najbardziej na tak ale turniej musi odbywać się albo wieczorem lub w niedziele bo długo pracuje i w tyg  szybciej niż 19 będzie problem.Temat kasy dogadam z dzaastin bo na razie mało czasu, ale staram się codziennie być na serwie i chętnie w turnieju pogram :):)

Chętnie zagram ale w grę wchodzą tylko godziny wieczorne 🙂

4 godziny temu, relax napisał:

@ shox  Co Ty na to by trochu dorobić do wypłaty? 😅

Można,  kilka tysi (mam nadzieję,  ze będzie grube siano xdd) się  przyda :D

3 godziny temu, (1)`SzYMI -.^ napisał:

Myślę, że to niegłupi pomysł, lecz może warto dodać nagrodę rzeczową za najbardziej spektakularną akcję? 😊

Dobra myśl,  tylko gdzie ja te wszystkie nagrody pomieszczę? 

@ DzaastineJa i srelax w duecie, będzie ciekawie.. Damian, żeby było trudniej, możesz już kosę ostrzyć ^^ 

By (1)`SzYMI -.^,

Miałem na myśli starą, że znowu coś odwali xD

Też jestem bardzo chętny na taki turniej i też nad czymś takim myślałem  ale no cóż brakło czasu do końca. Co do wpisowego to takie 10 zł dla każdego to jest dosłownie niecała paczka fajek i myślę że to nie jest jakiś wydatek gdzie gdy ktoś ma dobry skład i dużo osób będzie to fajna pula się robi 🙂

@ (1)`SzYMI -.^ haha, dzięki bejbasie 😂 liczę, że  @ Właściciel  końcu wymyśli dla mnie jakąś oryginalną rangę za moje wyczyny w grze 🤣

@ shox @ relax weźcie mnie na rezerwę xD

// XDDDDDD

By shox,

Bierzemy, ktoś musi podawać tyskie klasyczne xddd

Myślę, że warto zorganizować spotkanie na tsie w tej kwestii. Teraz mam więcej czasu.

Można zrobić to w formie Ligi. Rozgrywki każdy z każdym. Mapy losowane albo każdy team wybiera mapę dla siebie. W przypadku ligi bardziej bym podszedł do tego w taki sposób, że terminy spotkań będą ustalać między sobą poszczególne teamy. Chodzi o to żeby podejść do tematu w sposób jak najbardziej elastyczny.

Moje przemyślenia odnośnie tego czemu Liga jest lepsza niż Turniej:

- liga się utrzyma

- liga jest bardziej elastyczna jeśli chodzi o terminarz, mecze mogą być rozgrywane w terminach pasujących zespołom

- nagrody możemy przyznawać np. po sezonie (każdy team zagra z każdym teamem 2 mecze)

- można też pójść w lidze w stronę grupy mistrzowskiej i "spadkowej", czyli w połowie sezonu dzielimy tabele na dwie i wtedy teamy z grupy spadkowej mogą walczyć o zwycięstwo w swojej tabelce (tutaj chodzi bardziej o to, żeby nie było tak że po 20% sezonu jak wszystko będzie wiadomo...)

Teraz jeszcze jedno dość istotne pytanie. Czy zgłaszamy się teamami i wtedy myślę, że jest duża szansa przewidzieć kto będzie ze sobą walczyć o miejsca na podium czy zbieramy wszystkich chętnych graczy i... robimy losowanie par? 🙂

By Ogen Dogen,

raczej nikt nie będzie miał na tyle czasu, żeby na stałe prowadzić ligę

By Dzaastine,

W sumie to mamy gorowca pod turniej z PB, więc co i jak ma wyglądać to już jest zrobione, tylko trzeba to przerobić pod ostrą :) także to najmniejszy problem ^^

Kiedys cos podobnego organizowałyśmy z Kasia i wiem, że najlepiej rozłożyć to w czasie. Zebrac drużyny i potem na bieżąco ustalać terminy. Trwa to trochę dłużej, ale jest pewność, że każdy gracz jest dosteony. 

