Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Wstęp Czy zapoznałeś się z regulaminem?:  Tak, jak najbardziej, w sumie przeczytałem regulamin w momencie pisania podania. Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Tak. Czy akceptujesz zawarte

Widuje Cię często na serwerze,samo GT mówi za siebie,nie widzialem żebys sprawiał problemy,kultura tez raczej w normie,jestem na TAK.

Ja jestem na tak +wymagania +gt +kulturalny na serwerze   

Wstęp
Czy zapoznałeś się z regulaminem? Tak, jak najbardziej, w sumie przeczytałem regulamin w momencie pisania podania.
Czy rozumiesz jego prawa; zakazy; nakazy?: Tak.
Czy akceptujesz zawarte w nim przepisy?: Tak.

Czy spełniasz wszystkie wymagania?: Wydaje mi się że tak, lecz nie mi to oceniać.

Rozpoznanie
Doświadczenie: Około 10 lat gry, mixy, esl, własna sieć serwerów( dawno dawno temu) .
Dlaczego Ty?: Wiem, że to ciężki zawód, ale i pomoc dla graczy. Gdy widzę jak jest 20 osób na serwerze i nagle wbija hax, połowa serwera wychodzi, a wszyscy chcemy aby ta sieć zwiększała swój zasięg. Ostatnio coraz częściej się zdarza że, hax non stop wchodzi.
Co chciałbyś wprowadzić?: Na pewno plugin banujący graczy zmieniających IP, lub plugin wyłączający im grę pamietam że coś takiego było.
Byłeś kiedyś banowany? (sprawdź w AMXBans): Nie, nie byłem.

Dane Podstawowe
Imię: Stanisław

Dane Techniczne
Nick na serwerze: De0
Ilość przegranych (link do GT) :https://www.gametracker.com/player/De0/dd2.cskatowice.com:27015/
Mikrofon: Tak.
Składka: Tak.
Twoje SteamID: STEAM_0:0:162034708
Kontakt: PW, lub Steam.

Edited by de0
  • Lubię to! 2
  • Dzięki! 1

Widuje Cię często na serwerze,samo GT mówi za siebie,nie widzialem żebys sprawiał problemy,kultura tez raczej w normie,jestem na TAK.

• Lubię to! 1

Ja jestem na tak

+wymagania

+gt

+kulturalny na serwerze 

• Lubię to! 1

Moje tak też masz. Powody wyżej, nie mam zastrzeżeń. 🙂

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...