Jump to content

jak się tak chcecie bawić ok.

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Nie ackeptujemy na serwerze kolesiostwa. Jeżeli przegina pół serwera to ma być zbanowane pół serwera. Jeżeli jedna osoba to leci jedna osoba. Każdy ma być traktowany tak samo!  @ w poszukiwaniu s

witam . ban odemnie poszedl na mikro i na chat na 1 dzien z uwagi na coraz podlejsze zachowanie z twojej strony i to nie tylko dzisiejszego dnia ale juz od kilku dni. tekst do dziewczyny ze " daje dup

Twój nick: MisieQxQ Nick admina/gracza: w poszukiwaniu stylu Steam_id admina/gracza: nie wiem Serwer: Only dd2 (cs 1.6) Mapa: De dust2 Data i godzina: około 21 Opisz sytuację/zdarzenie: NO ja rozumiem

Twój nick: MisieQxQ
Nick admina/gracza: w poszukiwaniu stylu
Steam_id admina/gracza: nie wiem
Serwer: Only dd2 (cs 1.6)
Mapa: De dust2
Data i godzina: około 21
Opisz sytuację/zdarzenie: NO ja rozumiem że ban słuszny, ale tutaj się rozchodzi o skargę, nosz kuha mać czemu ja dostaje muta a pani K!audia (czy jakoś tak) 
za kulturę nic nie dostaje? jeszcze się rządzi na serwerze i mówi kogo zbanować na poprzedniej mapie zanim dostałem mute to wyleciały dwie osoby (jedna słusznie
a druga raczej nie) sama przykładem kultury nie świeciła. i to się tyczy 50% graczy tylko paru adminów jest spoko a reszta banuje kogo chce... psychopatka to samo
też jakoś nigdy bana nie wyłapała (na pewno nie przy mnie) z resztą kto wyłapie... znowu spotykam się z tym samym co w 2019 roku czy wy kiedyś ogarniecie ten team
i zasady? jak w 2019 na pb administracji banowała kogo chciała to też każdy oko przymykał   ja się nie będę bawić w siedzenie pod stołem, sam często przeklnę
na czacie i też nikt nie reaguje z resztą jak wspomniałem nikt nie reaguje (po za paroma osobami), ludzie potrafią mieć AFK z 10 minut i stać na respie
(administracja widzi i wie bo ludzie już zirytowani piszą na chatcie) i wiecie co? NICO! jak się komuś zachce wywalić go po 10 minutach to już szampana można
otwierać, a i tak samo resp TT 1:30 ostatnio dostałem bana na 5 minut za resp TT 1:30 szkoda że nas trochę "przyraszowali" i jak wychodziłem z respa to było 
1:25 więc no  5 sekund, ale zazwyczaj w przypadku respa tt administracja napisze że resp 1:30 ale i tak większość to ma gdzieś bo ban za resp to jak ban 
za kulturę BYĆ MOŻE JAK KOLEŻANKA LUB KOLEGA TAM MRUGNIE I POWIE ŻE MOŻNA. i to się tyczy sporej części administracji. 
Może napiszcie w regulaminie coś w stylu "banujemy jak nam się chce" albo "banujemy jak nas kolega/koleżanka po prosi" bo to naprawdę tragedia. 
jedyny + to, to że nie ma "cziterskiego nasienia". 
Może się pojawić coś w stylu że wyzwałem psychopatkę że "dała dupy" co po prostu źle to napisałem i z resztą wytłumaczyłem to potem na czacie.
na dowód daje trochę większy wycinek z consoli. 

Karakan (RADIO): Fire in the hole!
[Bez rangi] [VIP] Klaud!a :  a Ty skad wiesz jak mu wisza ?:>
Dudek is joining the Terrorist force
[Bez rangi] [VIP] MisieQxQ :  dala dupy ze zlamila :P
Type 'amx_langmenu' in the console to display a menu where you can choose your language
Karakan (RADIO): Fire in the hole!
hafexo (RADIO): Fire in the hole!
[Zloto IV] [VIP] MisieQxQ :  ja jebix
Type 'amx_help' in the console to see available commands
Time Left: 19:48 min. Next Map

Więc wytłumaczyłem się na następnej mapie od razu na starcie, ponieważ poprzednia się już skończyła i nie miałem jak. (pokazywało tabele itp.)

