Skocz do zawartości

    Zamknięty Malutka zmiana


    Arrow
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Tępią graczy z lepszym movementem, więc możesz pomarzyć o zwiększeniu wartosci tej komendy.

    Siemka, może by tak zmienić wartość komendy sv_airaccelerate na większą chociaż na próbę? Dla niewtajemniczonych komenda odpowiada za ograniczenie poruszania się w powietrzu(obracanie itd) //@ ve

    Po co to zwiekszać? Ludziom z movementem to bedzie bardziej przeszkadzac niz pomagac moze i bedzie sie lepiej latac sgsowac ale jak ktos pojdzie na inny serwer? Nic sie nie da zrobic cos o tym wiem bo

    Siemka, może by tak zmienić wartość komendy sv_airaccelerate na większą chociaż na próbę? Dla niewtajemniczonych komenda odpowiada za ograniczenie poruszania się w powietrzu(obracanie itd)

    //@ veegazCoś w tym jest xD

     

    @dymeek nie potrafię sgsow ani grać na hnsach, jedyne co mnie interesuje to strefy a na vipie można by było fajnie polatać i odbijać się od ramp☺️

    I bez vipa bym nie miał problemu grać jeśli tak bardzo Cię to boli dobry graczu^^ prawie za każdym razem gracz nie umiejący sgsow przegra z gościem co umie je doskonale więc o czym Ty do mnie mówisz xD każdy ma jakieś swoje mocne strony, rzuciłem propozycje, może inni też by chcieli więcej funnu i na strefach polatać, nie za wysokie masz to ego? :d statystyki też potrafię mieć dobre na waszym serwerze także nie wysilaj się próbując mi ubliżyć 

    //Oczywiście, edytować post każdy głupi potrafi hah żałuję że screena nie zrobiłem ? z fartem @ (1)`SzYMI -.^ Wiem wiem, co nie zmienia faktu że samo duckowanie i tak bardzo ułatwia grę.

     

    Edytowane przez Arrow
    • Lubię to! (+1) 1
    (1)`SzYMI -.^ (1)`SzYMI -.^,
    Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość tej notki!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    • Lubię to! (+1) 1
    • Ja pierd*le 4
    • Przykro mi 1
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Edytowane przez dymeek
    • Super! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!