Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 23
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

no ja cię gościu nawet nie poznałem dobrze jako admina na wcześniejszym forum gdzie pełniłeś tą funkcje od (25Lutego) do dziś xd haha 🤦‍♂️ ale jak poczytałem co żeś odje... to jesteś zwykłą " parówką

Hej! Jestem tu nowy także raczej mnie jeszcze nie znasz, ale mam nadzieje że szybko to się zmieni i zostaniemy przyjaciółmi. Mam na imię Daniel i mieszkam w Katowicach, w tym roku kończę 19 urodziny

Hej!
Jestem tu nowy także raczej mnie jeszcze nie znasz, ale mam nadzieje że szybko to się zmieni i zostaniemy przyjaciółmi. Mam na imię Daniel i mieszkam w Katowicach, w tym roku kończę 19 urodziny dokładnie 5 lipca moją pasją jest granie, lubię czasami też sobie pogotować ale szczególnej uwagi mi to nie zabiera.

- Więcej rzeczy dowiecie się ode mnie z czasem, zawitam tutaj na długo także na pewno się poznamy.
Pozdrawiam - Mr. TizO!

• Dzięki! 1

Witaj Kolego, myślę, że będzie Ci bardzo miło spędzać z Nami czas, na serwerze i nie tylko 🙂

• Super! 1

My sie znamy 

elo

Nie sądziłem, że tak szybko zmienisz barwy, ale przed tym było trzeba coś odjebać prawda? ;>

Edited by vivor

no ja cię gościu nawet nie poznałem dobrze jako admina na wcześniejszym forum gdzie pełniłeś tą funkcje od (25Lutego) do dziś xd haha 🤦‍♂️ ale jak poczytałem co żeś odje... to jesteś zwykłą " parówką taka najtańszą z biedronki " nie mogę ujawniać i wynosić z forum informacji ale nie ufajcie mu . Pozdrawiam 

• Haha 2

Hahaha, złożyłem rezygnacje z tamtego admina, nie chcieliście mnie puścić to musiałem sam odebrać sobie go. Pozdrawiam, nie będę tu nawet adminem bo już mi się nie chce bawić w takie głupotki. Także mozecie sobie uciekać na tego pustego dd2 gdzie prawie nikt nie gra, POZDRAWIAM! 

A jeśli chcecie zrobić mi wstyd, to się grubo mylicie nie uda Wam się to. Mam wywalone co o mnie sądzicie, po prostu chciałem się szybko pozbyć admina, jedna osoba mi dała pomysł o cskatowice także posłuchałem jej 😉 a jak coś chcecie ode mnie to nie róbcie afery w postach tylko zapraszam na pv :D bo tutaj nie jest plac zabaw jak u Was. XD

japierdl ,przywitanie roku ,na dziendobry mu jadą hahahaha 🤣

Witaj kolego @Mr. TizO 🤗

Odrazu ci powiem abys nie spamowal ,nie piszemy postu pod postem tylko edytujemy poprzedni 😉

• Super! 1
8 godzin temu, Mr. TizO napisał:

A jeśli chcecie zrobić mi wstyd, to się grubo mylicie nie uda Wam się to. Mam wywalone co o mnie sądzicie, po prostu chciałem się szybko pozbyć admina, jedna osoba mi dała pomysł o cskatowice także posłuchałem jej 😉 a jak coś chcecie ode mnie to nie róbcie afery w postach tylko zapraszam na pv :D bo tutaj nie jest plac zabaw jak u Was. XD

Ty jesteś kurwa takim hipokrytą, że aż brakuje skali.

fFB4w3x.png

Jeszcze trochę a za chwile będziesz szukał nowego forum, szybciej tutaj pożegnanie napiszesz niż zrobiłeś to z przywitaniem.

Zajebisty sposób na złożenie rezygnacji na serwerze, poprzez banowanie randomowych osób, a później siebie, usunięcie all znajomych na steam i szybki log out z forum. Gdzie kilkanaście dni wcześniej ciągle naciskałeś z tym adminem. Śmieszne jest to, że nie potrafisz dodać linka do swojego gt, a mówisz o pustym serwerze, żebyś ty jeszcze to w jakiś uzasadniony sposób uargumentował. Nie masz gościu żadnej percepcji postrzegania czegokolwiek. Niby 18 lat, a mentalność 12 latka. Gdybyś był bez winny to byś nawet nie odpowiadał tutaj na nasze komentarze i olał w zupełności sprawę. Nawet posta nie potrafisz edytować tylko walisz wpis pod wpisem i widać w tym twoją niekompetencję oraz chaotyczność.

Nara fałszywcu. 

Przepraszam bardzo, ale wiesz że leci zgłoszonko na Ciebie XD? Nie pozwoliłem CI dawać ss'ów z naszych prywatnych rozmów i ja się nigdzie stąd nie wybieram a kolejnym faktem jest to, że to jest wolny kraj owszem zrobiłem tak, ale po prostu miałem już wyje*** na ten Twój serwer i nie rób afery tutaj tylko chodź na pv bo to jest żałosne co robisz vivorku. I co do ostatniego zdania "nie umiem posta edytować" umiem, tylko dla takiego czegoś nie musze bo to jest żałosne co robisz, przychodzisz z swojego serwera i ciśniesz na postach bo tyłek Cie boli XDDD polecam chusteczkę i się wypłacz. 

Edited by Mr. TizO

...ten temat powinien byc z warnami zamkniety dawno temu, ale jest chyba otwarty jeszcze dla beki bo sie fajnie czyta 🤣

a dokladnie to vivor i cholo po warnie ,za jechanie po kolesiu na forum do przywitan zamiast isc na priv 😒

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...