Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jak dla mnie git zostalo ci jeszcze 300 gdzie trzeba wliczyc kuriera ,paczkomat albo odebrac na miejscu. Nie wiem jak z stock'owym chlodzeniem z amd czy daje rade wiec jakbys  chcial to mozesz ch

Sprzedam swojego lapka ci za 2000 zł jak chcesz

Siema, Tak zastanawiam się ostatnio nad wymianą podzespołów w moim staruszku, nawet wybrałem wstępnie części, ale pomyślałem, że zapytam jeszcze forumowych ekspertów może ktoś coś jeszcze doradz

Siema,

Tak zastanawiam się ostatnio nad wymianą podzespołów w moim staruszku, nawet wybrałem wstępnie części, ale pomyślałem, że zapytam jeszcze forumowych ekspertów :D może ktoś coś jeszcze doradzi :D

Bardziej mi zależy na sprzęcie, który pozwoli mi na wielozadaniowość (dużo otwartych rzeczy jednocześnie) niż typowo pod gierki. Nie potrzebuje też obudowy, zasilacza i karty graficznej (wykorzystam to co mam). Tym bardziej, że nie potrzebuje grać w topowe gierki w ultra a i ceny kart to teraz jakaś masakra XD

CPU: AMD Ryzen 7 3700X ~ 1400zł

RAM: G.SKILL RipjawsV 16GB Black ~ 350zł

MOBO: Gigabyte B550 AORUS ELITE V2 ~ 600zł

DYSK: Samsung 970 Evo Plus M.2 500GB ~ 350zł

Budżet do 3k.

• Lubię to! 1

Sprzedam swojego lapka ci za 2000 zł jak chcesz

• Haha 1
  • Zmieszany 1
By Ogen Dogen,

Interes życia

Jak dla mnie git zostalo ci jeszcze 300 gdzie trzeba wliczyc kuriera ,paczkomat albo odebrac na miejscu. Nie wiem jak z stock'owym chlodzeniem z amd czy daje rade wiec jakbys 

chcial to mozesz chlodzenie CPU silentium kupic. Tez zworc uwage na opis prodoktow np przy pamieciach ram bo czasami sa bledne opisy 

tyle ode mnie :D

• Lubię to! 2

Taki lub jak Ci na mess pisałem i7-10700f + msi mpg z490 gaming plus, procek 1169 kosztuje, a płyta 799, no i dobrze byłoby dokupić chłodzenie do procka np. Silentiuma, fera albo spartan. 

• Lubię to! 1

Tak się zastanawiam, a co z grafiką oraz zasilaczem ?

Edited by de0
W dniu 23.02.2021 o 11:29, relax napisał:

Taki lub jak Ci na mess pisałem i7-10700f + msi mpg z490 gaming plus, procek 1169 kosztuje, a płyta 799, no i dobrze byłoby dokupić chłodzenie do procka np. Silentiuma, fera albo spartan. 

Intel aktualnie jest tani, lecz dobre mobo pod intela już niestety nie. W zasadzie skoro nie zamierza grać w sumie to czy wybierze i7 bądź R7 to raczej i tak będzie zadowolony, bo powoli granica pomiędzy intelem a AMD zaczyna się zacierać odnośnie renderingu czy nawet wydajności w grach. PS. Jak już bierzesz pamięć RAM to ja bym już wziął 32GB w sumie XD O kartach graficznych się nie wypowiem wiadomo co się dzieje z "kryptowalutami" itd. A teraz pytanko... jaki masz zasilacz dokładnie? @ Ogen Dogen

10 godzin temu, Smarkuuu napisał:

Intel aktualnie jest tani, lecz dobre mobo pod intela już niestety nie. W zasadzie skoro nie zamierza grać w sumie to czy wybierze i7 bądź R7 to raczej i tak będzie zadowolony, bo powoli granica pomiędzy intelem a AMD zaczyna się zacierać odnośnie renderingu czy nawet wydajności w grach. PS. Jak już bierzesz pamięć RAM to ja bym już wziął 32GB w sumie XD O kartach graficznych się nie wypowiem wiadomo co się dzieje z "kryptowalutami" itd. A teraz pytanko... jaki masz zasilacz dokładnie? @ Ogen Dogen

Trochę spóźnione, bo dzisiaj przyszło zamówienie :P

beQuiet 550W. Zasilacz radzi sobie, tylko niski certyfikat sprawności ma :/ 80 Plus

• Super! 1
  • 3 months later...

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat przedawniony.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...