Jump to content

Dodanie map do serwera dd2

Dodanie map do serwera dd2  

24 members have voted

1. 1. Czy jesteś za dodaniem map do serwera only dd2?

• TAK
      15
    • NIE
      9

This poll is closed to new votes

• Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 03/13/2021 at 11:00 PM

Recommended Posts

• Cała zawartość 26
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Co myślicie o tej zmianie?  Dajcie znać po zagłosowaniu pod postem, jakie ewentualnie mapy chcielibyście grać ? Zobaczymy jaki będzie odzew i będziemy myśleć co dalej 🙂   Proszę ab

Prosiłam, aby udział w ankiecie brały osoby, które naprawdę są związane z serwerem dd2 🙂 jeżeli jesteś graczem z doskoku raz na przysłowiowy 'ruski rok' proszę nie bierz udziału. 

Ja rowniez jestem za dodaniem mirage i inferno 🙂

Co myślicie o tej zmianie? 

Dajcie znać po zagłosowaniu pod postem, jakie ewentualnie mapy chcielibyście grać ?

Zobaczymy jaki będzie odzew i będziemy myśleć co dalej 🙂

Proszę aby wypowiadały się i głosowały osoby, które naprawdę są związane z DD2.

@ [CS 1.6] Admin Only De_Dust2 @ [CS 1.6] Opiekun Only De_Dust2 @ Globalny Admin 1.6

• Lubię to! 2
  • Dzięki! 2
  • Przykro mi 1
  • Super! 1

Jestem za, pomysł z nowym serwerem na dłuższą metę wydaje się kosztowny w ch**, wątpie aby znalazło się 5,6 osób które tak jak ja zamierzają wpłacać po 100zł miesięcznie.

Najlepiej gdyby były grane standardowe mapki

DD2

Inferno

Nuke

Train, bądz Tuscan.

• Lubię to! 2

Myślę że możemy  spróbować  na próbę  dodać jakieś mapki czy się sprawdzi , a jeśli chodzi jakie  ja lubię  bardzo mirage inferno 🙂

• Lubię to! 2

Ja rowniez jestem za dodaniem mirage i inferno 🙂

• Lubię to! 3
  • Super! 1

Jestem za, jak najbardziej.

Głosowanie na mapki można założyć później, po stwierdzeniu czy większość Nas będzie ZA.

Osobiście:

• DUST 2
  • INFERNO
  • DUST
  • TRAIN/NUKE
  • Lubię to! 4

inferno , nuke

• Lubię to! 2

Mirage, inferno, tuscan 👍:D

• Lubię to! 1

Dobra, to jak mamy zielone światło to proponuję następujący mapcycle:

d2, inferno, nuke i jakaś jedną mapkę którą będziemy zmieniali np co tydzien czy dwa (d1, train, kabul, mirage) no chyba, że uda się coś wybrać na stałe 🙂

• Lubię to! 1

Dalej jestem na nie, ale jak macie takie parcie na to to: Train, Nuke 

2 minuty temu, FD GOD napisał:

Dalej jestem na nie, ale jak macie takie parcie na to to: Train, Nuke 

XDDDDDDDDDDD

Nie mam pytań 😅 już byś dał to tak 🤣

• Lubię to! 1

Popieram Was i jestem na Tak.

DD2

INFERNO

MIRAGE

NUKE (z pozdrowieniami dla @ Dzaastine bo to jej ulubiona mapa)

TUSCAN 

Zrzucamy się od razu na jakąś reklamę? 

Postaram się też dorzucić jakiś grosz.(czy jutro jest święto Matki Boskiej Pieniężnej?)

• Lubię to! 1
  • Super! 2
By Dzaastine,

HAHA, kocham nuke :D co do zrzutki to będziemy myśleć jak już wszystko wypali, niektórzy sponsorzy już za marzec przelali, także zbieramy na kwiecień :)

Ja na nie. 

Na początku będzie grane bo reklama wleci 😜 reklamy nie będzie  to pustki jak  z DD2 jest teraz 🙂 Tyle lat sentyment do serwa a wy chcecie go zmieniać nagle 😕 bo nie ma graczy, graczy nie ma bo ktoś zapomniał o reklamie xDD a nie bóg wie jaki kryzys. 

Ci co chcą pograć inne mapki,  niech otwierają serw nowy 😛 przecież macie pozwolenie Ogena i Cajmerta. 