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): Jedyne co mam te wycinki z konsoli ss nie robiłem bo nie wiedziałem że będę potrzebował a jednak. Miłego dnia/wieczora :) 

co do tego czasami spamie po 2/3 wiadomości, jedna to info do 5s a dwie następne to info na /u po prostu daje informacje drużynie naszej, ale zazwyczaj to jedna max (jedna na info 5s a druga na /u) 

Edited by MisieQxQ
info 5s /u
  • Haha 1

Nie ackeptujemy na serwerze kolesiostwa. Jeżeli przegina pół serwera to ma być zbanowane pół serwera. Jeżeli jedna osoba to leci jedna osoba. Każdy ma być traktowany tak samo! 

@ w poszukiwaniu stylu jeżeli uznałeś, że Misiek przegiął i zasługuje na bana, dlaczego inne osoby, które również przegieły tego bana nie otrzymały? To, że ktoś jest płci żeńskiej nie znaczy, że należą mu się jakieś ulgi. 

Traktuj wszystkich jednakowo. 

To już kolejna uwaga z mojej strony... 

Skargę przyjmuję. 

• Lubię to! 2
  • Super! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga została ponownie otwarta przez moderatora lub administratora.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Dzięki! 1

witam . ban odemnie poszedl na mikro i na chat na 1 dzien z uwagi na coraz podlejsze zachowanie z twojej strony i to nie tylko dzisiejszego dnia ale juz od kilku dni. tekst do dziewczyny ze " daje dupy przy schodach " to nawet odrobine nie jest smieszne .  ironiczne uwagi od kilku dni kierowane do innych graczy jakbys ty byl tu jakims pro kozakiem . nie kolego nie jestes.  i nie bylo tu zadnego kolesiowania sie z innymi ale najzwyczajniej w swiecie zaczala cie ponosic kolego fantazje . ja wiem za co i kogo banuje . ciebie dzis uprzedzilem zebys wzial na wstrzymanie . twoje dowcipy sa coraz mniej smaczne . i to czy ktos sie pokapujew twoim specyficznym poczuciu humoru od jakiegos czasu czy nie to malo istotne . jeste,m na tyle inteligentnym facetem ze potrafie rozroznic smieszny zart od szpileczki wbijanej co chwile komus na serwerze.  

wycinek konsoli wyrwany z kontekstu . nie od dzis grasz z nami i powinienes sie zorientowac czy na prosby innych daje bany czy nie. jakbys nie zauwazyl przyjacielu to wiekszosc z was tu mogla by mi tato mowicc jakby mi z pierwsza dziewczyna wyszlo . gra sie z kazdym tutaj super ale jakiegos speccjalnego kolegowania sie z nikim do dzis nie szukalem ani flaszki z nikim tu nie pilem . 

a tak przy okazji  gratuluje kregoslupa moralnego .   sam prowokujesz takie zachowania dziwnymi tekstami a pozniej sie tu uzalasz ze jestes poklrzywdzony w tym zajsciu .    ciekawe jak sie czuje ta dziwczyna z ktorej robisz to co robisz nie myslac co piszesz ????

chyba tez powinna skarge napisac

• Lubię to! 3
21 minut temu, w poszukiwaniu stylu napisał:

witam . ban odemnie poszedl na mikro i na chat na 1 dzien z uwagi na coraz podlejsze zachowanie z twojej strony i to nie tylko dzisiejszego dnia ale juz od kilku dni. tekst do dziewczyny ze " daje dupy przy schodach " to nawet odrobine nie jest smieszne .  ironiczne uwagi od kilku dni kierowane do innych graczy jakbys ty byl tu jakims pro kozakiem . nie kolego nie jestes.  i nie bylo tu zadnego kolesiowania sie z innymi ale najzwyczajniej w swiecie zaczala cie ponosic kolego fantazje . ja wiem za co i kogo banuje . ciebie dzis uprzedzilem zebys wzial na wstrzymanie . twoje dowcipy sa coraz mniej smaczne . i to czy ktos sie pokapujew twoim specyficznym poczuciu humoru od jakiegos czasu czy nie to malo istotne . jeste,m na tyle inteligentnym facetem ze potrafie rozroznic smieszny zart od szpileczki wbijanej co chwile komus na serwerze.  

