Jump to content

cs 1.6 IRYTUJESZ MNIE JUZ

Recommended Posts

• Cała zawartość 12
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

XDDDDDDDDDD Co maja strefy do przyspieszaczy wtf ktos sie nauczyl to uzywa tak samo z tymi sgsami ale to mozna jakos przebolec  To moze wprowadzcie zakaz jeanego double jumpowania  Po c

@ dymeek ja Ci to wytłumaczę .. Wszyscy "rolkarze"  graja tutaj… bo na każdej innej sieci jest ban bez możliwości odwołania nawet 😉   Skoro jeden z drugim się tego wyuczył dodaj filmik konfi

Z tymi celami mapy to wiadomo ze zawsze będą gracze którzy wykonują i nie, zazwyczaj staramy się przypominać ale nie ma tez co spamować co rundę bindem z celami chyba ze ktoś ciagle ich nie wykonuje c

Twój nick: dymacz
Nick admina/gracza: Krzysiek Aka Mlody
Steam_id admina/gracza: macie 
Serwer: pb
Mapa: kabul
Data i godzina: 20:05
Opisz sytuację/zdarzenie: 
Gość jest smieszny napisałem typowi, że ma CELE do robienia bo ma 10 sekund a on idzie na shifcie po pake 
a typ mi odpisuje
" ty to zaraz bana dostaniesz za przyspieszacze"
O ile wiem drogi kolego to strefy na spadochronie sa legalne
Tak samo twój admin to nie jest zaden jeany immunitet i CELE tez masz do wykonywania
a chwile pozniej kickujesz typa ktory biegl z bomba XD :)) 

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): demko jest sobie zobaczycie
Edited by dymeek

@ relax w ostatniej jego skardze na mnie wyjaśniałem to.

• Zakaz używania na początku rundy (do czasu 1:45) skryptów, wspomagaczy, BH, SG, SGS itp. umożliwiających szybkie raszowanie.

Zapewne o to adminowi chodziło. Ale poczekajmy na opiekunów, pozwolę sobie również oznaczyć admina banującego

Tym się kierowałem.

Jeżeli chodzi o akcje z celami to już tłumaczę.

Fakt może i zostało mi parę sekund do końca i nie plantowałem paki (ale nie zwracałem uwagi na to ile zostało czasu). A w next rundzie gościu wyłapał kicka, ponieważ dałem parę razy info o Celach. Gość stanął przy bs'ie i zmieniał z kosy na HE, z HE na kosę, po czym wyciągnął pake, ale mimo to nie plantował.

PS. Jeżeli coś się zmieniło w stosunku do przyśpieszania ruchu do 1:45 to proszę o info (w poprzedniej skardze @ KILER TY GO KILIMnapisał, żebym najpierw kickował, ale gracza, który gra tutaj dosyć długo i ma rangę BL to chyba się nie tyczy (takie moje zdanie). Jeżeli OP mają jakieś zastrzeżenia to proszę dać mi upomnienie/zabrać adma czy co tam chcecie. Jak mam podejrzenia, że ktoś nie stosuje się do regulaminu to będę taką osobę karać.

Z tymi celami mapy to wiadomo ze zawsze będą gracze którzy wykonują i nie, zazwyczaj staramy się przypominać ale nie ma tez co spamować co rundę bindem z celami chyba ze ktoś ciagle ich nie wykonuje celowo to wtedy wiadomo (kick/ban) ale jeżeli ktoś nie ogarnia lub nie zna języka to można przymrużyć oko raz czy dwa😉

Co do tych wszystkich przyspieszaczy ! Są one i zakazane ze spadochronem jak i bez spadochronu i w innych sytuacjach tez nie ma takiego czegoś jak obejście regulaminu sposobem na spadochron (dzisiaj będzie dopisek w regulaminie o spadochronie). Wiec do 1:45 jest zakaz. 