• Lubię to! 4
29 minut temu, KaZiu :] napisał:

Ja na nie. 

Na początku będzie grane bo reklama wleci 😜 reklamy nie będzie  to pustki jak  z DD2 jest teraz 🙂 Tyle lat sentyment do serwa a wy chcecie go zmieniać nagle 😕 bo nie ma graczy, graczy nie ma bo ktoś zapomniał o reklamie xDD a nie bóg wie jaki kryzys. 

Ci co chcą pograć inne mapki,  niech otwierają serw nowy 😛 przecież macie pozwolenie Ogena i Cajmerta. 

Nikt o reklamie nie zapomniał, nie było wystarczających funduszy 🙂

Dopóki będą chętni do pomocy i wspierania finansowego to serwer będzie stał. I to tyczy się każdego serwera.

IP serwera się nie zmienia, nie jest to plan który od razu ma zostać wprowadzony w życie, to ma być próba, która pokaże czy pomysł się przyjmie czy nie. Jeżeli nie? Usuwamy mapy i nadal gramy dd2, nie ma tu żadnej filozofii 💁‍♀️

2 dni próby.

Inferno, Mirage, Nuke.

Potem wracam do DD2, jeżeli nie będzie aprobaty.

Czekam na wypowiedzi graczy.

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
By Ogen Dogen,

a nie dd2 + 2 mapy?

By cajmert,

Jak już, to DD2, Inf, Mir, Mapcykl ułożony pode mnie,

By #Demolka,

Dawid 2 dni to naprawdę mało chyba że będzie to weekend... ja np mam teraz 2 zmiany więc nie bardzo mam czas na grę i nie ważne czy to dd2 zwykłe czy nie...

cajmert dobry wybór 🙂 kiedy te dwa dni ( trochę mało )bo muszę urlop wziąć :):):)

• Lubię to! 1
  • Ja pierd*le 1
  • Haha 1

To bedzie wygladalo tak ,bedzie d2 to bedzie full cssetti i wariorow z reklamy, a jak bedzie inna mapa to beda tylko nasi z tym ,ze naszych gra 3/4 osoby ,popoludniowym wieczorem jest dopiero cos wiecej wiary...

...a jezeli to juz wejdzie w krew to ,zeby tak szybko nie spierdalali z serwera to moze na zasadzie

d2

inf

d2

mierek

d2

train

...ciekawe jak by to wygladalo 🙄

...aha, i odrazu nazwe zmien z olny dust2 na 4 maps bo beda beke z nas cisneli xD

Edited by Lipny
  • Lubię to! 1

Decyzja końcowa i tak leży po stronie Najwyższego 🙂

Ja miesięcznie zobowiązuję się dorzucać 5 blaszek na reklamę DD2 i czy to będzie DD2 z mapcyklem, czy bez.

Pozdrawiam serdecznie 😉

• Lubię to! 3

To samo z mojej strony @ Bolo^.

Nie ma sensu robić dwóch serwerów bo trzeba sobie odpowiedzieć szczerze, nie ma nas tak dużo żeby stała ekipa zrobiła nawet połowę obłożenia na dwóch serwerach jednocześnie.

Lepiej mieć jedno oczko w głowie i o nie bardzo dbać (takie dd2) i od czasu do czasu robić sondę co stali bywalcy chcą żeby zostało albo co się zmieniło.

Reasumując, nie mogę się doczekać jak będę mógł się z Wami zmierzyć na czymś innym niż d2 🙂

• Dzięki! 1

Prosiłam, aby udział w ankiecie brały osoby, które naprawdę są związane z serwerem dd2 🙂 jeżeli jesteś graczem z doskoku raz na przysłowiowy 'ruski rok' proszę nie bierz udziału. 

• Lubię to! 3
  • Dzięki! 1
  • Super! 1

Widzę, że głosów już zbytnio nie przybywa... 🙂 

@ Dzaastine kiedy możemy się spodziewać informacji na temat nowego mapcycle? 🙂

2 godziny temu, Kill0l napisał:

Widzę, że głosów już zbytnio nie przybywa... 🙂 

@ Dzaastine kiedy możemy się spodziewać informacji na temat nowego mapcycle? 🙂

Jest pozytywny odzew więc myślę, że na dniach zorganizujemy przekształcenie serwera 🙂

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...