Jump to content

Więcej map na dd2?  

18 members have voted

1. 1. Czy chciałbyś aby na dd2 było więcej map?

Recommended Posts

• Cała zawartość 24
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Temat był już nieraz wałkowany ale ostatnio widzę, że przyszło kilka nowych twarzy które grają systematycznie na serwerze więc fajnie by było ich też spytać o zdanie. Postanowiłem zrobić krótką l

Już temat był wałkowany wiele razy, DD2 jest nie do ruszenia. Natomiast jesteśmy otwarci na nowe serwery, jeżeli znajdzie się ktoś kto: Ma fundusze na reklamę Ma czas i chęci na prowadz

Ja już na CSK byłem opiekunem 4maps i do dziś sie łezka w oku kręci że musieliśmy go zamknąć bo naprawdę fajna ekipa tam grała.Realia są takie że jedyne co naprawdę trzeba to kasę bo ludzie do adminow

Temat był już nieraz wałkowany ale ostatnio widzę, że przyszło kilka nowych twarzy które grają systematycznie na serwerze więc fajnie by było ich też spytać o zdanie.

Postanowiłem zrobić krótką listę za i przeciw. Może najpierw zacznę od przeciw.

PRZECIW ZMIANIE:

- D2 bez wątpienie jest najpopularniejszą mapą, a co za tym idzie serwer może przyciągać osoby które chcą grać tylko d2

ZA ZMIANĄ:

- nie sądziłem, że to kiedyś powiem ale...ile można ciągle grać d2,

- mimo tego że d2 jest popularną mapą...to bez reklamy i tak do późnych godzin popołudniowych serwer stoi pusty,

- zakładam, że stała ekipa ludzi grających (chociażby widać ich nicki w top15) gra na serwerze nie ze względu na to że jest tylko d2 ale bardziej z tego powodu, że są "znajome twarze", zazwyczaj gra admin i jak ktoś wejdzie z cheatem to wyłapie bana no i na CSK jest zajebisty klimat. Także dorzucenie innych mapek nie wpłynie raczej na to, że ktoś nagle przestanie grać,

- fajnie by było mieć czasem jakąś odskocznie w postaci innej mapy...tak wiem można wbić na jakiś inny serwer ale to nie jest rozwiązanie - wole grać już nudne dla mnie d2 na CSK niż wbijać na inne serwery gdzie albo mega tnie, albo nie ma admina i ktoś biega na SH, czy też jest od groma modów przez które nie da się grać.

Nie chcę sugerować tutaj jak na razie o jakie inne mapy mi chodzi. Skupmy się tylko na tym czy społeczność CSK chce zmiany czy też nie. Jeśli się okaże, że ludzie chcą zmiany i Administracja przystanie na tę prośbę to wtedy będzie można dyskutować czy chcemy 2, 3, 4 czy więcej map...

Ja osobiście głosuję za zmianą. Z chęcią pograłbym sobie z ekipą którą pykamy na dd2 jakiegoś nuke czy inferno.

• Lubię to! 2
  • Zmieszany 1
  • Super! 1

Z jednej strony tak, lecz trzeba wiedziec, że mapa (przykladowo) nuke jest duża a ludzi teraz mniej. Z tego co wiem to jest tam jakiś problem reklamy czy coś takiego ale gdy już będzie to wraz z nią ludzie. Pomysł ciekawy bo ile można ru$@ać tego dusta w kółko :PP

Jeśli ludzi będzie więcej to za takimi mapami jak nuke inferno czy też mirage bym był (max 4 mapy) 

• Lubię to! 2

dajcie adminowi mozliwosc zmiany mapy na zyczenie graczy, vote.

a nuke nie jest wieksza mapa ;p cpl mil jest duza mapa albo pirenesi, he moje 5 groszy

A może by wprowadzić 4 maps na okres próbny? Temat się przewija co jakiś czas, więc może warto by postawić na eksperyment? 

