Jump to content

#74 Wywiad z KILER TY GO KILIM

Recommended Posts

• Ca艂a zawarto艣膰 7
  • Temat zosta艂 za艂o偶ony
  • Ostatnia odpowied藕

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Z @聽KILER TY GO KILIM聽 Redaktor: @聽Dzaastine 聽 Mi艂ego czytania! 馃檪 聽 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

W punkt XD 聽 Stara Ty umiesz wyci膮gn膮膰 informacje z wywiad贸w. Z portfela pewnie te偶 umiesz wyci膮ga膰 pieni膮dze 馃ぃ

0igAqmc.png

Z @KILER TY GO KILIM

Redaktor: @Dzaastine

Mi艂ego czytania! 馃檪

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hejka! Mi艂o, 偶e zg艂osi艂e艣 si臋 do wywiadu, mamy okazj臋 Ci臋 pozna膰 馃檪

Na sam pocz膮tek przedstaw Nam si臋, jak masz na imi臋, ile lat, sk膮d pochodzisz?聽

Cze艣膰 wszystkim , mam na imi臋 Jakub chocia偶 wole Kuba xd. Mam 23 lata mieszkam w mojej miejscowo艣ci Szewce ko艂o Poznania.

Pozna艅, pi臋kne miasto. Odwiedzasz je czasami? :D co m贸g艂by艣 nam opowiedzie膰 o swojej miejscowo艣ci?聽

Pozna艅 miasto dozna艅 bardzo cz臋sto je odwiedzam praktycznie co weekend teraz wiadomo korona艣wirus wiec troch臋 rzadziej. 聽Moja miejscowo艣膰 co 聽tu du偶o m贸wi膰 ma艂a wie艣 oko艂o 1000 mieszka艅c贸w mamy dwa sklepy wiec jest troch臋 luksusowo聽聽ka偶dy ka偶dego zna i to jest fajne w takich miejscowo艣ciach , na pewno si臋 nie wyprowadz臋 聽bo jest mi tu dobrze.

Czym zajmujesz si臋 na co dzie艅? Jak wygl膮da Twoja praca?聽

Na co dzie艅 zajmuje si臋 g艂贸wnie spawaniem i obr贸bka metalu , mamy聽razem z ojcem firme聽艣lusarska , mo偶na powiedzie膰 ze firma z dziada pradziada a po mnie mam nadzieje ze moi synkowie przejm膮 interes聽 馃槈

O prosz臋 jak fajnie, prowadzenie firmy to ci臋偶ki kawa艂 chleba 馃檪聽 wspominasz o synach, masz ju偶 rodzin臋 czy planujesz dopiero j膮 za艂o偶y膰?

Tym bardziej praca z ojcem wcale nie nale偶y do聽najprzyjemniejszych聽馃槄聽 Tak akurat mi si臋聽poszcz臋艣ci艂o ze mam ju偶 rodzink臋 w sumie w marcu b臋dzie ju偶 dwa lata聽od 艣lubu聽馃槷. Mam tez dw贸ch syn贸w jeden 1.5 roku drugi 3 miesi膮ce. 聽Jak to si臋 m贸wi za jednym ba艂aganem i odchowane聽聽馃槈

Suuuper! To gratulacje聽馃檪聽jak maj膮 na imi臋 synkowie? Opowiesz Nam co艣 o swoim 艣lubie? W sumie w tych czasach to rzadko spotykane, 偶e w tym wieku jest si臋 ju偶 po 艣lubie, du偶o ludzi do tej pory nie mo偶e znale藕膰 swojej drugiej po艂贸wki聽馃お

Starszy Franek m艂odszy Janek聽馃槈 聽co tu du偶o m贸wi膰 o 艣lubie , 艣lub jak ka偶dy inny fajne prze偶ycie聽馃榿. A wszystkim tym bez po艂贸wki聽to 偶ycz臋 chocia偶 tej 0.5L na wsp贸lna drog臋 偶ycia聽馃槄

Hahaha, no i jak tu nie popa艣膰 w alkoholizm聽馃槄聽Czym si臋 interesujesz? Masz jakie艣 hobby?聽

Alkoholizm w tych czasach pandemii jest najlepszym lekarstwem聽馃槄

Hobby mam od 7 roku 偶ycia gram w ga艂e聽馃槈聽mo偶e nie jako艣 zawodowo ale nie jest tak z艂e bo liga okr臋gowa, poza tym jestem tez w stra偶y ratownikiem medycznym. Teraz gdy s膮 dzieci to i tak coraz mniej czasu na te wszystkie zaj臋cia No ale jak to m贸wi moja babcia ... z chu*em nie ma 偶art贸w聽馃ぃ

Mo偶e to troch臋 g艂upie, ale nie ma poj臋cia co to jest ga艂a? Czy m贸g艂by艣 to jako艣 opisa膰聽馃榿

Nie wierze nie wiesz co to gala xd聽 tu pewnie zboczone my艣li wszyscy聽馃槄聽ga艂a si臋 i nas m贸wi na pi艂k臋 no偶na聽馃槅

Hahahaha, no przysi臋gam, 偶e nie mia艂am bladego poj臋cia co to jest聽馃ぃ聽wiesz, pi艂ka no偶na to pi艂ka no偶na xD聽

Opowiesz Nam troch臋 o pracy jako ratownik? Jest Ona dla Ciebie ci臋偶ka, lubisz to robi膰?

