Jump to content

cs 1.6 A CO MY TU MAMY???HHAHA

Recommended Posts

• Cała zawartość 20
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

L 02/03/2021 - 10:27:35: [amxbans_main.amxx] Zajcoff Zagłady<421><STEAM_0:0:135006598><TERRORIST> banned dymek4t<VALVE_2:0:1134686827> Duration: PERMANENT. Reason: podszywka. L

To, że gościu lata na moim nicku to nic chodzi o to, że typek gra na AKTYWNYM BANIE..  A to, że jest toksyczna osoba to drugie 

Dzień dobry   Z tego co mi wiadomo, jeżeli nie masz zarezerwowanego nicku, to każdy może sobie taki nick ustawić. Dlatego też taki ban ma jedynie swoją podstawę, gdy dany nick jest zar

nei wiem w jakim to temacie to jak cos to jakis moderator to zmieni

Twój nick: dymek
Nick admina/gracza: DDL LORD 
Steam_id admina/gracza: VALVE_2:0:1134686827 
Serwer: PB
Mapa: break
Data i godzina: brak
Opisz sytuację/zdarzenie: Chodzi o to, że parę dni temu ktoś wbił na mój nick podczas gdy ja grałem i zaczał mnie wyzywac i życzył śmierci mojej rodzinie  i sobie przypomnialem dzisiaj więc poszedłem sprawdzic czy taki osobnik jest u nas w bazie a tu co ??
HAHAHA DDL LORD na non steamie?
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): https://imgur.com/urbLTZJ

Jesli nie jestem glupi i to nie pomyłka to gracz lata na aktywnym banie i wyzywa mi matke i zyczy jej smierci na raka bo go zabiłem w grze komputerowej 😕

(pisałem to do @ DavidM na steamie)

Równie dobrze mozna sprawdzic w logach :D

Edited by dymeek

Dzień dobry

fATjB8M.png

Z tego co mi wiadomo, jeżeli nie masz zarezerwowanego nicku, to każdy może sobie taki nick ustawić. Dlatego też taki ban ma jedynie swoją podstawę, gdy dany nick jest zarezerwowany, jest vipem, lub jest nazwą admina. 

Jak widać SteamID należy do tej samej osoby. 2.02 gracz dostał ode mnie bana, za brak kultury (Ucieczka przed SS to misclick). Nie chcę takich sytuacji, że wchodzę sobie do śniadanka na serwer, poczuć tą atmosferę, a pierwsze co widzę to bardzo wulgarne słowa skierowane przez delikwenta w czyimś kierunku. Dostał UB z tego powodu, ponieważ myślałem, że się poprawi. Jeżeli tak ma sytuacja wyglądać co drugi dzień, to lepiej, żeby to się nie powtórzyło na moich oczach. 

W ogóle przeszkadza mi przesadna wulgarność, która przez niektórych ludzi jest powszechnie stosowana. 

• Lubię to! 1

To, że gościu lata na moim nicku to nic chodzi o to, że typek gra na AKTYWNYM BANIE.. 

A to, że jest toksyczna osoba to drugie 

Edited by dymeek
  • Lubię to! 2
Godzinę temu, dymeek napisał:

To, że gościu lata na moim nicku to nic chodzi o to, że typek gra na AKTYWNYM BANIE.. 

Nie ma sposobu na bana, którego nie da się ominąć 😉 a odnośnie nicku to dopóki sobie go nie zarezerwujesz to każdy może na nim grać i nie podlega to karze (wyjątkiem są admini).

Godzinę temu, CZARODZIEJ BABA napisał:

Dzień dobry

fATjB8M.png

Z tego co mi wiadomo, jeżeli nie masz zarezerwowanego nicku, to każdy może sobie taki nick ustawić. Dlatego też taki ban ma jedynie swoją podstawę, gdy dany nick jest zarezerwowany, jest vipem, lub jest nazwą admina. 

