Jump to content

#72 Szybka szóstka -> Lexy95


Recommended Posts

 • Cała zawartość 5
 • Temat został założony
 • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Hejka!  Osobą, która odpowiedziała mi na 6 szybkich pytań jest @ Lexy95 ?  Życzę miłego czytania!    *********************************************************************  

Super wywiad! Interesująca osoba to i czytało się ciekawie ??

Najgorsza firma ever tfu. Nie polecam Nidec.   Co do szybkiej szóstki to ciekawy wywiadzik.   @ Lexy95 nwm czm, ale widziałbym Cie w Mocnym Fullu +18, bo masz mega zryty beret xD

CVLEJov.png

Hejka! 

Osobą, która odpowiedziała mi na 6 szybkich pytań jest @ Lexy95 ? 

Życzę miłego czytania! 

 

*********************************************************************

 

 Wszyscy mają problem już przy pierwszym pytaniu. Na początek opowiedz Nam kilka słów o sobie. Kim jesteś i jakim jesteś człowiekiem?

 

Ok, więc jestem Aleksandra, znajomi mówią do mnie "Ola, Lexy albo Sandra". Z zawodu jestem kucharzem, pracowałam w kilku restauracjach, ale ze względów finansowych pracowałam nawet przy produkcji silników elektrycznych. (Więc żadna praca mi nie straszna, a wręcz lubię próbować nowych rzeczy i zdobywać doświadczenie w tym temacie). Hobbystycznie od kilkunastu lat zajmuję się się fotografią, motoryzacją i gram w gry. Uwielbiam zwierzęta, a one uwielbiają mnie xd

 

 Ludzie często tworzą w swojej głowie ideał, który opisuje dla nich drugą połowę, coś co ma się nam w niej najbardziej podobać. Powiedz nam, jak Ty widzisz swój ideał pod względem wyglądu i charakteru? Jakie cechy musi mieć druga osoba, aby zdobyć Twoje zainteresowanie?

 

Mój ideał to SZCZERA osoba, nie mam "idealnego" wyglądu i w sumie wygląd się dla mnie wcale nie liczy. Najbardziej ze wszystkich cech cenię sobie szczerość. 
 

W życiu każdego człowieka pojawia się coś takiego jak 'szansa'. Niektórzy potrafią z niej skorzystać, inni nie. Opowiedz Nam, czy była w Twoim życiu jakaś szansa, której nie wykorzystałaś i dlaczego tak się stało?

 

To jest ciężkie pytanie.... Na 100% nie wykorzystałam wielu szans w życiu, ale niczego nie żałuję, każda nasza decyzja prowadzi nas do miejsca, w którym obecnie jesteśmy, każdy wybór jest ważny, gdybyśmy wybrali inaczej nie byłoby nas tutaj gdzie jesteśmy albo nie bylibyśmy tym kim obecnie jesteśmy, a ja lubię siebie taką jaka jestem i to w jakim jestem teraz miejscu, też mi odpowiada. ?
 

 Jakie jest twoje największe marzenie? Czy robisz wszystko, aby je spełniać? Jeśli nie, to co Cię zatrzymuje?

 

Powoli się starzeję i zaczynam to odczuwać, obecnie moim największym marzeniem jest STABILNOŚĆ emocjonalna, psychiczna i materialna, dom, dzieci, kochający mąż i kilka zwierzaków.
 

 W dzisiejszych czasach jest faza na bycie fit. Jeśli chodzi o płeć żeńską, często tracą głowę i prześcigają się żeby jedna była lepsza od drugiej. Co myślisz o takim zachowaniu wśród kobiet?

 

Jest to głupota. Nie jestem fit, nigdy nie byłam i nie mam parcia na to, żeby wyglądać jak "anorektyczka". Kobiety często mylą pojęcie zdrowego sposobu odżywiania się z głodzeniem się... Wydaje mi się, że kobiety robią to, żeby podobać się facetom.. Nie mają jednak pojęcia, że faceci wcale nie lubią tylko super szczupłych kobiet.. Każda z nas ma w sobie coś wyjątkowego, jeśli jest to tylko "śliczna figura" to niestety współczuję takiej kobiecie, intelekt czy dobre wychowanie potrafią "przyciągać" facetów jak magnes, nie trzeba do tego mieć figury modelki. ?

 

Mamy wiele rodzajów kuchni na świecie... Od Polskiej, Chińskiej, po Włoską itd... Jaka kuchnia jest Twoim zdaniem najlepsza? Jakie jest Twoje ulubione danie? Czy lubisz gotować?

 

Jak już wspomniałam, jestem zawodowym kucharzem, uwielbiam kuchnię Azjatycką. Jedną z ulubionych jest kuchnia Tajska, ulubione danie to zdecydowanie zupa "Tom Kha Gai". Jeśli chodzi o śniadania to zdecydowanie preferuję "BB" - "British Breakfast".
Nie przepadam za kuchnią Polską, chociaż uwielbiam pierogi z kapustą i grzybami. XD

 

*********************************************************************


 

 • Lubię to! 2
 • Super! 3
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, Luxyrie napisał:

ale ze względów finansowych pracowałam nawet przy produkcji silników elektrycznych

Najgorsza firma ever tfu. Nie polecam Nidec.

 

Co do szybkiej szóstki to ciekawy wywiadzik.

 

@ Lexy95 nwm czm, ale widziałbym Cie w Mocnym Fullu +18, bo masz mega zryty beret xD

 • Haha 2
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, (1)`SzYMI -.^ napisał:

Najgorsza firma ever tfu. Nie polecam Nidec.

 

Co do szybkiej szóstki to ciekawy wywiadzik.

 

@ Lexy95 nwm czm, ale widziałbym Cie w Mocnym Fullu +18, bo masz mega zryty beret xD

to samo pomyslalem xd

 • Haha 2
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...