Skocz do zawartości

    Zamknięty #73 Szybka Szóstka -> DavidM


    Luxi
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    N7BuvUw.png

    Hejka. Dzisiaj udział w szybkiej szóstce wziął @ DavidM.

    Zapraszam do czytania :D 

     

    *********************************************************

     

     Bardzo trudna jest umiejętności opisania własnej osoby. Tym bardziej gdy pomijamy wykształcenie, zawód czy też narodowość. Odpowiedzi są różnorodne. Dlatego zacznijmy standardowo od głównego pytania - Kim jesteś?

     

    Jestem ojcem trójki dzieci, mężem kobiety z którą jestem w związku od 10 lat, a w związku małżeńskim od 3 lat. 

    Jestem również podrywaczem ?

    Czyli jestem sobą w 200%

     

     Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

     

     

    Mój ideał kobiety znajdziecie tu :

     

     

     

     Dla niektórych ludzi pojęcie szczęścia, to pieniądze, super dom, dobre auto, a dla niektórych to zwyczajnie w świecie rodzina, miłość, zdrowie, przyjaciele. Opisz Nam, czym według Ciebie jest szczęście?

     

    Szczęście nie ma granic, człowiek jest tak głupią istotą że zadowala go nawet zrobiona kawa, z rana podana przez drugą osobę prawda? Wtedy jesteśmy szczęśliwi, że ktoś o nas pomyślał. 

    Moje szczęście to Rodzina, dom i konsola ??

    Również największym szczęściem jest dla mnie czas, który mogę spędzić z całą rodziną lub przyjaciółmi w jednym gronie 

     

     Jeśli mógłbyś obejrzeć wszystko, co wydarzyło się w Twoim dotychczasowym życiu, czy byłbyś zadowolony z tego co byś zobaczył?

     

    Jestem katolikiem, więc przyjdzie czas sądu ostatecznego, wtedy na pewno zobaczę wszystko, co robiłem przez całe życie. Nieważne co zrobiłem ważne, że to były moje decyzje i jestem z nich DUMNY! Mam dużo za uszami (jak każdy z nas) ale pamiętajmy, że wszystko jest po coś.

    Ostatecznie.. Tak byłbym zadowolony z tego, co tam zobaczę ? 

     

     Jak to w życiu mówią... Karma wraca. Czy to za dobre, czy też złe uczynki... Gdyby karma wróciła do Ciebie, czy pomogłaby Tobie, czy też Cię skrzywdziła?

     

    Kiedyś za dzieciaka odp***dalałem duuuuużo, lecz wydaje mi się, że złe uczynki nadrobiłem dobrymi. Mój ostatni dobry uczynek to oddanie szpiku kostnego z talerza kości biodrowej dla dziewczynki z Niemiec, z którą się spotkałem i to było piękne uczucie, aż się popłakałem (tak ja samiec alfa płaczący ? ) Po mimo bariery językowej dla mnie starałem się, jak umiem mówić łamanym niemieckim połączonym z angielskim. 
    Z dziewczynką do dziś mam kontakt i co najważniejsze, jej zdrowiu już nic nie zagraża, więc moim zdaniem złą karmę udało mi się wyrównać. I też dlatego nie ma mnie tyle na forum i serwerze ? 

     

     Jest wiele życiowych piosenek, które często kojarzą Nam się z jakimiś miejscami i ludźmi. Czy masz taką piosenkę? Jeśli tak, to co to za piosenka? Opowiedz Nam krótko, dlaczego ta piosenka ?

     

    Wszystko co dla mnie znaczy, opowiada kubańczyk w tej piosence:  

     

    I to z tego właśnie miasta pochodzę, jak większość z Was wie, tam się urodziłem. Tam miałem pierwsze spotkanie z moja żoną i  tam spłodziłem swoje pierwsze dziecko (syna) 

     

    *********************************************************

    • Lubię to! (+1) 4
    • Ja pierd*le 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Luxi zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!