wycinek konsoli wyrwany z kontekstu . nie od dzis grasz z nami i powinienes sie zorientowac czy na prosby innych daje bany czy nie. jakbys nie zauwazyl przyjacielu to wiekszosc z was tu mogla by mi tato mowicc jakby mi z pierwsza dziewczyna wyszlo . gra sie z kazdym tutaj super ale jakiegos speccjalnego kolegowania sie z nikim do dzis nie szukalem ani flaszki z nikim tu nie pilem . 

Czyli nie przeczytałeś do końca. 

1. Napisałem że "dała dupy przy schodach" ale także od razu na początku rozjaśniłem o co mi chodziło, + docinki w stronę innych graczy były tak samo jak ich w moje nie siedzisz na serwerze 24/7 🙂  i takie docinki są normą, czasami z frustracji czasami z żartu 😛 (+ odpowiadałem na wasze pytanie " a co zrobiła " wytłumaczyłem na początku next mapy o co mi chodziło).

2. całokształt odnosi się nie tylko do ciebie i bany poszły na prośbę nie wiem czy od ciebie czy od twojego kolegi po fachu, ale poszły i to dwa jeden na tydzień o ile się nie mylę a drugi na dzień. 

3. Początek tekstu:

NO ja rozumiem że ban słuszny, ale tutaj się rozchodzi o skargę

Więc jak sam widzisz nie mówiłem że jestem niewinny wręcz przeciwnie. 

4. Tekst też był pisany odnośnie innych administratorów stąd uogólniłem parę rzeczy i za twojej obecności też się tak zdarzało. (z resztą przed chwilą też był afk i admin i nikt nic z tym nie zrobił).

5. Wycinki z konsoli nie są wyrwane z kontekstu a jeśli tak to od teraz będę kopiował zawartość bardzoooo długą na "pamiątkę" 🙂 

wycinki są po to żeby:

a) Nie dodawać zbędnej treści czyli np. jak ktoś rzuca granat albo jak jest cisza na czacie.

b) podaje się np. przykład zachowania admina gracza. 

6. Humor rzecz specyficzna, ale uwagę też można zwrócić 😜 

7. Wiele ludzi przegina i to od dłuższego czasu a administracja śpi i jakoś nikt ich nie upomina ani nic. 

a przykład z Klaudia jest dobrym przykładem pracy skoro wiesz za co mnie zbanowałeś to chce wiedzieć za co NIE zbanowałeś Klaudii? a kulturę to ona miała na poziomie? bo wydaję mi się że wręcz przeciwnie jeszcze naskoczyła na kogoś od was za słowa "ale spokojnie" to się rzuciła z pianą że "nikt nie będzie jej rozkazywać". To ta wasza rzetelna praca administracji? i nie mów ze to w żartach bo była ostro wkurzona bo jeszcze przez następne kilka rund klnęła jak dedała. 

1 nie kolego   zaczales to prostowac po tym jak ci zwrocilem uwage ze przeginasz

2  nie siedze ciagle na spekcie zeby kazdego afk widziec od tego masz u@ 

3 ty nie podajesz na u@ zachowan innych graczy  co najwyzej ze ktos lami i ze trzeba go wywalic

4 twoj humor nie jest nazbyt przyjemny i malo oczywisty dla wiekszosci graczy

5 dokrecasz srubke co chwile komus na serwie dziwnymi tekstami po cyzm udajesz glupka i pleciesz trzy po trzy ze cie zle zrozumieli

6 grasz z nami codziennie i JA tez gram i widze co robisz od kilku dni

7  uwage ci zwrocilem 

Jeśli macie sobie jeszcze coś do powiedzenia to możecie iść na pw. Temat zamykam. Koniec tej spiny 🙂

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...