Jump to content

cs 1.6 Jestem ciekawy za co :D

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Jeśli mogę to się wypowiem. @ mefuuss Nie znam akurat tej  sytuacji, ale ostatnio jak byłem na serwerze i rozmawiałem z tobą na Voice Admin. To tłumaczyłem ci co i jak i za co banować graczy, ale

To jak @ PorannyJeffrey sie wypowiedzial to i ja sie wypowiem bo szkoda zakladac nowego tematu To w sumie nie pierwsza pochopna decyzja podjęta przez owego admina. Z tego co wiem tak jak napisał

Twój nick: Darien Nick admina/gracza: meffus Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:47864589 Serwer: PaintBall Mapa: de_tuscan Data i godzina: jakieś 10-15 minut temu Opisz sytuację/zdarzenie: Wchodzę na

Twój nick: Darien
Nick admina/gracza: meffus 
Steam_id admina/gracza: STEAM_0:1:47864589
Serwer: PaintBall
Mapa: de_tuscan
Data i godzina: jakieś 10-15 minut temu
Opisz sytuację/zdarzenie: Wchodzę na serwer , jestem po stronie tt , zaczyna się runda ,strzelam , zabijam kogoś , potem cofam bo nie mam ammo i spamuje glockiem, 
po kilku sekundach dostaje bana, pytam się za co czy może admin po prostu nie wie do czego służy amx.

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: meffus
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cskatowice.com
[AMXBans] Powod: ' blokowanie kulkami'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:47864589'
[AMXBans] Twoje IP: '37.30.18.30'
[AMXBans] ===============================================

http://o27a.hltv.org.pl/srv50774/HLTV-2102171636-de_tuscan.dem.zip

Owszem na początku mapy byłem po ct i sobie strzelałem czy uderzałem z noża w  hA PolaKo ale żadnej skargi nic nie było bo często tak robimy , wyszedłem z serwera , wchodzę na koniec mapy i ban.

Wiem że ban się skończył ale czekam na jakieś wyjaśnienie bo to nie pierwszy raz gdy admin ma do mnie jakieś "ale".

Kilka dni temu grając na de_kabul po stronie ct, dowiedziałem się że bronienie bs to kampienie ,byłem w tym miejscu na zrzucie ekranu gdzie idealnie widać przejście na bombsite: 

https://i.imgur.com/DPKPcM2.jpg

Miłego dnia 😆

• Dzięki! 1

Jeśli mogę to się wypowiem. @ mefuuss

Nie znam akurat tej  sytuacji, ale ostatnio jak byłem na serwerze i rozmawiałem z tobą na Voice Admin. To tłumaczyłem ci co i jak i za co banować graczy, ale ty zaś swoje. Byłem przy sytuacji gdzie upominałeś gracza za  rzekome kampienie. To było na mapie de_kabul z tym ze gracz pilnował bs'a bo był po stronie CT, a ty go slay'owałeś. Mordo moim zdaniem musisz sobie doszlifować troszkę wiedzę. Bo widzę że kiepsko u ciebie ze znajomością zasad panujących na serwerze PB. Oczywiście bez urazy, ale no pisze to bo bylem przy dwóch sytuacjach gdzie nie miałeś racji, a szedłeś uparcie za swoim. 

• Lubię to! 6
  • Super! 1

To jak @ PorannyJeffrey sie wypowiedzial to i ja sie wypowiem bo szkoda zakladac nowego tematu

To w sumie nie pierwsza pochopna decyzja podjęta przez owego admina. Z tego co wiem tak jak napisał kolega wyżej CT może kampić. 

BUGOWANIE BRAMY (dust2) tak samo tlumaczyłem (nie tylko ja w sumie)  adminowi, że nie istnieje takie coś jak bb po stronie antyterrorystów lecz admin i tak wlepial bany po kolei gdzie wybanowal pol serwera.

Nalezy pamiętać, że błędy zdarzają sie każdemu. Jesteśmy po prostu ludzmi i kazdy ma prawo do pomyłki, lecz trzeba to poprawić 😛  

Widać tutaj gołym okiem, że Darien wchodzi na serwer pod koniec mapy i dostaje bana tak naprawde nic nie robiąc, więc decyzja juz należy do  @ [CS 1.6] Opiekun PaintBall

• Lubię to! 3
  • Super! 1

Temat nie tyczy się całokształtu admina i oceny jego adminowania, tylko danej sytuacji, jeżeli macie jakiś problem z nim, to zapraszam do napisania zbiorowej skargi. 

• Przykro mi 1
By relax,

Następny post nie mający nic wspólnego z daną sytuacją że skargi będzie odpowiednio nagradzany.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...