Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick: MichuPro Nick admina/gracza: @ Lexy95 Steam_id admina/gracza: "Zającowa" 751 STEAM_0:0:40173858  13 55:57   14    4 Serwer: Paintball Mapa: fy_snow Data i godzina: 14:20-14.45 Opisz sytuacj

Ja tutaj tylko powiem  michu pij mniej redbuli bo odleciałes 😊

Kobieto umiesz czytać ? Pisałem też o afku neymaroff nic nie robiłaś i się nie wypowiedziałaś a po zatym to śmiech to jest z cb.

Twój nick: MichuPro
Nick admina/gracza: @ Lexy95
Steam_id admina/gracza: "Zającowa" 751 STEAM_0:0:40173858  13 55:57   14    4
Serwer: Paintball
Mapa: fy_snow
Data i godzina: 14:20-14.45
Opisz sytuację/zdarzenie:   Gość był afk napisałem do niej "u@ neymar afk" nic z tym nie zrobiła , piszę do niej "u@ ogarnij tego gigakoxa bo to cheater na wh" też z tym nic nie zrobiła pisze do niej na steamie nic u@ też nic mówie do niej "czemu nic nie robi" ona mówi "michu weź już bądź cicho bo muta zaraz dostaniesz" ja mówię " to dawaj" (specjalnie powiedziałem)
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): [04:57]
MichuPro | CSkatowice.com:
    wez gigakoxa ogarnij wh latal wczesniej
    pisze ci u@ ze neymar afk a ty nic 

tu mam dowód jak napisałem do niej żeby go banaowała ->     https://megawrzuta.pl/download/15218bff197baf35a637981177516715.html

Sorki ale dopowiem się coś od siebie : Jak ja byłem adminem ,  @ dymeek  pisał mi np . kto był afk itp (może potwierdzić) ja sprawdzałem i wykonywałem zgłoszenie tu nic żadnej odpowiedzi nic. Rozpatrzcie sprawę nie wiem co ona robi na tych flagach ale  to już nie mój interes tyle ode mnie dziękuję za przeczytanie i miłego dnia nocy wieczoru zależy kiedy to kto czyta tyle ode mnie . Wypowiedzieć się możę : @ dymeek , @ Lexy95, @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall   .                                                                                                                    Pozdrawia MichuPro

• Ja pierd*le 5
  • Haha 1

Uprzedzam, w temacie mogą się tylko wypowiadać osoby związane ze skargą 🙂

Przecież to jest śmiech na sali... 

link do demka : http://o27a.hltv.org.pl/srv50774/HLTV-2102201421-fy_snow.dem.zip

10:20 - wchodzi wcelowany w resp CT jak każdy kto rashuje na fy_snow

10:27 - strzela w wybiegającego CT (JAK KAŻDY KTO GRA NA TEJ MAPIE)

10:39 - słyszy iwidzi strzały z prawej strony (wychodzi wcelowany i fartem zabija 2 graczy przy czym sam ginie)

11:40 celuje w lewo bo widzi kulki (mija się z przeciwnikiem obaj giną)

12:00 widzi skąd leci granat - spodziewa się przeciwnika z tej strony

12:03 strzela do przeciwnika (KTÓREGO SIĘ SPODZIEWAŁ, obaj giną)

Mam dalej rozpisywać? czy zakończymy tą karuzelę śmiechu? i spamu Michała?

@GAMINGwithMichu"Key-Drop.pl", nie będę się z Tobą kłócić... Nie rozumiesz, że robisz tylko spam? nie piszesz nic przydatnego, to, że ktoś był AFK  na małej mapie, gdzie runda trwa kilkanaście sekund, przyznaję, mój błąd, nie zauważyłam (grałam) + Nie da się czytać Twoich wszystkich wiadomności CAŁY CZAS bo spamujesz czymś bezsensownym. Naucz się rozmawiać z ludźmi, bo teraz nie da się z Tobą wytrzymać dłużej niż kilkanaście minut bez nerwów.... Wbijasz na tsa - męczysz dupę.. wbijasz do gry robisz to samo... tyle ode mnie.

// EDIT @GAMINGwithMichu"Key-Drop.pl"co @ dymeekma do dodania w tej sprawie?

Edited by Lexy95

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...