Jak widać SteamID należy do tej samej osoby. 2.02 gracz dostał ode mnie bana, za brak kultury (Ucieczka przed SS to misclick). Nie chcę takich sytuacji, że wchodzę sobie do śniadanka na serwer, poczuć tą atmosferę, a pierwsze co widzę to bardzo wulgarne słowa skierowane przez delikwenta w czyimś kierunku. Dostał UB z tego powodu, ponieważ myślałem, że się poprawi. Jeżeli tak ma sytuacja wyglądać co drugi dzień, to lepiej, żeby to się nie powtórzyło na moich oczach. 

W ogóle przeszkadza mi przesadna wulgarność, która przez niektórych ludzi jest powszechnie stosowana. 

To, że ma ten sam nsowy steamid to jeszcze nic nie znaczy.

Rezerwacja nicku jeat darmowa.

Kazdy moze sobie wejsc na kazdym nicku (chyba ze ktos wbija na nicku admina to wtedy dostaje bana)

@dymeek

Dany gracz ma perma.

A tobie moge tylko doradzic zebys zalozyl haslo na nick

Skarga zostaje przyjeta 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Skarga zostaje przyjęta.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

• DavidM unlocked this topic

Skarga została ponownie otwarta przez moderatora lub administratora.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Nie zauwazylem ze @Lordzostal oznaczony przez @ Pogrom

Lord, wyjasnij nam ta sytulacje

1.W strone dymka nie poszło odemnie ani jedno wulgarne słowo

2.przyznaje sie do całego zdarzenia

3.jak mam dostać bana moge go dostać ale nie powinien byc to ban permamenty ponieważ nick nie jest zarezerwowany.

Dziękuję❤😘

5 minut temu, Lord napisał:

3.jak mam dostać bana moge go dostać ale nie powinien byc to ban permamenty ponieważ nick nie jest zarezerwowany.

Dziękuję❤😘

Czyli przyznajesz się, że to ty wbiłeś na tym ns`ie?

Nie będę walił w ch*ja przyznaje sie tylko że jak grałem na moim nicku na steam to on mnir od przyjeba wyzywal jak smialem sie ze szuka osob na mixa 5tydzien i zacytuje to co pamiętam"idz se autobh pobierz""przyjebe" a tak poza tematem to obrażane serwera ze jest nachalny na kase to chb tez powinno być wyjaśnione

5 godzin temu, dymeek napisał:

Nie latałem na AB

Edited by Lord
26 minut temu, Lord napisał:

Wszystko można zweryfikować w logach, co też pewnie się stanie i może przeważyć o Twoim być albo nie być na serwerze 😉

27 minut temu, Lord napisał:

18 minut temu, Lord napisał:

Nie będę walił w ch*ja przyznaje sie tylko że jak grałem na moim nicku na steam to on mnir od przyjeba wyzywal jak smialem sie ze szuka osob na mixa 5tydzien i zacytuje to co pamiętam"idz se autobh pobierz""przyjebe" a tak poza tematem to obrażane serwera ze jest nachalny na kase to chb tez powinno być wyjaśnione

Takie zachowanie ze strony dymka nie uprawnia Cię do tego, żeby wchodzić na jego nick i bruździć, jeżeli zachowuje się niestosownie na serwerze to masz od tego adminów by uspokoili delikwenta, bądź na forum dział skarg.

28 minut temu, Lord napisał:

Co do tego również się zgadzam, myślę, że na tydzień/dwa wystarczyłby. Ale z tego co widzę, dymek pisze o tym, że po tym banie wszedłeś już na swoim koncie na serwer (w każdym razie można to tak odczytać), czy to prawda?