Praca ratownika w stra偶y g艂贸wnie聽聽opiera si臋 na udzieleniu kpp czyli kwalifikowanej pierwszej pomocy聽馃槈聽najszcz臋艣liwszych w wypadkach samochodowych lub po偶arach. Raz udziela si臋 opatrunku na obtarcia a czasem bywaj膮 bardzo ci臋偶kie urazy ale oby jak najmniej wypadk贸w. W czasach covida my jako ratownicy musimy zawsze by膰 gotowi na wszystko i dzia艂a膰 profesjonalnie bo przy ka偶dym zdarzeniu pe艂no聽聽gapi贸w robi fotki foteczki i wytykaj膮 r贸偶ne rzeczy.聽馃槓

Tacy gapiowie s膮 najgorsi馃槖聽聽mo偶e to b臋dzie trudne do opisania, je偶eli nie chcesz oczywi艣cie nie musisz, by艂a jaka艣 naprawd臋 ci臋偶ka akcja ratunkowa, kt贸r膮 do tej pory wspominasz?聽

Nie mam聽聽problemu opowiadaniem o tym , by艂o聽to jako艣 kilka miesi臋cy temu kiedy reanimujesz swojego koleg臋 z jednostki. Starszy stra偶ak 47lat dosta艂 zawa艂u podczas akcji gaszeni stodo艂y i reanimowa艂em聽go jako pierwszy 聽czyli uciski bo nie mieli艣my sprz臋tu聽p贸藕niej przej臋艂a go ekipa z LPR (helikopter)

niestety po 3 godzinach okaza艂o si臋 ze zmar艂. Wszytki w tej historii聽by艂o z艂e lecz na sam koniec gmina naszego miasta stwierdzi艂a ze da 100tys z艂 na zakup sprz臋tu medycznego dla jednostek 偶eby na przysz艂o艣膰 nie by艂o takich sytuacji ze umiera stra偶ak bo nie by艂o sprz臋tu. Przykre lecz prawdziwe 偶ycie cz艂owieka wart 5 tys z艂 bo tyle kosztuje sprz臋t kpp dzi艣 nap臋dza jednostka posiada a偶 4 takie torby medyczne wtedy mieli艣my jedna i by艂a ona u偶ywana do innego poszkodowanego.

O kurde, to naprawd臋 przykre聽鈽癸笍聽na ca艂e szcz臋艣cie miejmy nadziej臋 nie dojdzie ju偶 do takiej sytuacji...聽

No dobra, to teraz opowiedz Nam troch臋 o tym, jak zacz臋艂a si臋 Twoja przygoda z CS'em i sk膮d u Ciebie tyle wolnego czasu przy tak zabieganym 偶yciu?聽馃榿

Przygoda ju偶 si臋 kiedy艣 zacz臋艂a kiedy si臋 mia艂o 14-15 lat wtedy wszyscy w szko艂ach gra艂o w cs鈥檃. Pewnego razu kumpel pokaza艂 mi paintball mod oszala艂em jak to zobaczy艂em zajawka od razu馃槄聽. Po jakim艣 czasie pojawi艂a si臋 praca szko艂a i jako艣 si臋 odesz艂o od tego. Jakie艣 p贸艂tora roku temu kiedy rozsypa艂o mi si臋 ps4 odpali艂em zakurzonego kompa 聽wbi艂em na pierwsze z brzegu PB i to w艂a艣nie by艂o Katowice聽馃く

A p贸藕niej to ju偶 jako艣 samo posz艂o konto na forum , podanie , sponsorowanie, itp聽馃榿

I tak zosta艂e艣 do teraz聽馃榿聽No i super, o to chodzi. U nas najlepiej!聽聽馃槈

Jak czujesz si臋 na randze opiekuna PB? Jak w og贸le do tego dosz艂o, 偶e nim zosta艂e艣?聽

Nie powiem bo fajnie si臋 czuje聽w tej takiej ma艂ej rodzinie cska. Jako Op dobrze mamy zgrana ekip臋 ambitna wiec super聽聽馃榿Historia Op to taka ze z Dawidem聽聽i Krystianem 聽otworzyli艣my na nowo 4FUNA wtedy zostali艣my w sumie z Krystianem opiekunami. Wiadomo 4fun by艂 jaki艣 czas du偶o kasy posz艂o na niego ale to nie by艂o to wiec zamkn臋li艣my go a z Dawidem i Krystianem si臋 dobrze dogadywali艣my i tak jako艣 gdy nie by艂o OP paintballa weszli艣my my w te miejsce po jakim艣 czasie Kasia jeszcze do艂膮czy艂a聽i tak na razie si臋 ci膮gnie聽馃榿

Jak oceniasz prac臋 admin贸w na serwerze?聽馃槈聽w tej chwili to bardzo istotna sprawa patrz膮c na ostatnie wydarzenia.