Wiem że już kiedyś było 4 maps 😉

mozna iść na jakiś kompromis i mapcycle ustawić np: d2, mapa1, d2, mapa2, d2, mapa3

• Lubię to! 1
  • Haha 1

dobra, nie ma co teraz gdybać. Niech zagłosuje dużo ludzi i zobaczymy jaki wynik... jak będzie dużo osób za zmianą i Administracja się zgodzi wtedy będziemy myśleć czy same dusty, czy klasyki, czy jakies inne konfiguracje.

Już temat był wałkowany wiele razy, DD2 jest nie do ruszenia. Natomiast jesteśmy otwarci na nowe serwery, jeżeli znajdzie się ktoś kto:

• Ma fundusze na reklamę
  • Ma czas i chęci na prowadzenie serwera

Reszta załatwiamy i ogarniamy sami, możemy nawet dziś ruszyć z takim serwerem 😉

@ [CS 1.6] Opiekun Only De_Dust2 @ [CS 1.6] Admin Only De_Dust2

• Lubię to! 3

Kill0l ma racje też bym pograł i w sumie grałem na 4maps ale jeśli temat nie do ruszenia to może osobny serwer ale znając życie nic z tego nie będzie gracze się podziela i ani nie będzie ludzi na tym serwie ani na tym 🙂 podoba mi sie kompromis d2,d2,mapa inna.Jaki jest koszt reklamy ? na serwie 2 osoby ja i killol to chyba jest coś nie tak 😞

• Lubię to! 1

@ Kuna ma racje, jak się postawi kolejny serwer w stylu "klasyk 4 mapy" to tam tez będzie d2... Wtedy ludzie sie podzielą, a nie oszukujmy się..fajna gra jest z ekipą z CSK a nie botkami z reklamy.

Ja jestem za zmianą lecz @ Ogen Dogen jasno dał do zrozumienia ,że serwer nie do ruszenia, osobiście jestem za ESL maps. Pomysł na nowy serwer to spoko opcja.

Jak już Ogen napisał, d2 nie do ruszenia.

Koszt reklamy to ok. 450 zl miesiecznie + oplata serwera. 

Reklama na dd2 powinna za niedlugo ruszy i wszystko wroci do normy i beda gracze 🙂

• Lubię to! 1
  • Super! 1

Ja już na CSK byłem opiekunem 4maps i do dziś sie łezka w oku kręci że musieliśmy go zamknąć bo naprawdę fajna ekipa tam grała.Realia są takie że jedyne co naprawdę trzeba to kasę bo ludzie do adminowania i opiekowania by się napewno znaleźli.Wszycy teraz jestescie chętni,nawet byscie się zrzucili na reklame ale ile bedziecie tu trwac na tym CSK i dawać tą kasę?Przyjdzie lato i pogoda pozamykacie komputery i bedzie pustka ani graczy ani kasy - serwer do zamknięcia. DD2 jest od początku na tej sieci,pół Polski juz tu grało,znają nasz serwer a jak nie kupimy reklamy za 450zł to tu nikogo nie ma. Miesiąc w miesiąc trzeba kupować tą reklamę.

• Lubię to! 1
  • Dzięki! 1
  • Super! 1

Moim zdaniem nie  zmieniajmy dd2  to bedzie bez sensu  serwer ma  braki ale jak mówicie ze reklama bedzie kupiona to ludzi bedzie sporo gralo , a jesli chodzi o 4maps to dawniej sie zajebcie  tam grało bylo sporo ludzi za moich czasów .

@ R3M!K Dla mnie nie problem wpłacać 100 zł miesięcznie, miałem i tak przeznaczać na DD2. I zostanę tu na długo, co Śląska sieć to Śląska.

Więc pytanie jest takie czy są osoby chętne które będą sponsorować 4 maps.

Co do pustki, ja mam standardowy zwyczaj brania 2 tygodni wolnego, więc jeśli o mnie chodzi to na 2 tygodnie mogę być wyłączony.

Ja tam myślę że nic nie stracimy, a wręcz zyskamy.

@ R3M!K To co się dzieje że DD2 jest pusty w godzinach popołudniowych, też potrzebuje reklamy ? czyli wlał, wylał.

• Super! 1
2 godziny temu, de0 napisał:

@ R3M!K To co się dzieje że DD2 jest pusty w godzinach popołudniowych, też potrzebuje reklamy ? czyli wlał, wylał.