Ludzie to nie chodzi o to, że typek lata na moim nicku mam to gdzies.. Chodzi o to, że gość dostał bana 03.02.21 i typ gra na AKTYWNYM BANIE dzien w dzien

@Lord // przekreciles historyjke :D Ja smieszkowalem o tym mixie z Polako a ty chwile temu zaczales cos gadac na mnie bo według Ciebie cie zablokowalem i napisałeś cos w stylu "Tego scrolla to se w pi*de wsadz"

na co ja odpisalem ci 

"XD"

"XDDD"

i pozniej kontynuowales swoja rymowanke

Edited by dymeek

Gdy byłem na jego nicku bana nie dostałem dopiero po jakiejś godzinie wszedłem na moim nicku gdzie do AmxBans wleciały 2permy na nicku dymekk4t i na moim nick dymekk4at byl za podszywke a moj nick za kulture

4 minuty temu, Lord napisał:

Gdy byłem na jego nicku bana nie dostałem dopiero po jakiejś godzinie wszedłem na moim nicku gdzie do AmxBans wleciały 2permy na nicku dymekk4t i na moim nick dymekk4at byl za podszywke a moj nick za kulture

XDDDD

Wbiłeś ponownie  na serwer (z tym samym nickiem czyli dymek4t) po chwili i napisales

"Zobaczymy jak dzialaja te sgs" 

Po czym poinformowalem zajaczka o tym i on ci wlepil bana :D

Edited by dymeek
4 minuty temu, dymeek napisał:

Ludzie to nie chodzi o to, że typek lata na moim nicku mam to gdzies.. Chodzi o to, że gość dostał bana 03.02.21 i typ gra na AKTYWNYM BANIE dzien w dzien

@Lord // przekreciles historyjke :D Ja smieszkowalem o tym mixie z Polako a ty chwile temu zaczales cos gadac na mnie bo według Ciebie cie zablokowalem i napisałeś cos w stylu "Tego scrolla to se w pi*de wsadz"

na co ja odpisalem ci 

"XD"

"XDDD"

i pozniej kontynuowales swoja rymowanke

Tak dokładnie ale. Tak bylo potem poszło tak jak ja napisałem ze napisałeś przyjeb czy cos w tym stylu

2 minuty temu, Lord napisał:

Tak dokładnie ale. Tak bylo potem poszło tak jak ja napisałem ze napisałeś przyjeb czy cos w tym stylu

Napisalem do Ciebie przyjebie 

bo sie przyebales o cos ze cie niby zablokowalem :D

@ DavidM Jak bede mial za chwile wolnego kompa to wejde i zobacze kiedy CI to pisałem :D

Jak na razie wrocilem z treningu i nie potrafie jeszcze dobrze pisac  z zamarznietymi palcami

Edited by dymeek
  • Ja pierd*le 1
  • Pogrom locked this topic
9 minut temu, Lord napisał:

L 02/03/2021 - 10:27:35: [amxbans_main.amxx] Zajcoff Zagłady<421><STEAM_0:0:135006598><TERRORIST> banned dymek4t<VALVE_2:0:1134686827> Duration: PERMANENT. Reason: podszywka.
L 02/03/2021 - 10:27:45: [amxbans_main.amxx] [AMXBANS DEBUG] Delayed Kick ID: <15>

L 02/03/2021 - 10:27:56: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] Player Check on Connect:
L 02/03/2021 - 10:27:56: [amxbans_main.amxx] [AMXBans] BID:<177401> Player:<dymek4t> <VALVE_2:0:1134686827> connected and got kicked, because of an active ban

L 02/03/2021 - 14:06:12: [amxbans_core_back.amxx] Login: "[DDL*TEAM]Lord<1075><STEAM_0:0:519001988><>" became an admin  (address "5.173.145.193") (nick "[VIP PB] Lord") (static 0)

Wbiłeś po banie czyli wiedziałeś, że go otrzymałeś. To mi wystarczy + fakt przyznania się, że to byłeś ty. Niestety w dniu dzisiejszym otrzymujesz bana permanentnego na swoje steamid za wejście na aktywnym banie.

Cytując regulamin: "Wejście na innym steamie po otrzymaniu bana to również aktywny ban ! "

• Dzięki! 2
  • Super! 1

Gracz został ZBANOWANY

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...