Mysle ze to prosto wyjaśniłem, pozdro 💪🏻😉 @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall @ [CS 1.6] Admin PaintBall

• Lubię to! 2
  • Ja pierd*le 1

XDDDDDDDDDD

Co maja strefy do przyspieszaczy wtf ktos sie nauczyl to uzywa tak samo z tymi sgsami ale to mozna jakos przebolec 

To moze wprowadzcie zakaz jeanego double jumpowania 

Po co jest spadochron na serwerze skoro nie mozna go nawet normalnie uzyc gdy ktos sie nauczyl

Tak samo dodajcie w regulaminku waszym co zmieniacie pod grajacych botow ze nie mozna uzywac double jumpa i kwita

Vipy moga wszystko my mozemy UJA 

@ Peel szkoda, że zwykłym graczom nie daja frajdy z gry bo placz ze lata za szybko 😛

@ KaZiu :]Filmik juz nagralem nie widze problemu to nagrać jesli dasz mi 4 kamerki to ci nagram w tym momencie z podgladem na cfg i wszystkimi  procesami XD

Jak ci przeszkadzaja moje notki to niech mi je zabiora :))

Edited by dymeek
  • Lubię to! 4
By Ogen Dogen,

już to tłumaczyłem - jak ci nie odpowiadają nasze zasady to nikt cię tutaj nie trzyma

W skrócie - żeby wszyscy mieli równy start, a VIP na serwerze, jak wiadomo, MUSI mieć do zaoferowania coś co da ludziom przewagę i przy tym frajdę.

@ dymeekAbonamentu za grę na tym serwerze nie płacisz, grasz za free, więc trzeba się dostosować do narzuconych przez Opiekunów zasad. Możliwość gonienia i tak została jedynie ograniczona, a nie całkowicie zabroniona.

Co do vipa - są z tego dodatkowe pieniądze na utrzymanie serwera, tego tłumaczyć nie muszę, bo to proste.

• Lubię to! 2
  • Super! 1
  • relax locked this topic

@ dymeek weź chłopcze bo dobrze mamie za cycka nie podziękowałes a się nosisz jak nwm kto jest zakaz to ze nie było dopisane to nasz błąd ale będzie dopisane. Trochę więcej pokory dzieciaku! Nie zapomnij o odrobieniu lekcji. Pozdro 🤫

• Przykro mi 1
By dymeek,

Juz pocisnales 14 letniemu dzieciakowi w internecie? Twoje ego ci wzroslo? brawo i sie juz nie pultaj Wasz bląd, ban bezpodstawny :D dzieki ^^

• DavidM unlocked this topic

@ dymeek ja Ci to wytłumaczę ..

Wszyscy "rolkarze"  graja tutaj… bo na każdej innej sieci jest ban bez możliwości odwołania nawet 😉  

Skoro jeden z drugim się tego wyuczył dodaj filmik konfing+klawiatura+mysz+monitor z 4 kamerek na raz, bo inaczej to nie wiem jak udowodnić, że jest to naprawdę w 100% wyuczone ;/  Pierdzielenie, że ten gra tyle lat w cs i się nauczył tego 😛  ps. bez obrazy Dymek, ale gram w cs od czasu jak Ciebie na świecie nie było i dalej jestem pizda w to i będę xD 

Regulamin jest taki, a nie inny… jak się komuś nie podoba niech idzie na inny serew, a gwarantuje, że wróci po kilku dniach, bo będzie bez ub.

Jeszcze zwrócę uwagę, że BL dostałeś żeby pomagać przy rozpisywaniu demek 🙂 a nie dodawaniu durnowatej notki każdemu do postu.

• Lubię to! 2
  • Dzięki! 1
  • Przykro mi 1

Tak jak pisał @ PeelVip ma wspierać finansowo serwer, a za tym idą korzyści dla takich graczy, bo kto kupi Vip'a bez dodatków?

Vip jak sama nazwa wskazuje ma dodatkowe funkcje (np. na CDA.pl ma filmy premium).

Nie pamiętam kto, ale ktoś z wyższej administracji pisał nawet do vegaza, że jak wywali kasę na co miesięczne opłacenie serwa to usunie Vip'owi 2x skok i zrobi serwer "pod niego".

• Lubię to! 1
By KILER TY GO KILIM,

Podpinam się pod tym 100euro miesięcznie i nie widzę problemu 😇

Widze, że juz powoli odbiegamy od tematu.. W skardze nie chodzi o temat VIP`a (to tak przy okazji) a o bezpodstawnego bana, więc drogi OPIEKUN powinien ja przyjać i zamknąc temat bo ban jest BEZPODSTAWNY

Nie ma czegoś w regulaminie czyli jest dozwolone i koniec KROPKA!

@ [CS 1.6] Opiekun PaintBall jak podejmujecie decyzje odnośnie skargi to zamknijcie temat i koniec, a nie ciągnięcie dalej bez sensu. Zamykam temat, a wy użyjcie szablonu przyjęte/odrzucone.

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• Lubię to! 1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...