To teraz bardzo wra偶liwy temat dla tych co s膮 nadal nie mam nic do zarzucenia, wiadomo zawsze co艣 tam jest do poprawy ale oceniam ich prace na bardzo dobra聽聽馃槈. Najwa偶niejsze jest zgrana ekipa bez opierdzielani sobie dupy nawzajem my艣l臋聽ze teraz b臋dzie tylko lepiej聽馃槉

No trzymamy kciuki za Wasz serwer i ekip臋聽馃槈聽!聽

Czy osobi艣cie chcia艂by艣 co艣 zmieni膰 aby by艂o jeszcze lepiej ?聽

Mamy par臋聽pomys艂贸w ale na razie聽nic nie zdradz臋聽馃槄

Tajemnica, ok, rozumiem, w takim razie pozostaje nam poczeka膰聽馃榿

Opisz Nam swoimi s艂owami ka偶dego z Opiekun贸w PB, co o nich my艣lisz?聽

Hahaha dobra聽

@DavidM - nie wyruchany samiec聽馃槄 (krowa kt贸ra du偶o muczy ma艂o mleka daje)聽馃ぃ馃槝

@PTK_Noisy - g艂贸wny bimbrownik i alkoholik grupy聽馃槝

@TOKSYNA -a Kasia to taka cicha woda ale brzegi rwie聽聽馃槝

G艂贸wnie licz臋 ze jak ten COVID ju偶 zniknie jakie艣 bary b臋d膮 otwarte si臋 si臋 spotkamy ca艂a czw贸rk膮聽馃

Hahahahahah, o Dawidzie mnie zniszczy艂o, dobre聽馃ぃ 聽to jak ju偶 tak 艣mieszkujemy, to dawaj jaki艣 kawa艂, kt贸ry jest wed艂ug Ciebie najlepszy聽馃榿

O Bo偶e kawa艂贸w to ja nie znam a nawet nie umiem opowiada膰 chyba ze po %%聽馃槄

Ah po %% to ka偶dy wtedy 艣mieszek jest聽聽馃榿

Opowiesz Nam o swoich cechach charakteru? Jaki jeste艣 na co dzie艅, jaki w towarzystwie a jaki te偶 w pracy ?聽

Z regu艂y wszyscy mi m贸wi膮 ze jestem uparty聽馃槄聽czy to w pracy czy w 偶yciu. Ale wydaje mi si臋 tez ze jestem ambitny aaa i 偶ona m贸wi ze jestem zbyt pewny siebie聽馃槣

To bardzo dobre cechy charakteru, na pewno bardzo przydatne w 偶yciu聽:D

A jak si臋 pozna艂e艣 ze swoj膮 偶onk膮? Mo偶e chcesz Nam opowiedzie膰 swoj膮 histori臋?聽:D

Historia bez jakiego艣 wow , w szkole聽si臋 poznali艣my w gimnazjum i tak zosta艂o 聽do teraz聽馃槣

Czyli kr贸tko, zwi臋藕le i na temat聽:D聽super, 偶e tak d艂ugo jeste艣cie razem i tworzycie fajn膮 rodzink臋. Du偶o szcz臋scia!

Czy chcia艂by艣 na koniec doda膰 co艣 od siebie? Pozdrowi膰 kogo艣?聽

Na sam koniec zacytuje pana Ferdynanda 鈥瀝ym cym cym z dupy dym鈥.

Oczywi艣cie聽pozdrawiam ca艂a rodzink臋 CSK
A najbardziej grup臋 kulek (pb)聽馃槝

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• Lubi臋 to! 4
  • Ja pierd*le 1
  • Haha 1
  • Super! 3
20 godzin temu, Dzaastine napisa艂:

DavidM - nie wyruchany samiec聽馃槄 (krowa kt贸ra du偶o muczy ma艂o mleka daje)聽

W punkt XD

Stara Ty umiesz wyci膮gn膮膰 informacje z wywiad贸w. Z portfela pewnie te偶 umiesz wyci膮ga膰 pieni膮dze 馃ぃ

• Lubi臋 to! 1
  • Haha 1