Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick: rafaczel Nick admina/gracza: hyzio,Zuzia i dyzio Steam_id admina/gracza: • Serwer: paintball Mapa: de_dust2 Data i godzina: 02/03/2021 godzina ok. 18:10 Dostałem kicka w grze za tekstury

Powiem tak, tekstury to nie są ale jest to uznawane w naszym przekonaniu ( @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall ) jako błąd  mapy.   Do sedna, błąd mapy czy jak uważa @ yogae "TXT" , zaczyna się od

Twój nick: rafaczel
Nick admina/gracza: hyzio,Zuzia i dyzio
Steam_id admina/gracza: •
Serwer: paintball
Mapa: de_dust2
Data i godzina: 02/03/2021 godzina ok. 18:10

Dostałem kicka w grze za tekstury, znajdowałem się nad wejściem  na Longa(de_dust2) (tam gdzie znajduje się Resp TT na dd2 long)  za TXT,  (dodam ze pilnowałem paki).

To miejsce na tej mapie nie zalicza się jako tekstura, a przynajmniej nie według kilku stron związanych z cs 1.6.

jedyny argument administratora to „to są tekstury bo nie mógłbyś tam wskoczyć na 1 skoku” (jako VIP posiadam 2 skoki). 

/ przepraszam jeżeli jakieś zdania są niewyraźne ale język Polski to nie jest mój język ojczysty 

Edited by Rafał Sądej
  • Ja pierd*le 2
  • Haha 1

Mam rozumieć że składasz skargę bo dostałeś Kicka? 😂

• Przykro mi 1

Zakaz wykorzystywania błędów gry, mapy, moda, pluginu itp. na własną korzyść. W przypadku znalezienia błędu należy zgłosić to administracji. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odebrania wszystkich korzyści uzyskanych nielegalnie, nawet jeżeli część z nich była zdobyta normalnie. (upomnienie, ban do 1 dnia)

6 minutes ago, yogae said:

Zakaz wykorzystywania błędów gry, mapy, moda, pluginu itp. na własną korzyść. W przypadku znalezienia błędu należy zgłosić to administracji. W przeciwnym wypadku zastrzegamy sobie prawo do odebrania wszystkich korzyści uzyskanych nielegalnie, nawet jeżeli część z nich była zdobyta normalnie. (upomnienie, ban do 1 dnia)

To nie jest błąd gry, mapy itp,  jest to poprostu góra drzwi na która można skakać nawet gdy ktoś cię podsadzi

Edited by Rafał Sądej

Chętnie bym to zobaczył jak Ci się to udaje ale wybacz nie mam czasu na błachostki. Skoro nie rozumiesz zasad panujących na serwerze oraz Naszej serwerowni to może przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem albo wysłuchaj ludzi, którzy Ci doradzają bo zakładanie takich skarg jest po 1 stratą czasu, po 2 nic strasznego Ci się nie stało bo to tylko kick a jak widzisz mogło się skończyć dużo gorzej. 

Powiem tak, tekstury to nie są ale jest to uznawane w naszym przekonaniu ( @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall ) jako błąd  mapy.

Do sedna, błąd mapy czy jak uważa @ yogae "TXT" , zaczyna się od momentu:

- Tam gdzie nie doskoczy normalny gracz

-Nie jest możliwe podsadzka w tym miejscu (nawet jeśli to u nas takowa nie występuje)

-Czy tez innego rodzaju możliwości wejścia bez VIP'a

Reasumując, VIP nie może wykorzystywać swoich dwóch skoków do korzyści nad innymi graczami typu:

-Możliwość wejścia tam gdzie nie wejdzie zwykły gracz

Zresztą skarga za kicka?, ten dział służy do naprawdę nadmiernego łamania regulaminu przez administratora bądź jak administrator gry wyzywa, czuje się wyższy  od innych i nadużywa swoich praw administratora

• Lubię to! 1
  • Super! 1
By Ogen Dogen,

skargę można składać niezależnie od tego czy był kick/ban czy w ogóle nic nie było

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...