Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Twój nick:Я просто в порядке Nick admina/gracza: Heszek Steam_id admina/gracza: niestety nie posiadam takiej wiedzy Serwer: Pb Mapa: rats_1337 Data i godzina: 06.02.2021 godz. 23.50 Opisz sytuację/z

Na mirage bylo vote rats sunny i inne malo grywalne mapy rats byl pod 1 czyli wizualnie oraz praktycznie wyglada to tak ze  1.Rats 2.np train 3.np nuke 4.np tuscan Gdy wszyscy

Uważasz że mapa została wybrana przypadkiem bo ludzie podczas grania niby klikają "1"  a sam zrobiłeś vote o zmianę na początku rundy ustawiając "1 yes    2 no"  i w tym wypadku to jest ok??  

Twój nick:Я просто в порядке
Nick admina/gracza: Heszek 
Steam_id admina/gracza: niestety nie posiadam takiej wiedzy 
Serwer: Pb
Mapa: rats_1337
Data i godzina: 06.02.2021 godz. 23.50
Opisz sytuację/zdarzenie: Sprawa wygląda tak że na poprzedniej mapie "mirage" było głosowanie na mape większość osób wybrała "ratsa"
 po zmianie mapy nie którym osobą w tym widocznie adminowi nie spodobała się mapa i chcieli vote o zmianie co uważam kompletnie za bezpodstawne
 ponieważ nie była Ona ani za duża ani za mała na liczbę osób znajdującą się na serwerze  
Uważam to po prostu za nadużywanie władzy admina
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

http://o27a.hltv.org.pl/srv50774/HLTV-2102062350-de_rats_1337.dem.zip

• Haha 1
  • Przykro mi 1
  • WOW! 1

Poczekamy aż heszek się wypowie 

edit: skoro było vote i wyszło ze chcą zmiany to tez nie zmienił mapy bezpodstawnie  i tak jak Kasia pisze rats jest trudna mapa dużo ma miejsc gdzie gracze się blokują kulkami i buguja się windy  po za tym dzisiaj ta mapa i tak zostanie usunięta ale poczekajmy na @ Hesz3K

Na mirage bylo vote rats sunny i inne malo grywalne mapy rats byl pod 1 czyli wizualnie oraz praktycznie wyglada to tak ze 

1.Rats

2.np train

3.np nuke

4.np tuscan

Gdy wszyscy graja i jest vote na koncu mapy czyli nie moj ludzie wciskaja 1 poniewaz zmieniaja bron nie widza ze glosuja oprocz (osob ktore ogarniaja co sie dzieje)

Jest Rats na U@ pisalo 3 os na chat ludzie chcieli zmiany w logach wszystko jest. A ze jestem adminem i mam prawo do vote | VOTE osoby glosuja czy zmienic mape tak nie wszylo na tak |  po vote wyszlo ze chca zmiany wtedy juz wyszlo z 3 os glosowanie odbylo sie i ta sama sytuacja co z ratsem czyli ns nie wiedza co sie dzieje i wciskaja 1 steam i inni co juz graja troche glosowali na mapy ktore chcieli po vote byl train gdzie @pysiek300 nie podobalo sie ze jest train i jeszcze jednej osobie (w vote bylo) i napisal na chat ze leci skarga a wiec zaprosilem go na forum tyle ode mnie jesli cos wiecej to pozniej bo jade do rodziny, Ja moge na ts wszytko powiedziec.

@ DavidM @ KILER TY GO KILIM @ PTK_Noisy @ TOKSYNA prosze zrobic porzadek z mapami nie grywalnymi, po samych tematach widac jakie mapy sa nie lubiane prze graczy

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Uważasz że mapa została wybrana przypadkiem bo ludzie podczas grania niby klikają "1"  a sam zrobiłeś vote o zmianę na początku rundy ustawiając "1 yes    2 no"  i w tym wypadku to jest ok??

Do tego na ratsie było około 10 osób a 3 osoby narzekały na mapę co jest + - 30%    chociaż na poprzedniej mapie większość (przypadkiem czy też nie, nie mi to oceniać) musiała wybrać ratsa

Ale gdy ja na train też chciałem żebyś zrobił vote o zmianę uznałeś że mój głos jest mało ważny to ja mam pytanie  ile osób musi narzekać na mapę żeby ją zmieniać?

Uważam też że rats przy 10 osobach jest w 100% grywalny 

A co do map się podpinam też uważam że nie które są nie grywalne 

Edited by pysiek300
  • Przykro mi 1
  • Zmieszany 1
By Ogen Dogen,

od narzekania na mapę jest plugin /rtv :)

By (1)`SzYMI -.^,

Skoro admin zrobił vote na zmianę mapy i większość osób wcisnęło "TAK" to powinieneś uszanować decyzję innych graczy.

Skoro po vote było większość na Tak nie widzę tu nic złego ze zmienił, a podejrzewam ze gdybym grał na ratsie sam bym zrobił vote bo ta mapa jest nie grywalna i została usunięta 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...