@ Czekoladka. @ FD GOD @ cajmert to kto gra ze mną i moim najlepszym infem na świecie? :D

• Lubię to! 1
  • Super! 1
By FD GOD,

Twoje info: o tam jest no tam :D wiesz ja chyba podziękuje bo bym musiał potem jechać na psychiatryk :D

jak najbardziej jestem za 🙂 Tez wydaje mi sie ze najlepiej byłoby pogrywac w tygodniu wieczorem 🙂

7 godzin temu, Sw33toLcIa napisał:

Kiedys cos podobnego organizowałyśmy z Kasia i wiem, że najlepiej rozłożyć to w czasie. Zebrac drużyny i potem na bieżąco ustalać terminy. Trwa to trochę dłużej, ale jest pewność, że każdy gracz jest dosteony. 

@ Czekoladka. @ FD GOD @ cajmert to kto gra ze mną i moim najlepszym infem na świecie? :D

Ja mogę :D Będzie śmiesznie ^^

Dobra, zebrałem do arkusza potencjalną listę osób które już się wypowiadały w tym temacie i nie mówiły że na 100% nie zagrają lub były wspominane przez innych Użytkowników, że raczej zagrają 🤣

Arkusz jest dostępny dla wszystkich mających link. Posiadacze linku mają też prawo do edycji dlatego proszę o poważne podejście przy wprowadzaniu ewentualnych zmian 😛

Osoby wpisane do arkusza:

@ Kill0l @ de0 @ Hesz3K @ Dzaastine @ LUZIK @ relax @ shox @ (1)`SzYMI -.^ @ veegaz @ dymeek @ Kuna @ Ogen Dogen @BartaS @ FD GOD @ cajmert @ Sw33toLcIa @ M@fioz@ @ Czekoladka. @Paweł Frąckiewicz

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Cnlo4AzH6UlXDMYuna0_njNS5QZgzy7elmd8Ymb701I/edit?usp=sharing

Proszę wszystkich o weryfikację i ewentualne dopisanie się/skreślenie.

To teraz jeszcze trzeba sprawę nagłośnić tak, żeby osoby grające na serwerze, a niekoniecznie będące aktywne na forum również miały szansę się dopisać.

Nie wiem jak dodawać 'notki' i czy w ogóle mogę... @ Ogen Dogen i @ FD GOD na chwilę obecną bardziej mi chodzi o to żeby ustalić jak duże jest zainteresowanie.

Mamy potencjalnie już prawie 20 osób, czyli wygląda to BARDZO obiecująco. Miejmy nadzieję, że przy odpowiedniej reklamie, może też fajnych nagrodach uda się zwiększyć tę liczbę o kolejne 10-20osób 🙂

By Ogen Dogen,

pod turniej będzie zrobiony dodatkowy dział z regulaminem, zapisami, terminami itd.

By FD GOD,

Tylko jak coś to taka zabawa Only Steam i gdy zostanie np ta wpłata zaksiegowana że tak to ujmę.

By Ogen Dogen,

dokładnie, only steam i drużyna będzie zapisana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty ;)

By Pogrom,

Notki mogą dodawać tylko osoby będące w grupie osób zajmujących się w jakimś stopniu forum. Zaliczaja się do nich BL, Moderatorzy, Opiekunowie serwerów oraz wyższa administracjia.

Tak się zastanawiam, można by było zagadać z kuleczky, był mecz sparingowy z nimi na PB więc jakiś tam kontakt mamy. Zawsze to więcej ekip do turnieju 😛

By FD GOD,

Dla mnie spoko np pomysł bo raz że daje taką reklamę do tego też zwiększona zostaje pula do wygrania.

5 godzin temu, de0 napisał:

Tak się zastanawiam, można by było zagadać z kuleczky, był mecz sparingowy z nimi na PB więc jakiś tam kontakt mamy. Zawsze to więcej ekip do turnieju 😛

Z jednej strony pomysł spoko, ale z drugiej, weź potem za nimi lataj, dogaduj się, proś się o coś 🤔