Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

WItam, Po 1 zabolało Cię, to że dostałeś mute na 30min za nadmierne przeklinanie.  Po 2 zabolało Cię, to że dostałeś za chwilę bana na 30min za prowokację. Po 3 gracz zabijał Cię na granic

Paka była po stronie respa tt. Ja i @ yogaebyliśmy przy pace. Więc jak twoim zdaniem gracz miałby wziąć ją skoro we 2 strzelalismy do niego bo nie rozumiem. Reszte tutaj kolega wyjaśnił i myślę że jes

Opiekun wyjasnil ci cala sytulacje

Twój nick: miałem wtedy chyba nick: Zajonczek :D
Nick admina/gracza: hyzio
Steam_id admina/gracza: znajdziecie
Serwer: pb
Mapa: rebel
Data i godzina: 17:49-18:09
Opisz sytuację/zdarzenie: Wielokrotnie zgłaszałem, adminowi. Że gracz tt łamie regulamin, siedząc na respie 1:30. To nie był 1 raz, tych przypadków było więcej. Po wielokrotnych zgłoszeniach, hyziek napisał, że tt po 1:30 wychodzą z respa. Ale ja, chyba wiem, w jakiej minucie ginę xD. Przy tym był oczywiście @ PTK_Noisy. Mając to wszystko w d-pie. Z tego co wiem, admin jest chyba po to , aby pouczać graczy, żeby rozgrywka stawała się lepsza, cele, bez kampienia, ale nie po co to komu? Aż w końcu Adminek stchórzył i uciekł serwera. Bo czemu miałby przyjmować zgłoszenia od jakiegoś gracza. Nie chce źle, tylko chce, żeby admin normalnie rozpatrywał wszystkie zgłoszenia. Bo z tego co wiem admin ma jakieś obowiązki, a nie żeby przyszpanować.
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): znajdziecie logi

WItam,

Po 1 zabolało Cię, to że dostałeś mute na 30min za nadmierne przeklinanie. 

Po 2 zabolało Cię, to że dostałeś za chwilę bana na 30min za prowokację.
Po 3 gracz zabijał Cię na granicy 1:30 kilkukrotnie.

Po 4 był nawet OP i także nie reagował bo było u@ resp tt 1:30 - upomnienie przez informację. 
Po 5 nikt nagminnie nie siedział na respie.

Po 6 nie szpanuję bo nie mam czym.

Po 7 odsyłam Cię do regulaminu, którego Twoim zdaniem nie znam 🙂

1. Kampienie na respie tylko 30sek. Jedyne odstępstwo od tej zasady gdy np CT rashuje resp TT (ban do 1 dnia)
  2. Admin to też gracz/człowiek, jeśli ma kilka zgłoszeń jednocześnie na u@ to oczekujemy cierpliwości, gdyż nie ma możliwości sprawdzać kilka osób jednocześnie.
  3. Zakaz jakiegokolwiek obrażania. Również jeżeli jest to "po koleżeńsku". (upomnienie, mute do 1 dnia, ban do tygodnia/perm)

@ PTK_Noisy Zapraszam do wypowiedzi 🙂

Pozdrawiam,
Hyzioi, zyzio i dyzio

• Super! 1

Paka była po stronie respa tt. Ja i @ yogaebyliśmy przy pace. Więc jak twoim zdaniem gracz miałby wziąć ją skoro we 2 strzelalismy do niego bo nie rozumiem. Reszte tutaj kolega wyjaśnił i myślę że jest to zrozumiałe. 

• Lubię to! 1

Opiekun wyjasnil ci cala sytulacje

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...