Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nick podczas gry: ROBOTAIM ✞Majuniaღ Data Bana: 10.03.2021 Serwer: Only Mirage Powód Bana: "Cheaty" Screeny (paczka .zip): Nie rozumiem co to Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:592800665 Wycinek z ko

Wnioskując po demku raczej nic nie masz, moją uwagę przykuły tylko 2 dziwne strzały, które mogły być po prostu lucky. Wlatuje unban, życzymy miłej gry.

Nick podczas gry: ROBOTAIM ✞Majuniaღ

Data Bana: 10.03.2021

Serwer: Only Mirage

Powód Bana: "Cheaty"

Screeny (paczka .zip): Nie rozumiem co to

Twoje IP / SteamID: STEAM_1:1:592800665

Wycinek z konsoli / link do bana: http://sourcebans.cskatowice.com/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:592800665&advType=steamid&Submit

Coś od siebie: Postanowiłam dodać coś od siebie (jeżeli to problem to nie czytajcie). Byłam wielokrotnie posądzana za "cheaty", niestety nie mam jak sie z tego wybronić 
rozumiem również, że może i miałam kilka akcji które naprawdę wyglądały podejrzanie, ale taki mam styl gry i tego nie zmienie. Oczywiście rozumiem również, że mam nowo
powstałe konto, ale to przez to, że w niedalekim czasie wbiłam na jakąś stronkę rosyjską i tam zalogowałam sie na byłe konto, nie pomyślałam, że to scam. Zabrano mi całe konto
wraz z emailem, na wszystkich zmienili mi hasła, pisałam do supporta steam, nie dostałam odpowiedzi i raczej znając ich pomocność nigdy nie odzyskam.
  • Ja pierd*le 1
  • Przykro mi 1

Wnioskując po demku raczej nic nie masz, moją uwagę przykuły tylko 2 dziwne strzały, które mogły być po prostu lucky.
Wlatuje unban, życzymy miłej gry.

• Super! 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Gracz został ODBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...