Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 14
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Hej hej A co byście powiedzieli na małą bitkę z okazji zajączka? W sensie chodzi mi o zorganizownie turnieju gracze kontra admini na przykład albo ogólnie team vs team gdzie żeby się zgłosić trz

Turniej 5vs5 na PB jak i na ostrej jest dobrym rozwiazaniem, lecz żeby było troche oporu przydałoby sie pare druzyn a graczy troche brakuje :(( Moja propozycja jest taka, żeby zorganizować kolejn

Fajny pomysł z tym 2 vs 2 ostra, pb, biznes, lecz nagrody powinny być lepsze np. Kolacja z @ Dzaastine, lub łubudubu z @ KaZiu :]

Hej hej :D

A co byście powiedzieli na małą bitkę z okazji zajączka? W sensie chodzi mi o zorganizownie turnieju gracze kontra admini na przykład albo ogólnie team vs team gdzie żeby się zgłosić trzeba mieć zebranych ludzi + tam nie wiem z dwóch rezerwowych w razie czego. Oczywiście z nagrodami.. Na przykład vipami na jakiś czas tak jak za topke 

• Lubię to! 3
  • Super! 1
  • Yuuki. changed the title to Hunger games

A nie myśleliście o takim DM typowym każdy na każdego? xDD

9 godzin temu, Yuuki. napisał:

A co byście powiedzieli na małą bitkę z okazji zajączka? W sensie chodzi mi o zorganizownie turnieju gracze kontra admini na przykład albo ogólnie team vs team gdzie żeby się zgłosić trzeba mieć zebranych ludzi + tam nie wiem z dwóch rezerwowych w razie czego. Oczywiście z nagrodami.. Na przykład vipami na jakiś czas tak jak za topke 

Z okazji zajączka? Kochana jesteś normalnie :D

Typowy deathmatch jest IMO najlepszym rozwiązaniem 😍

Turniej 5vs5 na PB jak i na ostrej jest dobrym rozwiazaniem, lecz żeby było troche oporu przydałoby sie pare druzyn a graczy troche brakuje :((

Moja propozycja jest taka, żeby zorganizować kolejny ( bo kiedyś chyba był) turniej 2vs2 można sie fajnie pobawić bedzie pare drużyn wiele meczy i wtedy okaże sie które duo jest najlepsze (czytaj: najbardziej sie spocilo lub najwiecej aliasow ma nasrane)

i jakieś ciekawe nagrody, żeby kogoś przekonało :D

Oczywiście @ Yuuki. pomysł bardzo dobry ❤️ 

• Lubię to! 2
  • Super! 1

Generalnie to w planach jest coś w rodzaju "trójboju", aby zintegrować trochę graczy i administrację. 3 gry: 1.6, csgo i coś lekkiego np. Biznes. Turniej byłby 2vs2. Będzie jakiś sensowny system punktowy. No i jakieś sensowniejsze nagrody też są "przemysliwane"

By (1)`SzYMI -.^,

Mi cs:go nie działa :(

20 godzin temu, Yuuki. napisał:

Pomysł mega!:) @ zajączek zagładyczym zasłużyłeś?xd

A tak serio to pomysł naprawdę najs ale pewnie nie byloby  komu się tym zająć:p

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Ten pomysł można by wprowadzić ogólnie, 2vs2 lub 5vs5, mapy turniejowe. Byłbym nawet chętny do wzięcia udziału, a nawet z 50 zł wpłacić na taki event.

Pomysł dobry a serwer prywatny nie jest drogi, wystarczyłoby zebrać osoby chętne, pomieszać je w drużyny 2vs2(Tutaj oczywiście raczej mapy turniejowe odpadają), 5vs5 i jazda. Tym bardziej jak napisał TOKSYNA niżej, serwer jest więc można zorganizować taki turniej w 2 wersjach, PB oraz MIX. 

Edited by de0
By TOKSYNA,

Serwer mixowy mamy na PB więc po problemie;) kod wyłączyć się da więc i to i to można grać.

bardzo fajny pomysł, nawet można stworzyć skromne forumowe 1v1 w jakąś grę, GO czy 1.6.

"darmowe" nagrody do zgarnięcia zawsze przygarne ❤️ swietny pomysl