Jump to content

Recommended Posts

• Cała zawartość 9
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

@ shox   Zrobiłem pewne zmiany w modułach (powinny się załadować o 4 nad ranem, razem z restartem), które może coś pomogą. Spróbujcie też pograć trochę z wyłączonymi rangami /rangioff na cha

Od kiedy wróciłem do grania w cs'a po 13latach przerwy, czyli gdzieś 1,5 miesiąca temu to właściwie gram tylko na CSKatowice. Dziś z ciekawości wbiłem na inny serwer też hostowany na 1show1kill i zauw

Od kiedy wróciłem do grania w cs'a po 13latach przerwy, czyli gdzieś 1,5 miesiąca temu to właściwie gram tylko na CSKatowice. Dziś z ciekawości wbiłem na inny serwer też hostowany na 1show1kill i zauważyłem że gra się ZNACZNIE płynniej. Jeśli dostawca serwera jest taki sam to grę wchodzą w takim razie dwie rzeczy.

1. Ustawienia serwera

2. Ilość modów

Jako, że zakładam, że same ustawienia są OK to powodem tego, po prostu często tnie może być nadmiar modów.

Czy jestesmy wstanie porobić jakiś testy i powylączać część rzeczy?

• Lubię to! 1

Z tego co mi wiadomo to większość zbędnych rzeczy jest off

Edit

Chodziło mi o takie co nie obciążają serwer

Edited by FD GOD

Rangi cs:go, asysty albo komunikaty z asyst... i pytanie co ejszcze

7 godzin temu, Kill0l napisał:

Od kiedy wróciłem do grania w cs'a po 13latach przerwy, czyli gdzieś 1,5 miesiąca temu to właściwie gram tylko na CSKatowice. Dziś z ciekawości wbiłem na inny serwer też hostowany na 1show1kill i zauważyłem że gra się ZNACZNIE płynniej. Jeśli dostawca serwera jest taki sam to grę wchodzą w takim razie dwie rzeczy.

1. Ustawienia serwera

2. Ilość modów

Jako, że zakładam, że same ustawienia są OK to powodem tego, po prostu często tnie może być nadmiar modów.

Czy jestesmy wstanie porobić jakiś testy i powylączać część rzeczy?

Co konkretnie znaczy płynniej? Masz problem z pingiem/klatkami czy movement jest płynniejszy? Podeślij IP tego serwera na pw/steam

Ogólnie ostatnio serwer strasznie się pieprzy, często też go wywala i trzeba restartować, nawet wczoraj była taka sytuacja 😕 @ Ogen Dogen

9 godzin temu, Kill0l napisał:

Rangi cs:go, asysty albo komunikaty z asyst... i pytanie co ejszcze

Godzinę temu, Dzaastine napisał:

Ogólnie ostatnio serwer strasznie się pieprzy, często też go wywala i trzeba restartować, nawet wczoraj była taka sytuacja 😕 @ Ogen Dogen

@ shox

Zrobiłem pewne zmiany w modułach (powinny się załadować o 4 nad ranem, razem z restartem), które może coś pomogą. Spróbujcie też pograć trochę z wyłączonymi rangami /rangioff na chatcie.

Dajcie znać czy jest jakaś zmiana, bo nie bardzo wiem czego szukać, a logi milczą.

• Lubię to! 2
W dniu 4.02.2021 o 00:34, Ogen Dogen napisał:

@ shox

Zrobiłem pewne zmiany w modułach (powinny się załadować o 4 nad ranem, razem z restartem), które może coś pomogą. Spróbujcie też pograć trochę z wyłączonymi rangami /rangioff na chatcie.

Dajcie znać czy jest jakaś zmiana, bo nie bardzo wiem czego szukać, a logi milczą.

I jak?

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...