No niestety takie są realia, że ta reklama ciągnie serwer a stali gracze wolą wejść wieczorem w wolnej chwili 🙂 z rana i po południu serwer najczęściej zapełniał się zagranicznymi osobami, taka jest prawda.

W tym miesiącu mieliśmy problem z uzbieraniem na reklamę, każdy z Nas ma jakieś wydatki, czasami jest lepszy miesiąc, czasami gorszy, sami widzicie, że nie jest to mała kwota, każda wasza pomoc jest dla nas na wagę złota, za co jesteśmy Wam BAAARDZOOO WDZIĘCZNI, bo bez Was byłoby ciężko.

Przez to, że pieniądze zostały uzbierane tak naprawdę teraz, to przegapiliśmy termin z reklamą, bo niestety nie działa to tak, że wpłacimy kasę i cyk reklama jest... niestety to też nie są już te czasy, że setti przynosiło dobre efekty, dlatego ucieka się na zagraniczne, ani też nie są te czasy, że za 50 zł miało się wypasioną reklamę i serwer stał full od rana do nocy... 

Musimy czekać na swoją kolej 😕

Jeżeli znajdą się osoby chętne do opłacania 4mapsa i inwestowania w to, to reszta znajdzie się tak naprawdę sama 🙂

• Super! 1

Wchodząc tutaj wiedziałem, że będzie 50/50 i każdy z przedmówców ma rację choć to osobne zdania i własny punkt widzenia. DD2 to duża mapa bardzo grywalna ale nie oszukujmy się... nudzi się po pewnym czasie a ludzie grają tu dlatego, że jest zajebisty klimat i sami znajomi. Każdy z nas pracuje i gdy tylko znajdzie czas to wbije dla odprężenia a jest to zazwyczaj wieczorem. Nie jestem ani znawcą ani matematykiem ale chyba warto rozkminić to wszystko matematycznie... Gdy jest reklama jest ruch... statystyki, ranking i grywalność. Trzeba spojrzeć też na to ilu graczy po takiej reklamie zostaje na stałe. Prawie połowa się odpali a druga połowa to obcokrajowcy, którzy pograją chwilę i spadają. Zazwyczaj grają tu ludzie na steamie czyli stali bywalcy i może 5% to gracze NS. Wielu ludzi też leci za ping bo niestety nie idzie z nimi grać bo klatkują. Pewna firma stworzyła monopol i bez przerwy podnosi ceny za reklamy i taka jest prawda dlatego to wszystko należy wziąć pod uwagę i przekalkulować. Na stałe gają tu znajome mordki bo każdy się zna i dobrze się bawi w takim klimacie. Co do samego serwera... "DD2 jest nie do ruszenia" i to już znamy na pamięć bo temat był poruszany setki razy. Jestem osobiście jak najbardziej za otworzeniem nowego serwera bo jak większość z chęcią bym pograł cokolwiek innego i obojętnie czy będzie to FFA, Gun Game, 4 Maps czy jakiś serwer np. z małymi mapkami. Myślę i uważam, że chyba każdy by pograł coś nowego i innego niż DD2 a spróbować zawsze warto. Pytanie znowu matematyczne... ile ludzi odbije od DD2 na nowy serwer i to też trzeba wziąć pod uwagę. Najlepiej będzie jak wypowiedzą się właściciele i opiekunowie jak to w realiach wygląda w sensie reklamy i dokładnych kosztów utrzymania serwera, HLTV i reszty 🙂

• Lubię to! 1
24 minuty temu, micek85 napisał:

Najlepiej będzie jak wypowiedzą się właściciele i opiekunowie jak to w realiach wygląda w sensie reklamy i dokładnych kosztów utrzymania serwera, HLTV i reszty 🙂

Już tam wyżej pisałam 🙂 450 zł reklama + opłata serwera +/- 60 zł miesięcznie, co jest zależne od ilości slotów itp. 

Oczywiście macie rację, bo dd2 grane do bólu nudzi to fakt, każdy z chęcią pograłby na innych mapkach i bardzo tęskno za 4mapsem... ale na to wszystko potrzeba funduszy, a opiekunów czy adminów można znaleźć od ręki. 

