Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick: Wyrewolwerowany Rewolwerowiec Nick admina/gracza: hyzio zyzio i dyzio Steam_id admina/gracza: skad mam wiedziec Serwer: paintball Mapa:de_dust2 Data i godzina: 02.03.2021 Opisz sytuację/zd

Witam, Po pierwsze w wycinku idealnie pokazałeś, że zostałeś upomniany po czym odpisałeś , a więc byłeś świadomy co robisz i zrobiłeś to z premedytacją. Kolejną sprawą jest to że wszystkich

03/02/2021 - 11:49:20: *DEAD* Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : bed boy dziwko L 03/02/2021 - 11:49:22: *DEAD* Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : zajechana L 03/02/2021 - 11:49:27: *DEAD* Wyrewolwerowany

Twój nick: Wyrewolwerowany Rewolwerowiec
Nick admina/gracza: hyzio zyzio i dyzio
Steam_id admina/gracza: skad mam wiedziec
Serwer: paintball
Mapa:de_dust2
Data i godzina: 02.03.2021 
Opisz sytuację/zdarzenie: a wiec wszystko zaczęło się od tego, że wpierw zgłosiłem ziomeczka na u@ bo druga rundę kampił na respie.
 Przez swoja frustracje padło parę nie kulturalnych słów z mojej strony w jego stronę. Admin mnie upomniał o kultura po czym wlepił 
bana odrazu po upomnieniu???? DLACZEGO ?? Tym bardziej że rzekome przeklinanie i kultura jest u was dozwolone z umiarem. 
A wiec panie admin za to że zwróciłem Ci uwagę żebyś mnie kultury nie uczył tylko ogarnał tamtego typa wlepiłeś mi banika? Słabo słabo
  1. Przeklinanie dozwolone, ale z umiarem!
  2. Na serwerze wszystkich graczy obowiązuje kultura osobista oraz netykieta.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV Yaaaaaaa(*_*) ^_^ :): killed Ksiedz mateusz with mp5navy
[Małpki :>] [Mistrzowskie Elitarne Srebro] hyzio, zyzio i dyzio :  kultura
[LOSOWANIE VIP] Gratulacje dla KvYtK0~., ktory(a) w wyniku losowania uzyskal(a) darmowego VIP'a na tej mapie!
Ksiedz mateusz (RADIO): Fire in the hole!
KvYtK0~. (RADIO): Fire in the hole!
[VIP] [Bez rangi] Wyrewolwerowany Rewolwerowiec :  ty mnie nie ucz kultury
[VIP] [Bez rangi] Wyrewolwerowany Rewolwerowiec :  tylko ogarnij typa
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: hyzio, zyzio i dyzio
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cskatowice.com
[AMXBans] Reason: 'Kultura'
[AMXBans] Duration: '5 minutes'
 J

Edit. wbite mam w tego bana chodzi mi o fakt ze wpierw upominasz po czym nagle dajesz bana, w mojej odpowiedzi do Ciebie nie było nic nie kulturalnego wiec z jakiej racji dostałem bana po upomnieniu ? Poza tym gość nie pilnował bs'a tylko siedział dwie rundy o czasie 1:30 na respie wiec w roli admina powinno się chociaż go upomnieć ale wyraźnie miałeś to w pompie i wolałeś zająć się grą. 

Ps. bluzgi* 

ps2. dziekuję Ci szanowny adminie, niech Bóg Ci w dzieciach wynagrodzi, że nie dałeś mi bana na cały dzień... co ja bym teraz zrobił :(((

ps3 nie przypominam sobie sytuacji w których próbowałem się wywyższać, z reguły to był bait a ty łykasz wszystko jak pelikan, poza tym z żadnym innym graczem nie wchodziłem w jakąkolwiek dyskusje poza tobą.

ps4 po coś są te upomnienia, żeby gracz w tym przypadku ja poprawił swoje zachowanie więc nawet jeśli zrobiłbym to świadomie to co to ma do tego

ps5. @ DavidMułatwie ci dzisiaj o 11;50  jak dostałem bana 

kolejne edity

ps6.  jedna z zasad regulaminu forum- 

• Używaj opcji EDYTUJ!

ps7. aha czyli nauka gry zwalnia z przestrzegania regulaminu. Okej w takim razie ja też się uczę, czemu dostałem bana???

ps8. w którym momencie nie wykorzystałem szansy na poprawę swojej kultury  ? XDD  bo do teraz tego nie widzę

