Skocz do zawartości

    Zamknięty #74 Szybka Szóstka -> Poranny Jeffrey


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Hej, dzisiaj na sześć szybkich pytań odpowiedział mi @ PorannyJeffrey Zapraszam do czytania!   ????????????    Zacznijmy od pytania: Kim jesteś? Jestem człowiekiem ? m

    @ PorannyJeffrey Krotko ,zwiezle i na temat ?   @ Luxyrie Dobra robota +1 ?

    Ta zieleń i koniczynka komponują się w tym temacie. @ LuxyrieZdolna ty pedauko moja ??

    1hgaj94.png

     

    Hej, dzisiaj na sześć szybkich pytań odpowiedział mi @ PorannyJeffrey

    Zapraszam do czytania!

     

    ????????????

     

     Zacznijmy od pytania: Kim jesteś?


    Jestem człowiekiem ? mam 24 lata. Jestem ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Zuzanny i Stasia ❤️

     

     Jak ma wyglądać twoje życie za 5 lat? Czy masz plan, aby tam dotrzeć?


    Jak ma wyglądać, na tą chwilę nie wiem. Nie zaglądam tak daleko w przyszłość, ponieważ wszystko może się zdarzyć. Na pewno za 5 lat będę starszy o pięć lat ? Nie planuje nic, poza tym aby żyć w jakiś standardach i dawać przykład swoim dzieciom, by im nic nie brakowało.

     

     Co nauczyła Cię ostatnia porażka w drodze do Twojego celu? Czego dowiedziałeś się o sobie?


    Ostatnia porażka nauczyła mnie tego, że nie warto mieszać się w coś, co nie dotyczy bezpośrednio mojej osoby. Dowiedziałem się w ten sposób, że wierzę w praktycznie wszystko, co ktoś mi powie. 
     

     Jeśli otrzymałbyś wystarczającą ilość pieniędzy, aby nigdy więcej nie trzeba było pracować, co byś robił? Jak byś wykorzystywał czas?


    U mnie nie ma takiego czegoś, że bym nie musiał pracować. Pieniądze są potrzebne, ale nie zastąpią ci straconego czasu wiadomo, ale gdybym miał taką opcję to na pewno większą cześć pieniędzy oddał bym dzieciom, a resztę zainwestował. Co do wolnego czasu to zapewne spędził bym go z rodziną. 

     

     Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?


    Najważniejsze być sobą, bo chyba to nas najbardziej wyróżnia wśród wszystkich. 
    Nie kłamać i być indywidualistą. Ogólnie w moim słowniku nie ma takiego słowa jak "ideał" po prostu każdy jest sobą na swój sposób.

     

     Gdybyś musiał się przenieść do innego kraju niż zawsze żyłeś, gdzie byś się przeprowadził i dlaczego?

     

    Przeprowadził bym się do Danii dokładnie do stolicy Danii. Dlaczego?  Po prostu pracuje tutaj. ?

     

    ????????????

    • Lubię to! (+1) 4
    • Super! (+1) 3
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!