Wszysto kręci się wokół pieniędzy, tylko kasa kasa kasa... no nie ma co się oszukiwać 🤬

Jeżeli macie wolną chwilę, jesteście przy kompie a nie chce się Wam nawet grać, serwer stoi pusty, to wejdźcie na spec i chociaż na jakiś czas bądźcie po prostu w grze a róbcie w międzyczasie co innego 🙏

• Lubię to! 2

Sam fakt dodania kilku mapek do istniejącego serwera DD2 jest całkiem ciekawy, czasami granie 20-y raz na jednej planszy już nudzi, ale ekipa CSK podtrzymuje mnie przy życiu i gram poraz 21-y 😉 Jest dużo za i przeciw, ilu wśród Nas graczy, tyle opinii. 

Prawda jest taka, że musimy patrzeć realnie na pomysł. Jak niewiadomo o co chodzi, to jak zwykle chodzi o kasę. Koniec i kropka. Nowy serwer wiąże się z opłatami i tu się zgodzę z większością współtowarzyszek i towarzyszy broni 😁 Niestety, przewiduję, że część ludzi wycofa się z pomysłu, kiedy mielibyśmy podzielić dodatkowe koszty na osoby, które wstępnie się zadeklarują, a wyjdzie inaczej, ze względów czasu, który poświęcamy na inne zajęcia np. dom, rodzina, szkoła, praca, wakacje, urlopy. itp. itd...... Ledwo dajemy radę teraz z reklamą na DD2, a co mówić o stawianiu nowego serwera 😐 Podejdźmy realnie do tematu i sponsorowaniu dodatkowej reklamy na Owy serwer. Spróbujmy pozostać przy DD2 i dodać ze 2 lub 3 mapki do MENU Naszego serwera i zobaczmy efekty, czy będzie to działało na korzyść, w postaci zapełnionych slotów na serwerze. 

Też dołożę do reklamy chętnie ale zgadzam się w 100% z wypowiedzią Bola i nowy serw moim zdaniem nie wypali po 1 podział graczy ,po 2 ogromne koszty , nie dajecie z reklama na jeden serwer a co dopiero na dwa , osoby może i się zdeklarują ze będą płacić ale po czasie i tak będzie problem  bo pewnie większość się wycofa.Wolał bym opcję na próbę 🙂 i system killol.

Tak wiem wiem mam zapłon 😉 ale jak jest wyżej pisane DD2 nie będzie ruszone. Co do 4mapsa to też kasa jak jest to spoko ale gdy nie ma kto wyrzucić to się robi lipa i problem. Był taki serwer i było bum ludzie grali itp potem nagle coraz mniej coraz mniej i trzeba było zamknąć bo sensu nie było ciągnąć tego dalej a wykładać co miesiąc kupe kasy gdzie efekt jest znikomy to mija się z celem. Zresztą szkoda o tym się rozpisywać. Odnośnie przerobienia dd2 nie ma mowy i takiej nie będzie. A jeżeli chcecie by dd2 ludzie byli to dorzucić się możecie do reklamy czy do innych spraw by to fajnie sięgało. 

13 minut temu, FD GOD napisał:

Tak wiem wiem mam zapłon 😉 ale jak jest wyżej pisane DD2 nie będzie ruszone. Co do 4mapsa to też kasa jak jest to spoko ale gdy nie ma kto wyrzucić to się robi lipa i problem. Był taki serwer i było bum ludzie grali itp potem nagle coraz mniej coraz mniej i trzeba było zamknąć bo sensu nie było ciągnąć tego dalej a wykładać co miesiąc kupe kasy gdzie efekt jest znikomy to mija się z celem. Zresztą szkoda o tym się rozpisywać. Odnośnie przerobienia dd2 nie ma mowy i takiej nie będzie. A jeżeli chcecie by dd2 ludzie byli to dorzucić się możecie do reklamy czy do innych spraw by to fajnie sięgało. 

Już za późno bo dostaliśmy zielone światło ^^ 

Także zapraszam wszystkich do tego tematu:

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...