Temat dotyczy tylko i wyłącznie tego, że nie postępujesz zgonie z regulaminiem tj. upomnienie-->>ban jesli upomnienie nie podziałało. Tak jak mówiłem po upomnieniu nie zrobiłem nic nie kulturalnego tylko ci odpowiedziałem normalnym tonem tak samo jak ty mogłeś mi normalnie odpowiedzieć dlaczego ten gracz stoi kolejna runde na respie XDD

Edited by Rewolwerowiec
  • Ja pierd*le 4
  • Haha 1

Witam,

Po pierwsze w wycinku idealnie pokazałeś, że zostałeś upomniany po czym odpisałeś , a więc byłeś świadomy co robisz i zrobiłeś to z premedytacją.
Kolejną sprawą jest to że wszystkich traktuję tak samo. Napisałeś abym ogarnął typa który pilnował bs ponieważ był w team ct- ma do tego prawo, zwłaszcza że ten gracz ewidentnie widać , że się uczy.
5minut to nie jest dużo, a powinieneś dostać więcej za bluzgi jakie powiedziałeś w moją stronę nim Cię wywaliło z serwera. Ciesz się że puszczam to mimo uszu bo posiedziałbyś sobie za kulturę cały dzień. 

Nadmieniając nie jest to pierwszy przypadek gdzie bluzgasz na serwerze i starasz się wywyższyć - nie wychodzi Ci to także odpuść 🙂

Wyluzuj, ciesz się grą i  nie spinaj.

Pozdrawiam

Hyzio, Zyzio i Dyzio

@ DavidMtak jak napisał gracz zaraz po banie. W roli admina jest pilnowanie porządku a jeśli nie zareagowałem to znaczy że Twoja opinia na u@ była mało istotna gdyż znam gracza i wiem że się uczy jak kiedyś każdy. To że Cię coś frustruje nie oznacza, że możesz wyzywać graczy. Dziękuję Ci Miodku za poprawienie lecz łyknij jak palikan fakt że przeklinanie, a wyzywanie kogoś to dwie różne rzeczy ! Miałem prawo dać Ci bana za brak kultury ! Ciach temat ! Upomnienie bez sensu? A co dla Ciebie jest z sensem? - pytanie retoryczne gdybyś ambitnie chciał odpisać. 

Obowiązuje umiar w przeklinaniu ale nie podczas wyzywania kogoś bo wówczas wykazujesz brak szacunku do danej osoby, którego ja nie toleruję i tolerować nie będę - Ciach temat.

Pomyśl nim coś napiszesz bo "po coś są te upomnienia, żeby gracz w tym przypadku ja poprawił swoje zachowanie więc nawet jeśli zrobiłbym to świadomie to co to ma do tego" - już Ci tłumaczę... sporo ! Upomnienie jak wspomniałeś daje możliwość graczowi na poprawę ale jeśli jej nie ma to dostaje bana. Świadomie zignorowałeś ostrzeżenie a teraz wylewasz żale. 

śmieszy mnie to i więcej nie zamierzam wypowiadać się w tym temacie.

Skoro @ DavidMSkarga tyczy się słuszności bana za kulturę to temat do zamknięcia bo ban był słuszny. Elaboraty dalsze nie mają sensu. 

• Lubię to! 4
By DavidM,

Kiedy byles wyzywany przez danego gracza?, najlepiej jakbys powiedział w godzinach

By Pogrom,

Używaj opcji EDYTUJ!

03/02/2021 - 11:49:20: *DEAD* Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : bed boy dziwko
L 03/02/2021 - 11:49:22: *DEAD* Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : zajechana
L 03/02/2021 - 11:49:27: *DEAD* Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : wypierdalaj z tego respa
L 03/02/2021 - 11:49:28: hyzio, zyzio i dyzio : kultura
L 03/02/2021 - 11:49:36: Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : ty mnie nie ucz kultury
L 03/02/2021 - 11:49:39: Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : tylko ogarni typa

03/01/2021 - 12:12:32: *DEAD* Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : kurwa dziwka kampi

03/01/2021 - 12:19:12: *DEAD* Wyrewolwerowany Rewolwerowiec : szmula kampi
gosc widze ze serio niezbyt

Moim zdaniem to i tak na mały okres czasu dostałeś bana... 

A co do ciebie @ yogae, staraj się zwracać uwagę na U@ i w miarę szybko interweniować

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...