Skocz do zawartości

    Zamknięty Jak macie ustawiony equalizer?


    Kill0l
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Gram na glosnikach xd Będę w chacie, to dam Ci moje ustawienia ?

    Jak każdy wie, dźwięk w grze jest bardzo istotny..i np. w moim przypadku zazwyczaj jak już kogoś usłyszę to wiem że go raczej zabiję ? Jestem ciekawy jak macie ustawiony equalizer (czy to do kart

    zawsze myślałem,  ze tylko na subwooferze ? @ shoxbędę wdzięczny za Twoje ustawienia ?

    Jak każdy wie, dźwięk w grze jest bardzo istotny..i np. w moim przypadku zazwyczaj jak już kogoś usłyszę to wiem że go raczej zabiję ?

    Jestem ciekawy jak macie ustawiony equalizer (czy to do karty dźwiękowej czy np. na game-dacu).

    Sprawiłem sobie ostatnio 'gejmingowej' słuchawki podobno z najwyższej półki, które na ustawieniach EQ na flat zbytnio nie nadają się do gry na najwyższy poziomie... strzały zagłuszają kroki i np. nie jestem wstanie usłyszeć, będąc na gali, że ktoś wskoczył na d2 do piasku na długiej ? Dodatkowo przy grze z większą ilością graczy, w momencie gdy wszyscy strzelają praktycznie nie słyszę kroków... ?

    Zacząłem się przez ostatnie dni mocno bawić EQ i na chwilę obecną na game-dac mam następujące ustawienia...
    32 = -4.0

    62 = -3.0

    125 = -2.0

    250 = -1.0

    500 = 2.0

    1k = 5.0

    2k = 7.0

    4k = 9.0

    8k = 6.0

    16k = 4.0

     

    @ shoxjestem ciekawy Twoich ustawień bo czasem widzę, że słyszysz to co u mnie słychać dopiero 0,5-1s późnej

    • Lubię to! (+1) 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 2
    • Haha 2
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez Lipny
    • Lubię to! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 1 miesiąc później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!