Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Witam, zakupiłem nową myszkę(spc gear lix) i mam z nią w uj duży problem. Podczas grania w 1.6/go(przypuszczam, ze w kazdej gierce) myszke klatkuje i wyglada to jakbym miał 50-100 fpsow na ekranie.

Witam, zakupiłem nową myszkę(spc gear lix) i mam z nią w uj duży problem.
Podczas grania w 1.6/go(przypuszczam, ze w kazdej gierce) myszke klatkuje i wyglada to jakbym miał 50-100 fpsow na ekranie. Jeśli chodzi o działanie poza grami to jest płynna. Ktoś może wie czy pogrzebać coś w sterownikach czy może jakiś inny sposób

// Ogarniete, do zamkniecia

@ Ogen Dogen Chyba reset kompa pomogl, aczkolwiek jak juz bylo dobrze zauwazylem, ze zmieniajac DPI guzikiem ponownie sie narodzil problem, wiec jak ktos zna inne rozwiazanie to temat otwarty.

By Ogen Dogen,

no to zostawiam na razie otwarte ;)

4 godziny temu, veegaz napisał:

// Ogarniete, do zamkniecia

Pochwal się jak rozwiązałeś, może się komuś przyda na przyszłość 😉

nie wiem jak w innych grach, ale w 1.6 miałam podobnie jak zmieniłam myszke (tak jakby był spadek fps jak nią machałam) i mi pomogła zmiana wartości w komendzie m_rawinput (nie pamiętam czy z 0 na 1 czy na odwrót)

Myszka ,jej sterownik windows ogrania tak samo jak inne oprogramowanie MAC OS

cos moglo ci sie podupic na portach USB (kontrolerow) przepiecie myszli w inny por ,uruchumienie komputera ponownie (co daje odblokowanie bram logicznych do sterownikow) to podstawa !

Jesli nie zadziala ,mozna wejsc w Moj komputer ,prawym myszy i dac menadzer urzadzen ,zobacz czy tam masz wszytkie kontrolery

...dajac ich odistaluj i uruchomienie komputera ponownie ,podpisze sobie system to jeszcze raz 😉

(pomoglo mi to do znalezienia telefonu przez komuter ,pojabolo sie cos w rejestrze i zoe zostalo podpisane ,reistalacja daje duzo bo podpisane sa od nowa rejestry do plikow .dll ktore obuguja dane urzadzenie/procedure)

Edited by Lipny