Jump to content

blacklisted To nie żart, k4t na BLa

Recommended Posts

• Cała zawartość 13
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Powiem tak, nie obraź się ale ja do cb nic nie mam ale jestem na nie, dlaczego? Dostałeś bana za wyzywanie tak wiem że to stare dzieje ale nie wiem jak będziesz miał range bl to czy nie będziesz dalej

Nick: dymeek Staż w CS: gdzies okolo 5 lat Umiejętność rozpoznawania cheatera: Jak najbardziej Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Tak Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): Nie Czy spełniasz wymagania

Admina nie dostaniesz przez wiek przynajmniej na poczatku, ale jak dalej pomimo tego chcesz pomagać to @ shox sprawdź kolegę.

Nick: dymeek
Staż w CS: gdzies okolo 5 lat
Umiejętność rozpoznawania cheatera: Jak najbardziej
Czy rozpisujesz demka 1.6 ?(T/N): Tak
Czy rozpisujesz demka CSGO ?(T/N): Nie
Czy spełniasz wymagania ?(T/N): Tak
Doświadczenie:  Brak ale szybko sie ucze 
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem cały czas aktywny na forum, sprawdzam demka, które sie tylko pojawiają i sam oceniam czy jest czyste czy nie

Mam chęć do pomocy, a na grze sie troche znam, więc nie bedzie problemu z poprawnym rozpisaniem
Imię: Przemek
Kontakt: steam, fb
Twój SteamID:  STEAM_0 : 0 : 517048480

Wiem, że moge być wysmiany za swój wiek lecz mam do zaoferowania chęć pomocy i oczekuje na wasze zaufanie co do mojej osoby  :D 

• Lubię to! 3

Ja jestem na tak, dymeek nie raz rozpisywał już demka, zna się na tym i ma do tego oko. Chciałabym tylko zaznaczyć że wiek czy opinia jaką posiada na serwerze nic nie znaczy. Liczy się tylko i wyłącznie umiejętność. Połowa osób będzie tutaj na NIE bo dymka po prostu wiele osób nie lubi i chce go "zniszczyć" na serwerze dlatego tyle banów i demek.
Demka lepszych graczy rozpisuje Water, nie oszukujmy się. Reszta sugeruje się zasada dobry gracz = spalony gracz
Weźcie pod uwagę pomoc jaką chce wam nieść 😉

• Lubię to! 1
  • Super! 1
By Dzaastine,

Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Nie każdy kieruje się tą zasadą ;)

Admina nie dostaniesz przez wiek przynajmniej na poczatku, ale jak dalej pomimo tego chcesz pomagać to @ shox sprawdź kolegę.

• Lubię to! 3

Nadaje się jak mało kto! Dobrze gra, potrafi rozpisać demko i nie będzie skazywał na bana kogoś kto po prostu dobrze gra i ma 2 spalone akcje na całą mapę. 🙂

• Lubię to! 1

Wysłałem demo PB, jedyne, które mam w tej chwili pod ręką. 

Edit. Za demko z PB, jestem na TAK. Dobrze wyjaśnione. 

• Lubię to! 2

Rozpisz dobrze demka i będę na tak 🙂 widać, że masz chęci i potencjał. 

Powiem tak, nie obraź się ale ja do cb nic nie mam ale jestem na nie, dlaczego? Dostałeś bana za wyzywanie tak wiem że to stare dzieje ale nie wiem jak będziesz miał range bl to czy nie będziesz dalej wyzywał.. a druga sprawa  to wiek młody trochę jesteś, widzę że dobrze rozpisujesz ale twój charakter nie pasuje na stanowisko BL. 

Tylko się nie obrażaj 😄

• Ja pierd*le 3
  • Haha 2
By (1)`SzYMI -.^,

Co ma wyzywanie do sprawdzania demek. Chłop i tak nie będzie miał admina, a pomoc dodatkowa się przyda. Pojęcie ma? Ma. Tyle wystarczy ;)

Przyjmuję na okres próbny, Odezwij się na steam /id/pogromcsk

• Lubię to! 1

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało zaakceptowane.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...