Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 11
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Zabawa w chowanego , w lato po godzinie 22, pamiętam jak dzisiaj. Specjalnie wdrapałem się na nie działającą latarnie tuż pod drzewem (drzewo było do zaklepywania) i siedziałem tam dobre 30 minut, po

przedszkole i wpierdzielanie szczawiu spod płotu xD albo chlebków (serduszek) 

Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa?   

94odsLw.png

Jakie jest Twoje najlepsze wspomnienie z dzieciństwa? 

• Haha 1
  • Super! 1

Zabawa w chowanego , w lato po godzinie 22, pamiętam jak dzisiaj. Specjalnie wdrapałem się na nie działającą latarnie tuż pod drzewem (drzewo było do zaklepywania) i siedziałem tam dobre 30 minut, po czym okazało się że gość który szukał poszedł do domu. Do dzisiaj śmiejemy się z tego ze znajomymi :D.

• Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Super! 1

Wdrapywanie sie na drzewa i okradanie pobliskich sadow ,dreszczyk adrenaliny i ten niezapomniany smak wisni ,czeresni ,agrestu ,malin i poziomek 🥰

...dzis czlowiek ledwie na drabine wychodzi 🤣

Zdecydowanie zabawa z kuzynkami w dom. Miałyśmy miejsce na ogrodzie, gdzie stworzyłyśmy swój wymarzony apartament były tam : łóżko, stół, krzesła itp. Gotowałyśmy dania z błota i liści 😂

Podchody to bylo cos (tylko ze nie latanie po miescie tylko na osiedlu ) kiedys mielismy materac taki gruby na sprezynach i targalismy go do takiej dzialki gdzie byla Goska

kryptonim baba interesu czyli jak dalismy jej w moim przypadku ciasto (rodzinny interes) to moglismy przez 3-4 dni targac tam materac i spac lub grac w gry. To bylo cos 

ale jak Goska dostala jakas rente, juz jej nie bylo a byl pies ktory szczekal jak poyebany i duzy .No i taragalismy materac (po 2 tyg dorobilismy kolka) do starego garazu i znowu

to samo spanie i granie lub opowiadanie co sie dzieje itd. Ale Goski do tej pory nie widze a pies szczeka

przedszkole i wpierdzielanie szczawiu spod płotu xD albo chlebków (serduszek) 

• Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 1
  • Haha 1

Przyjście po szkole do domu, obiad odrabianie  lekcji (albo i nie xd) i dwór do wieczora, bawienie się w negocjatora  z rodzicami co do pójścia do domu:) zabawy na śniegu, wypady na rowery, nocowanie  po kolezankach 🙂 przepiękne czasy

• 2 months later...
  • 2 weeks later...

Przyczepa która stała na dworze, na którą się wchodziło by sięgnąć czereśni z drzewa, to było coś pięknego.